PDA

View Full Version : Тъпа ситуация



SladkotoPoly
06-20-2010, 19:31
здравейте, случвало ли ви се е да ви харесва момче известнно време и след това да започне да ви обижда,защото си мисли че харесвате друг или защото не му обръщате внимание...на мен ми се случи и е доста гадно :( незнам какво да правя,той за каква ме взема че си позволява да ме обижда и да си прави каквото иска и аз не реагирам,защото го харесвам и....... ХЕЛП

Vasoto129
06-20-2010, 19:39
щом така се държи заебаваш го няма да си тъпкаш името и душата заради тоя не те заслужава щом не е разбрал каква си :) :) :) :)

LipSy
06-20-2010, 20:33
Това се случи на една моя приятелка. Ама тя беше супер нахална и то затова момчето я псуваше много яко пред всички. Може би и още я псува! Тя наговорила какви ли не глупости за него. Айде да не изпадам в подробности! Тебе аз не те познавам, обаче едва ли в тая ситуация си била нахална. Правя си извод от това, което си написала. Ами щом момчето те е нагрубило, просто го зарежи! То не не заслужава! :?

crazybebe
06-22-2010, 13:33
обижда те а ти все още го харесваш .. Момиче колкото и да го харесвам ако бях на твое място щях да го зарежа ! :) :?

SladkotoPoly
06-23-2010, 21:21
обижда те а ти все още го харесваш .. Момиче колкото и да го харесвам ако бях на твое място щях да го зарежа ! :) :?
беше мил в началото държеше се супер готиноо,а сега ...
ИСКАМ ВСИЧКО ДА БЪДЕ КАКТО ПРЕДИ :-#

DarkGirll
06-23-2010, 21:46
обижда те а ти все още го харесваш .. Момиче колкото и да го харесвам ако бях на твое място щях да го зарежа ! :) :?
беше мил в началото държеше се супер готиноо,а сега ...
ИСКАМ ВСИЧКО ДА БЪДЕ КАКТО ПРЕДИ :-#

Все още не са измислени машини на времето мила .....няма как да върнеш веремето назад и всичко да си е както преди :? ! Момчета има колкото искаш :wink: щом те обижда :? значи е някакъв идиот който не те заслужава!!!Айде горе главата и успех :wink:

Vasoto129
06-24-2010, 09:12
^^^+1 :) :) :)

SladkotoPoly
06-25-2010, 11:09
обижда те а ти все още го харесваш .. Момиче колкото и да го харесвам ако бях на твое място щях да го зарежа ! :) :?
беше мил в началото държеше се супер готиноо,а сега ...
ИСКАМ ВСИЧКО ДА БЪДЕ КАКТО ПРЕДИ :-#

Все още не са измислени машини на времето мила .....няма как да върнеш веремето назад и всичко да си е както преди :? ! Момчета има колкото искаш :wink: щом те обижда :? значи е някакъв идиот който не те заслужава!!!Айде горе главата и успех :wink:
де да имаше :-#

DarkGirll
06-25-2010, 11:46
обижда те а ти все още го харесваш .. Момиче колкото и да го харесвам ако бях на твое място щях да го зарежа ! :) :?
беше мил в началото държеше се супер готиноо,а сега ...
ИСКАМ ВСИЧКО ДА БЪДЕ КАКТО ПРЕДИ :-#

Все още не са измислени машини на времето мила .....няма как да върнеш веремето назад и всичко да си е както преди :? ! Момчета има колкото искаш :wink: щом те обижда :? значи е някакъв идиот който не те заслужава!!!Айде горе главата и успех :wink:
де да имаше :-#

Има....просто не си намерила :? Спокойно мила...ако знаеш още колко много пъти ще се влюбваш....хайде горе галавата,лято е забавлявай се не страдай :) ! Бай от мен и успех :-)

SmilezZz
06-25-2010, 12:59
здравейте, случвало ли ви се е да ви харесва момче известнно време и след това да започне да ви обижда,защото си мисли че харесвате друг или защото не му обръщате внимание
Всъщност - Ти харесваш/харесваше ли го ? Той е започнал да те обижда,защото те е харесвал и е нормално от негова страна да ревнува и да се чувства така..Но наистина предполагам,че е доста гадничко да се държи така..Ако чувстваш нещо към него - поговорете..Ако НЕ чувстваш нищо,то тогава да не ти пука..Момчетата са навсякъде и са много..Той не е единственият,който ще срещнеш през живота си

SladkotoPoly
07-01-2010, 23:14
здравейте, случвало ли ви се е да ви харесва момче известнно време и след това да започне да ви обижда,защото си мисли че харесвате друг или защото не му обръщате внимание
Всъщност - Ти харесваш/харесваше ли го ? Той е започнал да те обижда,защото те е харесвал и е нормално от негова страна да ревнува и да се чувства така..Но наистина предполагам,че е доста гадничко да се държи така..Ако чувстваш нещо към него - поговорете..Ако НЕ чувстваш нищо,то тогава да не ти пука..Момчетата са навсякъде и са много..Той не е единственият,който ще срещнеш през живота си
опитах се избягва ме,обижда ме

anilove
07-05-2010, 20:04
щом така се държи заебаваш го няма да си тъпкаш името и душата заради тоя не те заслужава щом не е разбрал каква си :) :) :) :)
много вярно направо се възхищавам на момчета като това което дава хубави съвети! по темата не се зенимавай щом те обижда значи не се инт от чувствата ти защото е чул само че харесваш някой бруг (до колкото разбрах) не се жениш за цял живот я! :D :D :D :D

xSANYAx
07-06-2010, 09:08
Това е защото ревнува или се дразни,кофти е да те обижда,ама пък и е забавно да го зяпаш колко е жалък. :lol:

twilightHeart
07-06-2010, 12:52
Да, случи ми се преди един месец. Едно момче направо се влюби в мен, но аз нямам чувства към него. Стана много кофти, защото сме в голяма компания и там се заплетоха много интриги, при което аз излязох виновна, защото съм го отрязала. Скоро разбрах, че не си струва да се занимавам с него, понеже е идиот. А преди това направих всичко възможно да останем приятели, държах се и говорих добре, извинявах се за неща, които не съм направила наистина... А той упорито ме обиждаше и псуваше. Какво да ти кажа просто го забрави - харесваш, не харесваш.. Той, ако наистина те харесва толкова много щеше да разбере, че като те обижда те наранява.