PDA

View Full Version : Здравеите проблем с лична карта



asdfg
06-20-2010, 20:59
Наскоро спечелих $50 от един тест в покерстратеги искат ми да си потвърдя самоличноста,но нямам години а пък родителите ми не искат да си дават личните карти защото си мислят,че е лъжа.Мога ли да фалшифицирам някак лична карта искат се три снимки две на скенер и една с лична карта пред лицето си ако някои има някакви идеи моля да ги сподели.Благодаря предварително

filmimilmi
06-20-2010, 21:07
Помоли приятел или се опитай да облъчиш родителите си по-стабилно като например им кажеш, че твой човек наскоро е спечелил пари по същата схема и знаеш от първа ръка, че не става дума за измама. Но с фалшифициране на документи не се занимавай в никакъв случай! :)

LipSy
06-20-2010, 21:41
Абе вашите 80% да кажем се биха хванали, ама трябва да си супер убедителен в думите си! Със фалшифициране на лични карти въобще не се занимавай (както казаха по-горе). Едва ли си толкова голям професионалист!!! То понякога и тея, които са го правили много пъти и тях са ги хващали! :?

lmao
06-20-2010, 21:55
далавера си е с това тестче, едни приятели по 300 долара успяха да спечелят и ги теглят, ама са пълнолетни
не знам как се процедира като не си