PDA

View Full Version : харесвам го ужасно много.. :(



danibebi
06-20-2010, 19:16
Здравейте..искам да съм колкото се може по-кратка.Проблема е,че харесвам момче което познавам от скоро,но той харесва моя добра фр. :( мислел е да я целуне,но не пред мен,защото не иска да ме нарани (знам,че е така,то се подразбра) но пак ми е кофти.Незнам какво да правя,хем го искам и незнам как да го спечеля,пък и харесва моята фр.Виждали сме се само веднъж,но много го харесвам ии той знае това.Плс съветчее.. :( :(

bobito_th
06-20-2010, 19:25
Милото.. ако си на по-малко от 14 отиди и се нарежи както е модно сега ..

anonymous708973
06-20-2010, 19:27
Чувствай се абсолютно свободна да се "бориш" за момчето. :)
Приятелката ти харесва ли го?
Погрижи се да се видите пак... независимо дали в група (но без приятелката ти) или сами.

izlishna
06-20-2010, 20:01
Фактът, че харесва приятелката ти от една страна не може да те тревожи, защото ти си свободна да се бориш за него, както се отговори в по-горния пост. Но от друга страна ако и приятелката ти го харесва, не рискувай конфликт м/у вас двете :)

danibebi
06-20-2010, 20:13
Еми не,тя не го харесва.Освен това,тя не иска да тръгне с него (пак повтарям,че не го харесва,но защо да не тръгнат примерно) за да не ме нарани. :) Но все пак ще е малко трудно да се видиме без нея,специално.Незнам. :(

izlishna
06-20-2010, 20:16
Еми не,тя не го харесва.Освен това,тя не иска да тръгне с него (пак повтарям,че не го харесва,но защо да не тръгнат примерно) за да не ме нарани. :) Но все пак ще е малко трудно да се видиме без нея,специално.Незнам. :(

Ами нека тя му покаже, че не иска да има нещо повече от приятелство с него, тогава излезте ако трябва чрез нея и така ще видиш, как ще се стекат нещата

danibebi
06-20-2010, 20:59
Мерси,но ако може и още съвети? :)

ledenakrasota
06-20-2010, 21:07
В една връзка няма трети.Ако те го харесва,няма защо да се притеснява,за да тръгне с него,за "да не те нарани".

Щом няма такива неща,теренът е свободен :) Аз бих го сгащила и на 4-ри очи бихме си поприказвали.По-добре така,отколкото да се измъчваш. :)

ScarletBite
06-20-2010, 21:14
Пичът не те харесва. Нещо повече, харесва друга. При това твоя приятелка.
Примири се. :)

Тъй кат ти чета темата, ми изглеждаш на около 13. Акълът ви е детски. Такива неща като "бори се за него", "в любовта и на война всичко е позволено" са крайно неподходящи. Щом ти казва как е мислел да я целуне, значи и той е с детки акъл. Демек - подражава на батковците и още не знае ебе ли му се, пикае ли му се. Дабъл демек - няма смисъл да прилагаш техники на саблазън върху него (не че ще умееш де).

Ама ти не се вкарвай във филми. Виждала си го ВЕДНЪЖ!

Linns
06-20-2010, 22:01
Виждала си го веднъж и не знаеш кво е.. за седмица ше го забрайш, излез от филма !

danibebi
06-20-2010, 22:02
Всъщност съм на 14,а той е по-голям от мен..няма значение..с приятелката ми си поприказвахме и в крайна сметка осъзнах,че нямам шанс с него..сигурно тя ще тръгне с него. :-# И все пак мерси за съветите. :cry:

ShtrudeL
06-20-2010, 22:05
Примири се с факта,че приятелката ти е по-яка.

ledenakrasota
06-21-2010, 04:50
Примири се с факта,че приятелката ти е по-яка.


Айде без такива глупости.


Просто нея е харесал.Но това не озчава,че е по-яка,по-руса или по-тъпа. :)

blueprincess
06-21-2010, 05:28
Милото.. ако си на по-малко от 14 отиди и се нарежи както е модно сега ..

Абе.. Момичето иска съвет, а не тъпи и безполезни мнения като твоето! :x :x :x

По темата - Не съм чела много мнения само 2, но ще ти кажа да излезете някъде, да му вземеш скайп или телефон .. адрес може би.. 8-) Да се опознаете .. :) :) Пък ще видим какво ще стане. :)

mincheto
06-21-2010, 05:30
Можеш да се бориш за него.Ако наистина го обичаш,и тя не го харесва.Докажи му,че го обичаш. Но от едно виждане да се влюбиш,малко е странно....

FuCkInBuBbLeGuM
06-21-2010, 06:22
Тя ако няма намерение да тръгне с него не виждам проблем да опиташ ти. Кво като я харесва? Ако те опознае ( останах с впечатление, че не се познавате) може пък да те хареса. Не пречи да опиташ.

А приятелката ти защо като не го харесва сигурно ще тръгне с него? Мисля, че може би ще е нарочно. Не виждам смисъла да тръгваш с някой, когото не харесваш + тва, че приятелката ти го харесва :-o

Нещо прекалих с коментара май та взимай му скайп/ телефон или там квото решиш и започни да му пишеш.

MishaBabyy
06-21-2010, 09:26
мисля,че шсичко е станало за да разбереш що за приятелка имаш :(

danibebi
06-21-2010, 09:26
С него си пишеме по скайп.Той е казвал някакви неща за мен на приятелката ми и тя не иска да ми каже,но за да е сигурна,че нямам шансове с него...досещам се какво може да и е казвал. :? Не съм се влюбила,а просто го харесвам,но пак незнам какво да направя.Дали да се боря за него,или да го оставя..просто съм объркана. :(

ShtrudeL
06-21-2010, 09:27
Примири се с факта,че приятелката ти е по-яка.


Айде без такива глупости.


Просто нея е харесал.Но това не озчава,че е по-яка,по-руса или по-тъпа. :)

О.о
О за него е явно,че е по-яка,по-руса или по-тъпа. ^^

ledenakrasota
06-21-2010, 10:21
С него си пишеме по скайп.Той е казвал някакви неща за мен на приятелката ми и тя не иска да ми каже,но за да е сигурна,че нямам шансове с него...досещам се какво може да и е казвал. :? Не съм се влюбила,а просто го харесвам,но пак незнам какво да направя.Дали да се боря за него,или да го оставя..просто съм объркана. :(

Колкото повече задълбаваш,толкова по-зле ще става за теб.Точно,защото си объркана ти е проблема.Първо сама със себе си се изясни. :) И забрави скайп.Очи в очи е по-добре + това ще ти олекне,като се изясните. :)

Paramour
06-21-2010, 11:28
Момчето очевидно не те харесва или поне не по начина, по който ти него... Нищо не можеш да направиш. Можете да бъдете приятели, но само толкова.

п.п. Няма да питам на колко си, щото е ясно 8-)

snejka98
07-14-2010, 19:42
Милото.. ако си на по-малко от 14 отиди и се нарежи както е модно сега ..

Абе.. Момичето иска съвет, а не тъпи и безполезни мнения като твоето! :x :x :x

По темата - Не съм чела много мнения само 2, но ще ти кажа да излезете някъде, да му вземеш скайп или телефон .. адрес може би.. 8-) Да се опознаете .. :) :) Пък ще видим какво ще стане. :)
тяя да не се казваа Люба че да се среща с него под носа на приятелката сии

TheBobqk
07-14-2010, 20:37
Милото.. ако си на по-малко от 14 отиди и се нарежи както е модно сега ..

Абе.. Момичето иска съвет, а не тъпи и безполезни мнения като твоето! :x :x :x

По темата - Не съм чела много мнения само 2, но ще ти кажа да излезете някъде, да му вземеш скайп или телефон .. адрес може би.. 8-) Да се опознаете .. :) :) Пък ще видим какво ще стане. :)

Къв ти е проблема и теб е. :-x
Какъв е смисълът да се "бори" като той харесва друга ?!

justonegirlwithonehope
07-14-2010, 20:47
Виждала си го веднъж, не го познаваш дори.Харесваш го,, харесваш гп - колко да го харесваш ?

Blondityy
07-16-2010, 10:43
Говори с нея. Ако не го харесва, знае за твоите чувства и все пак тръгне с него, значи не ти е истинска приятелка. Защо да ходи с някого само защото той я харесва, бе хора??? Интересна работа...

Milen0v
07-16-2010, 13:18
тя може да го харесва но все още не е с него нали?
опитай се и ако момчето е по привлечено към теб действай
ако приятелката ти прави номера или разсърди значи е пълна егоистка!

peshost
07-16-2010, 14:08
Заеби го.

rozovka
07-16-2010, 14:11
Виждала си го веднъж и не знаеш кво е.. за седмица ше го забрайш, излез от филма !
+++