PDA

View Full Version : На горещия стол е plmn



babity
06-21-2010, 09:39
Как се казваш?
На колко си?
От къде си?
Коя зодия си?
Обясни от къде идва ника.

Приятно изкарване на стола! ;)

hgfh
06-21-2010, 09:55
Здравей. :)
Нервен или спокоен човек си ?
Харесваш ли купоните или обичаш да си на някое тихо и спокойно място /или и двете ,но в зависимост от настроениего ти/?
Романтична личност ли си ?
Любим жанр музика ?
Коя книга четеш /ако четеш/
Девствен/а ли си?
Какви преоритети имаш в живота?
Как започна да пишеш във форума ?
Айде стига толкова от мен / за сега /по-късно може и още 8-)
Между другото не знам пола ти :lol: но си мисля че си момче :lol:

plmn
06-21-2010, 10:29
Как се казваш?
На колко си?
От къде си?
Коя зодия си?
Обясни от къде идва ника.

Приятно изкарване на стола! ;)

Пламен :)
18
Сливен, България :д
Скорпион 8)
Ника е съкращение на името ми, само със съгласни. Пламен -> Плмн 8-)

ShtrudeL
06-21-2010, 10:32
пхх!

Привличат ли те мистичните/окултните неща?
Ревнив ли си?
Показваш ли чувствата си или предпочиташ да не се разкриваш?
Снимка?
Хоби?
Някакъв талант да имаш?
В какво вярваш?
Религиозен ли си?

SunSmile
06-21-2010, 10:46
хмм... колегата, интересно 8)

Къде, с какво и каква специалност кандидатстваш?
Къде най - много искаш да учиш?
Какво дете беше?
Шофьорска книжка имаш ли?
Хоби?
Влечат ли те автомобили, мотори, екстремни преживявания, големите дози адреналин?
Футбол гледаш ли? Мнение за световното (евентуално)
Какъв искаше да станеш като малък?
А сега какъв искаш да станеш?
Романтичен ли си?
Каква музика слушаш?
Най - милото нещо, което си правил за някого?
А най - милото нещо, което някой е правил за теб?
Влюбчив ли си?
А наивен?
Имаш ли хулигански прояви?
Скачал ли си с бънджи/парашут? (Искаш ли?)
Татос/и?

plmn
06-21-2010, 10:53
Здравей. :)
Нервен или спокоен човек си ?
Харесваш ли купоните или обичаш да си на някое тихо и спокойно място /или и двете ,но в зависимост от настроениего ти/?
Романтична личност ли си ?
Любим жанр музика ?
Коя книга четеш /ако четеш/
Девствен/а ли си?
Какви преоритети имаш в живота?
Как започна да пишеш във форума ?
Айде стига толкова от мен / за сега /по-късно може и още 8-)
Между другото не знам пола ти :lol: но си мисля че си момче :lol:

Здравей:)

Определено спокоен. Трудно нещо може да ме изкара извън релси, и често виждам нещата, за които другите се притесняват/изнервят като пълни глупости и абсолютно маловажни. Някои хора даже се чудят на спокойствието ми, и казват, че на моменти дори е 'дразнещо' :д
Това в никакъв случай не означава обаче, че съм няква флегма, мисля и действам бавно и пр.

Ами аз съм на принципа, че важно е не къде си, а с кого си. Шумните места ми харесват, да - дискотеки, клубове - обичам да посещавам. Но ако обстановката не е такава, каквато трябва да е, разбира се бих предпочел някое друго по-спокойоно място.
Пресен случай - отиваме на диско, само че там станаха едни глупости.. и си бихме камшика към 2. После до 5 изкарахме на една бензиностанция, и честно казано беше по-яко от дискотеката, която е общо взето сборен пункт на селяни..

Не се възприемам като такъв, въпреки че съм правил подобни жестове с известен успех. :д

Любимите ми жанрове са (алтернативен) рок, хаус/денс/транс, хип-хоп и може би поп. Това слушам най-често.

Да си призная не си падам много по книгите. Не че се оправдавам, но поколението, в което израствам(нах), респективно и начинът на живот, който водим, предразполага към друго.
На преден план са други работи, и аз така и не обикнах книгите. Средата е от значение. Почти никой, покрай мен не чете, ей така защото му доставя удоволствие.
У нас пък има доста голяма библиотека, но нашите също вече нямат време.

Не съм.

Ами аз, като повечето преждевременно остарели 'деца', започнах много от рано да мисля за бъдещето си, за кариери, пари и други обременяващи неща..
Приоритетите ми - искам да се развия до там, че да мога да работя на някое престижно място в дадена компания, примерно. Под 'развия' нямам предвид само бакалавър -> магистър -> доктор, а и много други качества, които са нужни за да работиш на подобни места.
Винаги съм си мислел как съм CEO на голяма компания, което общо взето е в сферата на фантастиката, защото едва ли ще се случи, но пък който е целенасочен, стига далеч, дори да не е точно там където е искал.
За семейство не мисля от сега, но ми се един ден да имам 2-3 деца, и съпруга, която да ме обича истински.

Нямам спомени честно казано. Мисля че попаднах случайно, почетох малко, реших да се регистрирам, и така.

myNameIsImmortal
06-21-2010, 10:58
Любима тема във форума?

Кой съфорумник, ти прави най-голямо положително впечатление? А отрицателно?

Мислиш ли да ходиш някъде лятото? Море/планина..?!

Спортуваш ли? Ако да, какво спортуваш най-често?

Нещо с което се гордееш?



Пропусна мойте въпросчета майче :)

plmn
06-21-2010, 11:08
пхх!

Привличат ли те мистичните/окултните неща?
Ревнив ли си?
Показваш ли чувствата си или предпочиташ да не се разкриваш?
Снимка?
Хоби?
Някакъв талант да имаш?
В какво вярваш?
Религиозен ли си?

В известна степен - да. С интерес съм чел за секти, обичаи, мистика, разни необясними случки и пр.

Не, това за мен е изключително глупаво. Фактът, че даден човек е с теб, мисля че е достатъчно показатален. Ама с кой си говорил, кой загледал - не е важно.

Общо взето съм открит, отворен човек, екстроверт, така да го кажа. Обичам да говоря за много неща, дори за собствените си чувства и мисли. Все пак, има си и неща, които остават само за мен.

http://prikachi.com/images/286/2248286m.jpg 8-)

Фитнес, разхождам из природата, спортувам, излизам с приятна компания, слушам музика - обичайните неща. Обичам и да си карам количката, наистина ми доставя огромно удоволствие да бръмча наляво-надясно, с готина музичка за фон :д

Не се сещам за нищо конкретно, но.. имам 'способността' да усещам и предвиждам хора/ситуации, още преди другите около мен да са разбрали какво става. Не че имам специални способности, но често ми се случва.

Не, не съм.

SunSmile
06-21-2010, 11:13
*Пиши отговорите В мнението, а не след него, че не мога да ги следя, моля те :)

plmn
06-21-2010, 11:30
хмм... колегата, интересно 8)

Къде, с какво и каква специалност кандидатстваш?
Къде най - много искаш да учиш?
Какво дете беше?
Шофьорска книжка имаш ли?
Хоби?
Влечат ли те автомобили, мотори, екстремни преживявания, големите дози адреналин?
Футбол гледаш ли? Мнение за световното (евентуално)
Какъв искаше да станеш като малък?
А сега какъв искаш да станеш?
Романтичен ли си?
Каква музика слушаш?
Най - милото нещо, което си правил за някого?
А най - милото нещо, което някой е правил за теб?
Влюбчив ли си?
А наивен?
Имаш ли хулигански прояви?
Скачал ли си с бънджи/парашут? (Искаш ли?)
Татос/и?

Кандидатсвам във Великотърновски университет и Софийски университет. Кандидаствах и на още 1-2 места, но то беше ей така междудругото, тъй като бях още по-неориентиран. (не че сега знам какво точно искам ;д);
С Английски и Български език - специалностите са разнообразни - Публ. адм., Социология, Психология, Политология - това е в Софийски, а в Търново - Финанси, Стопанско управление, Междр. икон. отношения.. такива неща.

Най-много искам в София. Всеки път като отида се чувствам много добре и наистина ми харесва - 'лудницата', трафикът, обстановката като цяло.. Никой не ме разбира и всички ми се чудят защо искам да уча/живея там. :-o

Нямам много спомени, но според нашите съм бил спокойно дете и не съм създавал кой знае какви проблеми.

Имам.

По-горе вече писах мисля. :)

Определено. Обожавам да карам джет, примерно. Кача ли се на тва нещо, направо се прераждам. ;д Иска ми се да скоча и с парашут.
Иначе, олите също ме 'влекат'. Само че не разни квартални изпълнения - рязане на пружини, смяна на гърнета, ксенони и др. глупости. Кефя се на Ауди А8, примерно, неща от тоя клас, които ти дават едновременно и мощ, и комфорт.

Никога не съм бил много запален по тоя спорт и гледам само определени мачове, които ми се струват интересни. От Световното съм гледал някои мачове само, и не мога да изкажа мнение, но повечето хора казват, че е скучно.

Най-първото ми желание, за което се сещам.. 'боклукджия'. Ако не се сещате за кво иде реч.. тва са тия дето се возят отзад на камиона и обръщат казаните там.. :lol: Струваше ми се супер яко.

Сега.. искам да е нещо достатъчно доходосно за да осигуря нормален живот/сигурност на себе си, и евентуално на човека до мен. Какво точно ще бъде, не знам.

И по тва май писах.;д

и по тва. ;д

Даването на подаръци не го броя, тъй като ми се струва прекалено.. тривиално. Нищо по-специално не се сещам..

Получих едно мече 8-) Не го очаквах, и верно, че е някво лигаво, но пък ми стана яко и ми се стори наистина мило.

Не съм влюбчив. За разлика от всички около мен, които постоянно се влюбват и разлюбват, сменят гаджета през 2 седмици, аз не си падам по тва. Трудно се влюбвам, и да си призная, не съм сигурен, че досега съм изпитал истински това чувство.

Не, напротив. Прекалено мнителен съм.

Имам. Въпреки че се представих като сравнително спокоен човек, има случаи, в които съм се включвал в боища и не съм съжалявал после. Иначе, да троша стъкла/изпускам гуми/драскам със спрейове безпричинно - нямам такива случки.

Не съм, но имам голямо желание.

Нямам, но съм обмислял да си направя нещо. Трудно ще се реша обаче, имайки предвид, че няма триене.. Някои се навиват прекалено бързо и гледат много лекомислено на това. Аз ако ще си правя, ще е нещо, което наистина искам.

plmn
06-21-2010, 11:32
*Пиши отговорите В мнението, а не след него, че не мога да ги следя, моля те :)

Така ще правя занапред.

ShtrudeL
06-21-2010, 11:33
хъм!

Довречив ли си?
Обмисляш ли действията си или си импулсивен/спонтанен?

myNameIsImmortal
06-21-2010, 11:38
Любима тема във форума?

Кой съфорумник, ти прави най-голямо положително впечатление? А отрицателно?

Мислиш ли да ходиш някъде лятото? Море/планина..?!

Спортуваш ли? Ако да, какво спортуваш най-често?

Нещо с което се гордееш?



Пропусна мойте въпросчета майче :)

plmn
06-21-2010, 11:39
Любима тема във форума? - Нямам любима, но тази с музикалните поздрави е готина, шото от там съм намерил много хубави песни.
Както и тази със снимките - интересно е да видиш креативността, която някои хора имат.

Кой съфорумник, ти прави най-голямо положително впечатление? А отрицателно? - Може би Canis_Dirus, HarleyFlanagan.. интересно ми е да чета мненията им. Отрицателно.. не посещавам много раздели, но в Кофата има един D1esel - затрупва раздела с безсмислени теми за себе си.;д

Мислиш ли да ходиш някъде лятото? Море/планина..?! - Да, море вероятно.

Спортуваш ли? Ако да, какво спортуваш най-често? - Фитнес (ако може да се нарече точно спорт), бягам, плувам когато имам възможност, но там не съм много редовен. Волей също обичам да играя.

Нещо с което се гордееш? - Гордея се със себе си, с това, което съм. Най-страшния период мина, и аз съумях да се опазя от глупостите, които правят подрастващите, имам предвид наркотици, алкохоли, цигари.. тия неща не ме влекат, и едва ли ще има нещо в бъдещето, което ще ме накара да посегна точно към тях.

plmn
06-21-2010, 11:43
хъм!

Довречив ли си? - Доверчив/наивен - не.

Обмисляш ли действията си или си импулсивен/спонтанен? - По-често ги обмислям, по-рядко действам импулсивно. Прекаленото мислене обаче, не води до нищо хубаво. Става една голяма каша, така да го кажа..

ShtrudeL
06-21-2010, 11:46
Какви хора харесваш?
А какви не харесваш?

plmn
06-21-2010, 11:49
Какви хора харесваш? - Харесвам открити хора, активни, на които им се говори/излиза, имат живец..

А какви не харесваш? - Не харесвам отпуснати хора, без желание за нищо, винаги им е скучно и пр. По ирония на съдбата, последно време май се намирам в подобна ситуация, но гледам всичко да си тръгне постарому.

SunSmile
06-21-2010, 11:53
Обвързан ли си?
Ти ли правиш първата крачка?
Любов от пръв поглед?
Перфектното дупе или перфектните гърди ( в едно момиче) 8-)
Кое е първото нещо, което забелязваш в хората?
Опиши се с 3-5 думи
Братя/сестри?

ArrowsOfDeath
06-21-2010, 12:56
Колко вдигаш на лежанка? Ами за бицепс? Клек? Мъртва тяга? 8-)
После ще са по-задълбочените въпроси :D

plmn
06-21-2010, 14:58
Обвързан ли си? - В момента не.

Ти ли правиш първата крачка? - По принцип аз, но е имало и случаи, когато това не е било така. Прави ми впечатление обаче, че само когато сте на градус се отпускате дотам, че да направите 1вата крачка ;д

Любов от пръв поглед? - Не съм изпитвал подобно нещо.

Перфектното дупе или перфектните гърди ( в едно момиче) 8-) - Перфектно дупе 8). Гърдите не са дотам важни, даже предпочитам по-малки ;д намирам го за далеч по-секси.

Кое е първото нещо, което забелязваш в хората? - Първото е външният вид ;д От стила на обличане си изграждам някаква идея какво представлява човека. След известно време с дадения човек, мнението ми или се потвърждава, или пък той се оказва коренно различен човек, несъответстващ на това, за което съм го взел. почти няма средно положение ;д

Опиши се с 3-5 думи - темпераментен, жизнен, весел..

Братя/сестри? - Нямам. Поне така мисля де. :д

plmn
06-21-2010, 15:03
Колко вдигаш на лежанка? Ами за бицепс? Клек? Мъртва тяга? 8-)
После ще са по-задълбочените въпроси :D

Не много - 65-70 кг., но не мисля, че има смисъл да се мъча за повече на тоя етап. Целите, които гоня са постижими и с по-малки килограми ;д

Бицепс и с 20кг съм правил ;д

Не клякам. Не го харесвам тва упражнение, особено след като 1-2 претърпяха доста неприятни контузии пред мен..

Мъртва също не правя. Карам предимно на лежанка (хоризонтална, горна, долна не правя), флайс може с дъмбелите.. набирания, лицеви, и скрипците за гръб.

ArrowsOfDeath
06-21-2010, 16:37
На кое би предпочел да отидеш - на транс или хаус парти?
Gabber търпиш ли? 8-)
Любима бира?
А концентрат?
Разкажи за някое зверско напиване 8-)
Опиши как изглежда идеалът ти за секси жена.

Nakadah
06-21-2010, 19:24
Други никове?

deFakto
06-21-2010, 19:30
знам го 8-)

ходиш ли по мачове ,и за кои си .
с колко момичета си спал
обичаш ли двоикаджииките
смяташ ли че двоикаджииките са отличнички в оралната любов
най як спомен с момиче за всички времена до момента
рязали ли са те ,и ако да майната им
колко водка за 1 час дърпаш
фен ли си на психотропните вещества
на колко линии съм ?
мразиш ли някого и защо ,и обичаш ли някого и пак защо ?

8-)

plmn
06-21-2010, 22:14
На кое би предпочел да отидеш - на транс или хаус парти? - Ходил съм на няколко хаус партита, ще ми бъде интересно да отида и на транс.

Gabber търпиш ли? 8-) - трудно ;д

Любима бира? - Becks

А концентрат? - Уиски

Разкажи за някое зверско напиване 8-) - Ами то не е много за разказване, даже се опитвам да го забравя и подробностите около него, така ще скипна този въпрос ;д

Опиши как изглежда идеалът ти за секси жена.- Харесвам високи момичета, не по-високи от мен разбира се.. примерно да е ~170 см; коса - права, руса/черна, като чернокосите са с предимство ;д слабичка, 45 - 50 кг; малки гърди ;д

plmn
06-21-2010, 22:15
Други никове?

Имам още един, който дори не се сещам как е. Бях го направил във връзка с някакъв проблем със сегашния ми акаунт, не можех да се логна нещо..

plmn
06-21-2010, 22:25
знам го 8-)

ходиш ли по мачове ,и за кои си . - Не съм имал възможност да ходя на големи мачове, на разни местни срещи предпочитам да не ходя, не влизам в образа на т.н. 'запалянко'

с колко момичета си спал - скромно - 3

обичаш ли двоикаджииките - ами всеки си прави избор ;д според мен спокойно може да се изкарва поне 4, даже и повече, с минимум четене, никога не съм разбирал как някои хора успяват да наредят много двойки.

смяташ ли че двоикаджииките са отличнички в оралната любов - има някаква зависимост, да. компенсират липсата на желание за учене и развиване в една сфера, със същите в друга ;д

най як спомен с момиче за всички времена до момента - нищо кооой знае какво не сещам, всичко е било в границите на нормалното и до сега не съм имал някво супер яко преживяване, което да ми се запечата за дълго..

рязали ли са те ,и ако да майната им - ами то обикновенно става едновременно. и 2мата излизаме с една и съща мисъл. ;д

колко водка за 1 час дърпаш - след няколко истории, гледам да пия по малко, не се наливам с цел да се отрежа набързо, така че не знам.

фен ли си на психотропните вещества - мне. имал съм допир само до марихуана, но тва не знам дали дори спада към въпросните в-ва вече хаха

на колко линии съм ? - на 2 8-)

мразиш ли някого и защо ,и обичаш ли някого и пак защо ? - не мразя никого, обичам родителите си, близките си роднини, и себе си. в момента няма 'друг' човек в живота ми.

8-)

lunichkataaa
06-22-2010, 08:25
1. Любим филм/ актьор/ актриса?

2. Кое би избрал приятелите или гаджето?

3. Пътувал ли си в чужбина? Ако да - къде? А къде би искал да отидеш?

4. А би ли напуснал България?

5. Ако спечелиш много пари какво ще направиш с тях?

6. Имаш само още 3 дни живот - как, с кого и къде ще ги прекараш?

7. Ако утре заминаваш далеч и трябва да избереш само едно единствено нещо, което да вземеш със себе си, какво би било то?

ArrowsOfDeath
06-22-2010, 10:33
Какво би променил в Сливен?
Отскачал ли си до Ямбол и имаш ли някакво мнение за него?
Прякор имаш ли?
В момента харесваш ли по-сериозно някое момиче?
Представи си, че някоя твоя добра приятелка се влюби в теб, но ти не искаш нищо повече от приятелски отношения. Какво правиш? 8-)

Briseis
06-22-2010, 10:52
Здравей :)

Каза, че обърщаш внимание на дрехите, на личния стил? Има ли нещо в облеклото, което може да те отблъсне? А в поведението?
Смяташ ли се за толерантен
Каква е политическата ти ориентация

по-късно - още въпроси

plmn
06-22-2010, 11:13
1. Любим филм/ актьор/ актриса? - Американски Психар; Крисчън Бейл, Робърт Де Ниро, Брад Пит, Адам Сандлър; Никол Кидман, Кийра Найтли, Пенелопе Круз.

2. Кое би избрал приятелите или гаджето? - Интересен въпрос. Почти всички около мен, започвайки връзка, стават обсебени от нея и сякаш забравят за останалия свят. Не намирам това за нормално. Аз лично се старая да има баланс.

3. Пътувал ли си в чужбина? Ако да - къде? А къде би искал да отидеш? - Да, в Гърция и Турция. Много обичам да пътувам, но засега не съм ходил кой знае къде навън. Много искам да отида в САЩ, Англия, Швеция, Австрия, Германия, Франция, Австралия, Япония, Сингапур. Ходи ми се и в Южна Африка.

4. А би ли напуснал България? - Да.

5. Ако спечелиш много пари какво ще направиш с тях? - Мога да ги вложа в нещо тук; може и директно да замина някъде в чужбина; последното, което ще направя е да си купувам скъпи коли, яхти, самолети и пр.

6. Имаш само още 3 дни живот - как, с кого и къде ще ги прекараш? - Ще дивея някъде.

7. Ако утре заминаваш далеч и трябва да избереш само едно единствено нещо, което да вземеш със себе си, какво би било то? - iPod-а си ;д

plmn
06-22-2010, 11:22
Какво би променил в Сливен? - Не знам от къде да започна наистина. Ако имам подобна сила, ще започна със махането на сегашния 'кмет', както и всички служители замесени в многобройните схеми за източване на пари. Ще премахна всички мутрички, взели се прекалено насериозно и позволяващи си какво ли не.. бих върнал и всички момичета, които са зад граница обратно в Сливен, и тогава може и да станем 150 хил..; иначе - градинки, пътища, дупки, канализации, озеленяване, тия неща са ясни.

Отскачал ли си до Ямбол и имаш ли някакво мнение за него? - Да, много пъти. Посещавал съм най-често Карамел и Най Клуб. Първото е хаус клубче, а през деня кафе, второто е яко чалга. За самия град нямам големи впечатления, нищо особено не ме е впечатлило. Познавам 2-3 момичета оттам, свестни са, нищо повече хаха.

Прякор имаш ли? - Не. Поне не знам за такъв. :>

В момента харесваш ли по-сериозно някое момиче? - По-сериозно - не.

Представи си, че някоя твоя добра приятелка се влюби в теб, но ти не искаш нищо повече от приятелски отношения. Какво правиш?8-) - Изясняваме всичко лице в лице и стигаме до компромисно решение ;д

plmn
06-22-2010, 11:32
Здравей :)

1. Каза, че обърщаш внимание на дрехите, на личния стил? Има ли нещо в облеклото, което може да те отблъсне? А в поведението?
2. Смяташ ли се за толерантен
3. Каква е политическата ти ориентация

по-късно - още въпроси

Здравей;)

1. В облеклото, чак да ме 'отблъсне', едва ли. По-скоро ще ми направи впечатление липсата на вкус.
В поведението - да, има много неща. Има хора, които не мислят въобще преди да говорят.
Или пък такива, които се правят, че въобще не им пука, държат се пренебрежително, и то без видима причина. Обичам всичко да е ясно и просто. И всякакви драми, 'филми' и т.н., които някои хора създават, могат да ме отблъснат. Това, не харесвам.

2. Да, смятам се за такъв. Но всичко си има граници. Не веднъж съм получавал оферти от мъже, примерно.. за секс. Някои онлайн, други - не. Като вторите не са директни разбира се, но е доста.. смущаващо. Това започва да писва в един момент, и може и да не издържиш да направиш някоя глупост. Иначе, всеки си живее както сметне за добре. Не съдя никой, стига да не пречи пряко/косвено с действията си на околните, и на мен.

3. Не симпатизирам на никой конкретно. Не мисля, че до сега е създадена партия, и в нея да работят хора, които наистина имат какво да дадат, а не само да бръщолевят глупости и да дават подвеждащи програми и фалшиви обещания при изборите.
В момента, не ми харесва, че ни управлява един от най-големите мафиоти. Цялата ни държава е обвързана с мафията, и за да се промени това, поне до някаква степен това, трябва да започнем на чисто.
Направо да се сваля правителството, да се заличават всякакви партии, партиики, и да ни пращат експерти от чужбина. Дано и те не бъдат покварени..

ArrowsOfDeath
06-22-2010, 11:39
Смяяятай, даже мъже ти скачат :lol: Как е чувството при една такава покана - изтръпваш ли гадно отвътре? :razz:
Кои са последните парчета, по които се зариби?
Направи един топ 5 "Няма да ги върна, ако ми дойдат" 8-)

stefity
06-22-2010, 11:42
Любима поза?

Имаш ли някакви фетиши?

А коя е най-еротичната ти фантазия и би ли имал смелостта да я изпълниш?

woshata
06-22-2010, 11:55
O 8-)
Ще се ожениш ли за мен ? :D
А всъщност брак или семейни начала ?
Любим предмет в училище ? :booooomb:
Оставал ли си на поправки ? 8-)
Видях нещо, че искаш да ходиш в Африка.. защо ? Какво ти е интересно оттам ?
Интересни ли са ти неща свързани с психологията, за да знам дали те питам нещо по-така оттам ?
Айде после още :) :-P

DebelaManekenka
06-22-2010, 12:01
СНИМКАААА

plmn
06-22-2010, 12:13
Смяяятай, даже мъже ти скачат :lol: Как е чувството при една такава покана - изтръпваш ли гадно отвътре? :razz:
Кои са последните парчета, по които се зариби?
Направи един топ 5 "Няма да ги върна, ако ми дойдат" 8-)

Първият път, да, буквално се стъписах, и си бих камшика набързо. Просто когато най-малко очакваш, ти идва като гръм от ясно небе.. :-o :lol:

Ами аз някои песни имам навика да ги откривам малко по-късно от нормалното, и когато вече на другите са им писнали, аз почвам да ги въртя у нас, на iPod-а, в колата и пр. ;д

може би тези - http://www.youtube.com/watch?v=DWJECLN4S00

http://www.youtube.com/watch?v=QPUkP0yETbU

http://www.youtube.com/watch?v=E5OMBV_5Lwk

и една, която е доста стара, но пак я чух и се зарибих - http://www.youtube.com/watch?v=eEmOSjGONuA 8) 8)



ТОП 5 ;>


5. Angelina Jolie (http://stupidcelebrities.net/wp-content/angelina-jolie-en-esquire.jpg)

4. Nicole Kidman (http://2k3hd.com/nucleus/media/1/20080623-Nicole%20Kidman.jpg)

3. [url=http://sdstuckists.com/rev1/wp-content/uploads/2009/01/penelope-cruz28.jpg]Pen

plmn
06-22-2010, 12:24
Любима поза? - Не съм до там запознат с имената, но предпочитам тези, при които аз да определям темпото.

Имаш ли някакви фетиши? - Имам, да, много и разнообразни. 'Отворен' съм за доста неща.

А коя е най-еротичната ти фантазия и би ли имал смелостта да я изпълниш? - Изпълнявал съм я, но мина известно време и започва да ми липсва. ;>

Briseis
06-22-2010, 12:27
Чувстваш ли се като много желан и хубав мъж? Чувстваш ли липса на женско внимание? Падаш ли по по-големи момичета?

ArrowsOfDeath
06-22-2010, 12:31
Откога си 0 номер?
Колко си висок?
Как е ония адидас? Държи ли?
Как си с танците, можеш ли да танцуваш или дърво си падаш? :lol:
Следобед спиш ли? 8-)

plmn
06-22-2010, 12:36
O 8-)
Ще се ожениш ли за мен ? :D - Оф, много ни е рано сякаш ;д

А всъщност брак или семейни начала ? - Брака е нещо, в което не бих се хвърлил ей така, доста мислене ще има преди това. Предполагам бих предпочел семейните начала, впоследсвтие ще се разбере.

Любим предмет в училище ? :booooomb: - Нямах любим. Принципно тези, които ми вървяха повечко, там ми беше по-добре. Химии, Физики, Математики - там не търси много-много. ;д

Оставал ли си на поправки ? 8-) - НЕ!! ;д

Видях нещо, че искаш да ходиш в Африка.. защо ? Какво ти е интересно оттам ? - В известна степен се виждам и в малко по-различна светлина - как примерно ако тук нещата не потръгнат, вдигам си багажите и заминавам към някоя организация да помагам с каквото мога. Това ми е идеята по принцип. Интересно ми е да видя по-'развитите' градове, после да се докосна и до мизерията, истинската мизерия, която колкото и да плюем тук едва ли ще видим чак в такава форма. В никакъв случай не желая да ходя заради сафарита, лов, разни 'спортове' и пр.

Интересни ли са ти неща свързани с психологията, за да знам дали те питам нещо по-така оттам ? - Определено. Едно от нещата, които кандидатсвам е Психология. Много отдавна ми се върти в главата, може би още от 8-9 клас. Колебая се, де, защото ми се струва прекалено тясна специалност и не съм сигурен каква 'реализация' ме чака..
От друга страна сигурно ще има голяма полза от нея в личния ми живот, примерно - гледал съм разни програми какво се учи.. например 'Психология на лъжата' разни такива, което си е полезно ;>

Айде после още :) :-P

plmn
06-22-2010, 12:37
СНИМКАААА

Пуснах по-назад.

plmn
06-22-2010, 12:44
Чувстваш ли се като много желан и хубав мъж? Чувстваш ли липса на женско внимание? Падаш ли по по-големи момичета?

Имам самочувствие, което обаче е с абсолютно покритие. Стъпил съм на земята и не хвърча из облаците. Не се имам за Дон Жуан, но пък е по-добре да имаш повечко самочувствие, отколкото никакво - второто води до по-тежки последствия.

Е, не ми е прегрял телефона да ме търсят, но не мога да кажа, че чувствам такава липса. 8-)

Мда, падам си и по по-големи. Даже доста по-големи. Има много яки мадами на по 30-35 години ;д

ArrowsOfDeath
06-22-2010, 12:47
Падаш си по милфове, а? :D

SilentGrey
06-22-2010, 12:50
Кой не си пада по милфчета ?

ArrowsOfDeath
06-22-2010, 12:52
Кой не си пада по милфчета ?

Някои се правят и се възмущават, ама кой ги знае и те кво им мислят :lol:

plmn
06-22-2010, 12:53
Откога си 0 номер? - Е, то не е 0, 1-2-ри е някъде, даже някой път ме мързи да се подстригвам и отива към 3ти ;д Иначе, от ~2 години някъде, и нямам намерение да пускам коса. Така се чувствам най-добре.

Колко си висок? - 179 - 180 см последно като се мерих.

Как е ония адидас? Държи ли? - Държи, да. Аз и не го нося много, де. В момента карам с един друг Адидас и едни такива.. спортно-официални. Трябва да го изкарам скоро време. ;д

Как си с танците, можеш ли да танцуваш или дърво си падаш? :lol: - Ами 'мога' може би е прекалено, защото не съм се занимавал специално с тв, но в никъв случай не съм дърво, даже напротив, понякога мога да бъда много гъвкав хаха. Играя нормално, никви извращение не правя ;д има някои хора, наистина не знаят къде са.. бати движенията имат. женската част е по-добре. ;д

Следобед спиш ли? 8-) - Не обичам да спя през деня, но се е случвало, ако съм МНОГО уморен.

plmn
06-22-2010, 12:57
Падаш си по милфове, а? :D

:oops: :lol:

SilentGrey
06-22-2010, 13:02
Много ясно бе.

А 19-ки ? :-D

earthquaker
06-22-2010, 16:56
ае винаги съм искал да те питам, защо на всички свои снимки пишеш 'plmnnnnn' с някво дребно шрифтче и винаги на някво странно място по снимката 8-)

lunichkataaa
06-22-2010, 20:03
1. Негативни твои качества? A позитивни?

2. Планина или море?

3. Реалист/ Песимист/ Оптимист?

4. Кое е първото нещо, което гледаш у хората?

5. За теб кое е по-важно - външността или характерът ?

6. Благородна лъжа или неприятна истина?

7. Пола / блуза или дънки с потник предпочиташ?

8. Интересуваш ли се от астрология?

9. Запознавал ли си някое от гаджетата си с вашите?

10. Mtel или Globul?

11. Любим сезон?

plmn
06-22-2010, 21:54
ае винаги съм искал да те питам, защо на всички свои снимки пишеш 'plmnnnnn' с някво дребно шрифтче и винаги на някво странно място по снимката 8-)

еми нищо особено не е хаха. просто си надписвам снимките, примерно, ако някой недоброжелател реши да злоупотребява.. не че тва надписче не се маха с 2 клика на фотошоп хаха

plmn
06-22-2010, 22:00
1. Негативни твои качества? A позитивни?

2. Планина или море?

3. Реалист/ Песимист/ Оптимист?

4. Кое е първото нещо, което гледаш у хората?

5. За теб кое е по-важно - външността или характерът ?

6. Благородна лъжа или неприятна истина?

7. Пола / блуза или дънки с потник предпочиташ?

8. Интересуваш ли се от астрология?

9. Запознавал ли си някое от гаджетата си с вашите?

10. Mtel или Globul?

11. Любим сезон?

1. Непостоянство,понякога нерешителност..; умерен оптимизъм, добросърдечност и др. ;д

2. По-скоро море.

3. Реалист към оптимист

4. Отговорих на подобен въпрос мисля.

5. Казвам характер, но без външност.. физическа красота, няма как да се получи.

6. Неприятна истина.

7. Дънки с потник, харесвам момичета, които се движат по кежуъл.

8. Понякога се интересувам от размерите и съпоставката на звезди, планети, галактики, но нищо по-сериозно.

9. Не.

10. Глобул

11. Обичам всички сезони.

Nakadah
06-22-2010, 22:06
Най-посещаван раздел?
Потребители които ти подхождат?
Такива които не ти?

plmn
06-22-2010, 22:10
Най-посещаван раздел?
Потребители които ти подхождат?
Такива които не ти?

ВТН :)

По тези, мисля че писах по-назад :) Почти няма някой, който да не харесвам или да ме дразни с нещо.

ShtrudeL
06-22-2010, 22:23
Отмъстителен ли си?
А злопаметен?
Вярно ли,че скорпионите сте страшни?

plmn
06-22-2010, 22:28
Отмъстителен ли си?
А злопаметен?
Вярно ли,че скорпионите сте страшни?

В редки случаи.

Мда, донякъде.

Дефинирай 'страшен' ;д

ShtrudeL
06-22-2010, 22:32
Страшен (за мен)* - отмъстителен,страшно сериозен,агресивен,избухли в,нервен,садист и тъй нататък.

Впрс: Обичаш ли да споделяш>?

plmn
06-22-2010, 23:04
Страшен (за мен)* - отмъстителен,страшно сериозен,агресивен,избухли в,нервен,садист и тъй нататък.

Впрс: Обичаш ли да споделяш>?

Независимо от това, че като цяло съм 'спокоен' човек, да, мога да бъда всичко това.

Може да се каже. :>

Извадка ;д - "Even when they appear self-controlled and calm there is a seething intensity of emotional energy under the placid exterior. They are like the volcano not far under the surface of a calm sea, it may burst into eruption at any moment." 8-)

ArrowsOfDeath
06-22-2010, 23:06
Няма ли да си лягаш вече? 8-)

plmn
06-22-2010, 23:08
нямам намерение ;>

SunSmile
06-23-2010, 00:22
Колега, не се ли разбрахме как да отговаряш... :? Трудно ти следя отговорите така, а ми е интересно :)

plmn
06-23-2010, 00:28
Колега, не се ли разбрахме как да отговаряш... :? Трудно ти следя отговорите така, а ми е интересно :)

Разбрахме се, така и правя. На места може и да не е така, както дойде. :)

hgfh
06-23-2010, 07:52
До колкото разбрах, май тая година си завършил или аз греша нещо :? ,та колко имаш на матурите ? :) :)

Най-странната ти случка :) , а най-забавната ?
От значение ли е за теб външния вид на момичета за начало на една връзка ? :?
Би ли искал да опознаеш едно не дотам хубаво момиче и би ли имал връзка с такова ?
Абе общо взето повърхностен ли си ?

ArrowsOfDeath
06-23-2010, 09:11
Щях да те питам нещо, ама забравих :lol:
Какво смяташ да правиш това лято? Какви цели си си поставил?
Как сте с финансите у вас?
Кажи любимия си виц.

plmn
06-23-2010, 11:19
До колкото разбрах, май тая година си завършил или аз греша нещо :? ,та колко имаш на матурите ? :) :)
- 5.67 Английски; 5.24 БЕЛ

Най-странната ти случка :) , а най-забавната ? - бях във Варна и ми се стори, т.е. почти бях сигурен, че видях един приятел от моя град, като се прибрах го питах ходил ли е във Варна, и тои вика не... а беше СЪЩИЯ.. явно си има двойник ахах. може да имам и по-странна, но не сещам за нищо.
Забавна - ми ние почти всеки ден си правим някво шоу и се пукаме от смях, така че е трудно да определя. :>

От значение ли е за теб външния вид на момичета за начало на една връзка ? :? - Да.

Би ли искал да опознаеш едно не дотам хубаво момиче и би ли имал връзка с такова ? - Бих я опознал, да. Връзка също бих имал. Физическата красота е важна, но не винаги е всичко.

Абе общо взето повърхностен ли си ? - Общо взето не съм. ;д

plmn
06-23-2010, 11:39
Щях да те питам нещо, ама забравих :lol: Сети се, имаш още малко време хехе ;д

Какво смяташ да правиш това лято? Какви цели си си поставил? - Работа не съм си търсил, ако за това става въпрос.. общо взето нищо не правя в момента. получава се нещо като 'дупка' =) фитнес, излизания а у.. докато не стане време за учене пак (дано) 8-)

Как сте с финансите у вас? - Ами то е малко по Американски стандарт, но бих казал middle class, и тъй като е доста разтегливо понятие, може би някъде в средата на средата ;д

Кажи любимия си виц. - Леко съм забил в момента.. ноо ;д

Спира един с голф до едно бентли на светофар. Сваля си стъклото, свирка, кима на шофьора на бентлито да си свали прозореца. Сваля го шофьора и тоя вика:
- Абе да те питам, доволен си от тва?
Шофьора погледнал...
- Доволен съм..
- Щот гледам, че нещо не ги карат много. :lol:

ArrowsOfDeath
06-23-2010, 12:30
Случва ли ти се да изпадаш едва ли не във философски размисли?
А това харесва ли ти? Смяташ ли, че би могъл да слушаш такава музика?
http://www.youtube.com/watch?v=iQ27PbfTyo4

Skillett
06-23-2010, 12:35
А ти ква кола искаш да караш ? :D
Пускал ли си някога тема в раздел любов ? 8-)

plmn
06-23-2010, 15:13
Случва ли ти се да изпадаш едва ли не във философски размисли?
А това харесва ли ти? Смяташ ли, че би могъл да слушаш такава музика?
http://www.youtube.com/watch?v=iQ27PbfTyo4

Разбира се, едва ли има някой, който да не е изпадал в даден момент в подобни състояния. :>

Харесва ми, да. Напомня ми донякъде за Ambient, а този стил ми харесва.

Сетих се за това бтв http://www.youtube.com/watch?v=uaranbn95Gs , много ме кефи ;д

plmn
06-23-2010, 15:15
А ти ква кола искаш да караш ? :D
Пускал ли си някога тема в раздел любов ? 8-)

в момента карам опел корса 2000г ;д
искам да карам Ауди А5, примерно, последен модел нещо 2009/2010. Имам слабост към тая марка. :>

Не помня, май не ах;аха

hgfh
06-23-2010, 16:52
Вярваш ли в Бог?
Смяташ ли, че съществува задгробният живот ?
Имаш ли фобия от нещо ?
Мислиш,че да плаче момче е проява на женственост ? /питам ,защото някои така размишляват/

И сега е момета да ти благодаря зя изчерпателните отговори ! =D>

plmn
06-23-2010, 17:23
Вярваш ли в Бог? - По-скоро не.

Смяташ ли, че съществува задгробният живот ? - Дълбоко се съмнявам, но има нещо като.. 'надежда', че не всичко ще свърши тук.

Имаш ли фобия от нещо ? Може би от паяци.

Мислиш,че да плаче момче е проява на женственост ? /питам ,защото някои така размишляват/ - Като представители на силния пол, има някаква логика да имаме по-сдържано поведение. Но преди всичко сме хора, а да плачеш е човешко.


И сега е момета да ти благодаря зя изчерпателните отговори ! =D> - :)

ArrowsOfDeath
06-23-2010, 18:35
Сериали следиш ли? Ама от типа на Prison Break, Lost и т.н.
Коя роля повече ти харесва? Тази в Equilibrium или тази в The Prestige?
Често ли казваше, че ги обичаш на бившите гаджета?
Кой повече натискаше да правите секс след като тръгна с някое от гаджетата?

Briseis
06-23-2010, 18:40
Как се обличаш?
Имаш ли си любима марка и въобще държиш ли на тези неща?

hgfh
06-23-2010, 20:30
А вярваш ли в съдбата /е моите въпроси край нямат :lol: /?
Зависим ли си от компютъра/интернета ?
Обичаш ли природата,а да се разхождаш край нея ?
Влияеш ли се от чуждото мнение?
Какво не можеш да простиш?
Патил ли си си от любовта ? И ако да смяташ ли ,че си е заслужавало?
Любимо Чалга парче /подчертавам чалга 8-) ако имаш. /

jghgh
06-23-2010, 20:52
Смяташ ли се за интересен човек?

Дом.любимец? 8-)

Мислиш ли,че е леко невъзможно момиче 170см да е "40-50"кила?

plmn
06-23-2010, 22:05
Сериали следиш ли? Ама от типа на Prison Break, Lost и т.н. Дам, гледал съм всички сезоно на ПБ, Лост не съм много редовен, Хаус също ми е интересен. Отчаяни съпруги също ;д

Коя роля повече ти харесва? Тази в Equilibrium или тази в The Prestige? - Еквилибриум

Често ли казваше, че ги обичаш на бившите гаджета? - Често не.

Кой повече натискаше да правите секс след като тръгна с някое от гаджетата? - Аз. ;д

plmn
06-23-2010, 22:07
Как се обличаш? - Нищо специално не търся, стига да се харесвам и да ми е удобно.

Имаш ли си любима марка и въобще държиш ли на тези неща?- На прима виста се сещам за Ризървд.

plmn
06-23-2010, 22:13
А вярваш ли в съдбата /е моите въпроси край нямат :lol: /? - 'Вярвам' е силно, може и да има нещо предопределено, но по-скоро квото си го направим такова. Има и 'случайности'. Нещо или се случва или не.

Зависим ли си от компютъра/интернета ? - Твърдо не.

Обичаш ли природата,а да се разхождаш край нея ? - Обичам природата, да.

Влияеш ли се от чуждото мнение? - Ако има нещо вярно в това, което ми казват, да. На манипулации обаче трудно се подлагам.

Какво не можеш да простиш? - А, тва го бях забравил.. ами някаква лъжа, примерно, за нещо, на което държа. Ненавиждам лъжите.

Патил ли си си от любовта ? И ако да смяташ ли ,че си е заслужавало? - Имало е неприятни моменти, но не съжалявам за нищо. :)

Любимо Чалга парче /подчертавам чалга 8-) ако имаш. / - Галена - На две големи ; Ивана - Последна вечер ; Преслава - Пия за тебе ; Емануела - Празни думи ;д за други любими не се сещам. ;)

plmn
06-23-2010, 22:16
Смяташ ли се за интересен човек? - По-скоро не.


Дом.любимец? 8-) - 2 котки. Майка и син ;д Живея в къща и си щъкат наляво-надясно из двора. В апартамент не бих гледал животно.

Мислиш ли,че е леко невъзможно момиче 170см да е "40-50"кила? - Ами невъзможно не, но се замислих, че май не е много нормално :lol: но като цяло предполагам идеята я разбрахте. не по-висока от мен, слабичка.. =)

DaemonBoy
06-23-2010, 22:33
и аз бих искал да седна на стола някой път 8-)

Имаш ли си някакъв порок?

Смяташ ли, че няма перфектни неща?

Някакъв спорт?

ShtrudeL
06-23-2010, 22:34
Защо не се смяташ за интересен? Оо



Кой ще сложиш на стола? (Мооля те сложи някой интересен)

jghgh
06-23-2010, 22:36
Е, аз си те разбрах, но познавам момчета, които наистина искат висока до 50 кила. strange..


Логика или чувства?

plmn
06-24-2010, 00:05
и аз бих искал да седна на стола някой път 8-)

Имаш ли си някакъв порок? - Първо прочетох пророк и се зачудих яко.. ами.. порок - не пуша, не пия, не мога да кажа, че не ходя по жени, така че ето го и него хахахаха.

Смяташ ли, че няма перфектни неща? - Според мен има. Виждам природата като нещо перфектно. Ние обаче се месим и разваляме всичко ;д (колко проницателно ;д)

Някакъв спорт? - Писах по-назад. Нищо сериозно.

plmn
06-24-2010, 00:07
Защо не се смяташ за интересен? Оо - не знам.. греша ли? ;д



Кой ще сложиш на стола? (Мооля те сложи някой интересен) - Засега никой не е проявил интерес, освен DaemonBoy. Всъщност време ли е за следващият? :>

plmn
06-24-2010, 00:08
Е, аз си те разбрах, но познавам момчета, които наистина искат висока до 50 кила. strange..


Логика или чувства?

80% логика
20% чувства

EndlessNights
06-24-2010, 05:01
шо съм толкоа секси?

woshata
06-24-2010, 08:12
шо съм толкоа секси? :razz: Защо реши, че е редно да се доверяваш на разум/логика, а не на чувства ?

ArrowsOfDeath
06-24-2010, 08:12
Кое ти харесва повече? Лунната соната http://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck или За Елиза http://www.youtube.com/watch?v=_mVW8tgGY_w&feature=related

plmn
06-24-2010, 10:05
шо съм толкоа секси? - станала е няква грешка предполагам :lol:

DaemonBoy
06-24-2010, 10:06
Вредни навици?

plmn
06-24-2010, 10:06
Защо реши, че е редно да се доверяваш на разум/логика, а не на чувства ? - Защото чувствата подвеждат и рационалното решение остава скрито.

plmn
06-24-2010, 10:08
Кое ти харесва повече? Лунната соната http://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck или За Елиза http://www.youtube.com/watch?v=_mVW8tgGY_w&feature=related - Moonlight Sonata определено :) Скоро не я бях слушал..

plmn
06-24-2010, 10:10
Вредни навици? - Не се сещам за нищо. Може би 'понякога' не се храня много здравословно, но то пък кой го прави.. всичко е само боклуци вече.

ArrowsOfDeath
06-24-2010, 10:13
Четеше ли си книгите за даскало? 8-)

woshata
06-24-2010, 10:15
Я кажи изобщо любима книга ? :booooomb:

plmn
06-24-2010, 11:05
Четеше ли си книгите за даскало? 8-) - Само тия, които ми се струваха интересни. Другите, в течение на учебния процес прочитах тва-онова, анализи предимно, основни герои, мотиви, теми.

plmn
06-24-2010, 11:08
Я кажи изобщо любима книга ? :booooomb: - Любима не, но тази, която ме заинтригува най-много докато четох, беше 'Въведение в психоанализата' на Фройд.

DaemonBoy
06-24-2010, 11:16
Сбъднати/несбъднати мечти?

plmn
06-24-2010, 12:15
Сбъднати/несбъднати мечти? - Не съм от тоя тип.. мечтател. Общо взето си поставям реални краткосрочни цели и гледам да ги постигна.

jghgh
06-24-2010, 12:20
Прочети на Фройд "Детската душа"

plmn
06-24-2010, 12:30
Прочети на Фройд "Детската душа"

:smt023 :)

DaemonBoy
06-24-2010, 13:49
Човек на логиката :smt023

jghgh
06-24-2010, 17:30
Световно?
За кои си?

ArrowsOfDeath
06-24-2010, 18:18
Кои съфорумки не би върнал? ;]
btw караш 1 ден екстра на стола 8-)

plmn
06-24-2010, 18:20
Световно?
За кои си?

Германия, Аржентина.. ;>

plmn
06-24-2010, 18:23
Кои съфорумки не би върнал? ;] - хммммм ;д не знам.. Lovesickk е готина, jghgh също е чаровна ;дд Нямам впечатления за други 8-)

btw караш 1 ден екстра на стола 8-) - Още снощи питах дали е време, тъй като не бях сигурен. ;д Не знаех. Благодаря на всички за въпросите, заключвайте тогава. Слагам следващият.

amk933
06-24-2010, 18:28
Кои съфорумки не би върнал? ;] - хммммм ;д не знам.. Lovesickk е готина, jghgh също е чаровна ;дд Нямам впечатления за други 8-)

btw караш 1 ден екстра на стола 8-) - Още снощи питах дали е време, тъй като не бях сигурен. ;д Не знаех. Благодаря на всички за въпросите, заключвайте тогава. Слагам следващият.