PDA

View Full Version : 10th Open-Air Drum'n'Bass Summer Festival



SmileyFace
06-20-2010, 20:43
HMSU presents:
10th Open-Air Drum'n'Bass Summer Festival
2-4.July.2010 :: Kutina Village

http://www.hmsu.org/gigsflyers/HMSU-FEST-poster-400px.jpg

специални гости:

SPOR / Lifted Music :: UK /
SPOR е талантлив млад продуцент от Англия, познат по света с изключително техничните си и раздвижени творби. Успял да разработи свой собствен новаторски стил, през послдените няколко години SPOR издава плочи за реномирани лейбъли като Renegade Hardware, Subtitles, Moving Shadow и много други.
В България SPOR е добре познат от предишните му две участия, които го затвърдиха като любимецът на българската публика.


HAZARD / Playaz, Ganja :: UK /
Ди джей сет от любимеца на DJ Hype, гостувал вече по покана на HMSU за едно от най-успешните клубни събития през 2008. С участието на друг познайник – MC EKSMAN.


CHRIS RENEGADE / Lifted Music :: UK /
TBA


BIG BUD / Soundtrax, GLO :: UK /
едно от легендарните имена на световната сцена, познат още от Progression Sessions изданията на LTJ Bukem. Останал в сърцата на феновете като гост на HMSU от Дръм и Джаз. Майстор на мелодичния дръм енд бейс, в България ще представи новия си албум.


CAUSE 4 CONCERN / Cause 4 Concern, Virus, Timeless :: UK /
Формацията е позната с постоянство в авторските си издания от 1999 до сега. Недвусмислено допринася за оформянето на облика на текстепа в наши дни.


THE SECT / Offkey, Freak :: UK /
С плашещо име и музикална селекция, английското трио си проправя звук през мрачните музикални хоризонти на световната сцена като вече разписа издания за някои от най-силните лейбъли и не изглежда да се уморява.


SYZE / Culture Assault :: USA /
Чаровната дама с български произход, която набра през последните години популярност в световен мащаб.


SUKH KNIGHT / Tru Tiger, Nasha :: UK /
TBA

- - - - -

хахх има ли дръмъри тук? 8-)
тоя фест не е за изпускане,чакам го от месеци :grin: :D

Tempest
06-20-2010, 21:00
предполагам е +18? И съвпада с Nature-All... деа! Кофти стечение!

SmileyFace
06-20-2010, 21:08
+18 е :?
и мен тва ме дразни,ама...ще съм зад оградите хахаах :D
а и с доста хора говорих и 60% от тях казаха също,че ще са зад оградата [едни заради годините,други щото нямат пари за билет...] :D
така че пак ще си го направиме лудница,е няма да е както да си пред колоните,ама пак си заслужава 8-) 8-)

Tempest
06-20-2010, 21:37
друго си е на данданията... ако не беше на едно с Nature-all.. можеше и да дойда

SmileyFace
06-21-2010, 00:39
е да,друго си е... 8-)
а иначе кво е тва Nature-all? :-|

Tempest
06-21-2010, 05:46
Nature-All HipHop Fest 3 ;) 02-04 юли.. баш до гъза ми е и няма как да го изпусна ;)