PDA

View Full Version : Как да си я върна ?



dAimIk0z
06-21-2010, 08:54
6 месеца бях с едно момиче,което много обичах и все още продължавам да обичам,нооо заради моето държание тя не иска вече да е с мен.За тези 6 месеца,в които бяхме заедно аз почти всеки ден се напивах,не се прибирах с дни,ходих при други момичета,постоянно я лъжех за всичко,вземах пари от нея и не й ги врчщах и естествено,че дойде момента в който тя не издържа и ме заряза.Но аз сега започвам да осъзнавам тъпите си грешки и колко много все още я обичам.Не сме заедно от 2 месеца и тъкмо,когато вече леко спирах да мисля постоянно за нея,тя се нанесе с техните в съседния апартамент ииииии сега незнам кво да праяяя.Онзи ден се опитах да поговоря с нея и по някакъв начин да си я върна,ама тя ми каза,че все още ме обича,но не може да бъде с такъв идиот,който си правел каквото си иска и не му пукало за нищо включително и момичето,което обича.Моля ви се дайте ми някакви съвети какво да й кажа,за да ми прости и да се съберем отново :(

BlueFace
06-21-2010, 09:06
Недей разваля живота на момичето повече ,ако наистина я обичаш ще разбереш,че не си за нея и ще я оставиш да си намери някое добро момче ... :?

BaHuHkA
06-21-2010, 09:07
Покажи и че наистина си се променил, щом вече сте и съседи ще и бъде по лесно! Опитай се да и докажеш, че си осъзнал грешките си и сега си нов човек! Обръщай и повече внимание, помагай и с каквото можеш, предложи и приятелството си ще ти е трудно, но ти сам си си го направил

ledenakrasota
06-21-2010, 09:16
Аз няма да те търпя и месец с тези изпълнения.Не се обиждай!

Докажи й в определен срок,че си се променил.Но имай в предвид,че при първата грешка губиш всичко и няма 3-ти шанс. :)

YouDontKnowMe
06-21-2010, 09:20
Кастрирай се.
Сега сериозно - ти в "Секс" пишеш често и съм попадала на много твои коментари. Ти си фен на т. нар. курвалък. Добро момиче няма как да те изтърпи а и ти няма да се промениш туко така.
Не се садвай, ще ти мине.

Phobiaa
06-21-2010, 09:22
Не я заслужаваш.Щом,коато е била до теб не си я оценил .. сега ли ще го правиш.Остави я да да си намери някоя момче с което ще бъде щастлива.

razores
06-21-2010, 10:37
Или се промени или я забрави

ivcheto0o
06-21-2010, 11:01
Каквото и да й кажеш няма смисъм....Докажи ,покожи й че си се променил че не водиш предишния си начин на живот.Но ако не си се променил не виждам защо да минава през същите неща за втори път.

viqnkababyy
06-21-2010, 11:19
Помогни й да разбере, че си се променил.
А ако не е така - промени се. :)

izlishna
06-21-2010, 11:26
Аз няма да те търпя и месец с тези изпълнения.Не се обиждай!

Докажи й в определен срок,че си се променил.Но имай в предвид,че при първата грешка губиш всичко и няма 3-ти шанс. :)

Така мисля и аз и искам да допълня, че дори и да си я върнеш, нищо няма да е същото, нито чувствата, нито доверието което е имала в теб :)

Но опитай, нищо не губиш :)

Princessani
06-21-2010, 12:56
6 месеца бях с едно момиче,което много обичах и все още продължавам да обичам,нооо заради моето държание тя не иска вече да е с мен.За тези 6 месеца,в които бяхме заедно аз почти всеки ден се напивах,не се прибирах с дни,ходих при други момичета,постоянно я лъжех за всичко,вземах пари от нея и не й ги врчщах и естествено,че дойде момента в който тя не издържа и ме заряза.Но аз сега започвам да осъзнавам тъпите си грешки и колко много все още я обичам.Не сме заедно от 2 месеца и тъкмо,когато вече леко спирах да мисля постоянно за нея,тя се нанесе с техните в съседния апартамент ииииии сега незнам кво да праяяя.Онзи ден се опитах да поговоря с нея и по някакъв начин да си я върна,ама тя ми каза,че все още ме обича,но не може да бъде с такъв идиот,който си правел каквото си иска и не му пукало за нищо включително и момичето,което обича.Моля ви се дайте ми някакви съвети какво да й кажа,за да ми прости и да се съберем отново :( Като си решил да ставаш боклук поне спри да съсипваш живота и други хора.Оставия намира .Не е нужно да страда повече .

mincheto
06-21-2010, 13:59
остави я,ако я обичаш

dAimIk0z
06-21-2010, 14:30
ми как да я оставя
не е толкова лесно,ако беше да съм го направил сто пъти до сега
само тя е в мислите ми
тя също не може да ме забрави,но не ме иска такъв
незнам кво да правя вече

umri
06-21-2010, 14:56
Обръщай и малко повече внимание и пак ще цъфне. Най-добре е да не се събирате и да я забравиш, но.... по-хубаво нещо от съседка за секс няма. Под ръка ти е. Ще се върне при теб, щом още те обичала няма къде да иде.

dAimIk0z
06-21-2010, 15:04
Обръщай и малко повече внимание и пак ще цъфне. Най-добре е да не се събирате и да я забравиш, но.... по-хубаво нещо от съседка за секс няма. Под ръка ти е. Ще се върне при теб, щом още те обичала няма къде да иде.

точно нея в никъв случай янма да я използвам само за секс има много други момичета,които са за това

umri
06-21-2010, 15:14
Обръщай и малко повече внимание и пак ще цъфне. Най-добре е да не се събирате и да я забравиш, но.... по-хубаво нещо от съседка за секс няма. Под ръка ти е. Ще се върне при теб, щом още те обичала няма къде да иде.

точно нея в никъв случай янма да я използвам само за секс има много други момичета,които са за това
Така те искам.

IndependentGirl
06-21-2010, 15:23
Така е, човек оценява нещо, когато го изгуби, а понякога дори не го е и заслужавал.. :]
Да си му мислил на времето. Момичето ако е умно няма да се върне при тебе.

JustAngel
06-21-2010, 15:54
Опитай се да си я върнеш само ако си се променил наистина.Ако все още те обича, може и да се съберете.Но този път не прави същите грешки, защото никое момиче не заслужава такова гадже :?

dAimIk0z
06-21-2010, 23:17
ааааааа моя е отновоо :grin: :grin:
говорих с нея и й казах,че много държа на нея и че адски много я обичам и че не мога да я гледам,когато не е до мен и че съм готов да се променя към по-добро и да започнем всичко на чисто ии аааа моя е паак и сегаа и си я имам и обичам и дадада :grin: :grin: :grin: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

SladkotoPoly
06-22-2010, 17:16
БРАВООО ,дано винаги да сте си заедно и да се обичате,ОБОЖАВАМ КОГАТО ЧЕТА че нещата са се оправили и че има Хепи Енд :grin: :-)

mincheto
06-22-2010, 17:18
Happy End :)

JustAngel
06-22-2010, 19:36
Бравооо !! :smt041 Радвам се за вас ! :) :) :) Успех за напред

dAimIk0z
06-22-2010, 19:51
мерси мерсии :grin: :-)

Vasoto129
06-22-2010, 19:54
еми казваш колко съжаляваш и че си разбрал кв оси направил и за нищо на света няма да повториш глупостите които си направил и най-важното почваш да се променяш др начин няма аз и ако бях на нейно място и аз щях да те орежа :D :D :D
Успех бро :) :)

Paramour
06-22-2010, 20:25
Браво : ) а и бтв тя явно мн те обича щом ти е дала втори шанс след всичко това...

tanch3t093
06-22-2010, 20:28
Ако аз бях на нейно място, каквото и да ми кажеш НИКОГА няма да се върна при теб, сериозно!

dAimIk0z
06-23-2010, 14:31
е кво,ако ме обичаш няма ли да се върнеш 8-)
аз наистина съм в процес на промяна заради нея 8)

izlishna
06-23-2010, 16:17
И сега е време да оцениш какво имаш и че не е поредната, а една от малкото щом ти е дала втори шанс след тези поражения които си и причинил :) Успех!

tarlyo
06-23-2010, 16:19
fashtai nowa...

divabezs1rce
06-23-2010, 16:26
промяна му е майката..въпреки че е малко късно вече..

t0d1t0
06-23-2010, 19:07
а сти'ааааааааа ве :shock:
не го вярвам т'ва

dAimIk0z
06-23-2010, 19:13
щоооооооо ве :shock:

t0d1t0
06-23-2010, 19:15
не го очаквах т'ва от теб уа
айййййй шшШшШшш,глей го нашия :shock:

VinDiesel
06-23-2010, 20:20
На 01.04.09г. ,няма да забравя тази дата,загубих момичето,което съм обичал истински.Не съм се държал с нея ,както ти с твоята,но някак си по-студено си изразявах любовта към нея.Тя ме заразя с думите "Много се караме,немога повече"В началото си викам на ум "През органа ми е ",но после осъзнах какво съм опуснал.В последствие разбрах реално,защо е скъсала с мен.Е скъсала е с мен,защото са й напълнили главата с глупости ,като съм завършвал и съм щял да се променя много,да я зарежа и т.н.Лекарството е ново гадже,още по-добро от старото.Гадното е ,че ти е станала комшийка.Основното ти увлечение по нея е ,че не си й дал възможност да те упознае.Съвеста те гризе и искаш да й докажеш ,че можеш и да си добър.
Като цяло моя съвет е да не го правиш.Счупената чаша ,с каквото и да я лепиш ,няма да е като новата.

EnigmaticSmile
06-24-2010, 00:03
Ти какво очакваш,още на 1-ви ден отново да сте заедно?
Дай и време и го карай по-бавно..не бързай,не я претискай,и когато имаш възможност,без да се натрапваш..говори с нея,също и докажи че си се променил и че си осъзнал тъпите ти грешки който си направил,докажи и че си нов човек. :) 8)

mincheto
06-24-2010, 07:42
ми как да я оставя
не е толкова лесно,ако беше да съм го направил сто пъти до сега
само тя е в мислите ми
тя също не може да ме забрави,но не ме иска такъв
незнам кво да правя вече

ПРОМЕНИ СЕ!!

ReachlessGirl
06-24-2010, 09:06
Първо НЕ я обичаш ..
Второ да, идиот си ..
Трето .. малко е късно за разкаяния ..

:?

dAimIk0z
06-24-2010, 17:07
Първо НЕ я обичаш ..
Второ да, идиот си ..
Трето .. малко е късно за разкаяния ..

:?

и как така реши,е НЕ я обичам ???