PDA

View Full Version : списание glamour



POLLINA
06-21-2010, 11:28
ей им али някой , който си е взел броя за юли,аз го имам ама сега не е в мен
има една програма за тренировки
може ли някой да ми я снимааа
плсссс :(

vampirediaries
06-21-2010, 11:43
Да не би да говориш за JOY,щото там има такава програма за тренировки.А и дори не знаех че новия Glamour е излязъл.

POLLINA
06-21-2010, 11:45
опс да де 8-)
там за 1-дни където 8-)

December
06-21-2010, 12:22
Само да питам Гламър кога излизаше :-D
Някъде към 30 нали?
Предишният брой беше супер.Имаше и лак на Макс Фактор (: Нали все пак имаха рд,трябваше да почерпят с нещо :lol:

Molzinka
06-21-2010, 15:34
Само да питам Гламър кога излизаше :-D
Някъде към 30 нали?


Да попринцип излиза 29-30 някъде, но миналия брой се позабави и излезе на първи :) Аз да питам Космо някъде към 25 излизаше нали? :-o

Sintya
06-21-2010, 15:45
Значи Joy излиза на 15, Космополитън в интервала от 23 - 25, а Гламър е към 30.

Stellsy
06-21-2010, 17:49
Аз вчера си купих Гламър.. не ми хареса особено. Днес си взех Космополитан и ми по-хареса.

December
06-21-2010, 18:50
Аз вчера си купих Гламър.. не ми хареса особено. Днес си взех Космополитан и ми по-хареса. Е още е 21,няма как да си си го купила :-o Или говориш за старият брой със Лейтън Мийстър на корицата+подарък червен лак?

Callisto
06-21-2010, 19:16
Аз вчера си купих Гламър.. не ми хареса особено. Днес си взех Космополитан и ми по-хареса. Е още е 21,няма как да си си го купила :-o Или говориш за старият брой със Лейтън Мийстър на корицата+подарък червен лак?

Подаръците бяха няколко вида, а не само лак.
Има някакъв крем на Carroten с какао, Dove Sensible care Creme Body Wash, Nivea angel star дезедорант (мойто), шампоан на Nivea, лак за нокти на Max Factor и витамина.

POLLINA
06-22-2010, 19:41
Моля виииииииии 8-)

December
06-22-2010, 21:02
Аз вчера си купих Гламър.. не ми хареса особено. Днес си взех Космополитан и ми по-хареса. Е още е 21,няма как да си си го купила :-o Или говориш за старият брой със Лейтън Мийстър на корицата+подарък червен лак?

Подаръците бяха няколко вида, а не само лак.
Има някакъв крем на Carroten с какао, Dove Sensible care Creme Body Wash, Nivea angel star дезедорант (мойто), шампоан на Nivea, лак за нокти на Max Factor и витамина.Сериознооо :shock: В нашият забутан град видях само лак.Леле искам и другите :D

Molzinka
06-23-2010, 07:04
Аз вчера си купих Гламър.. не ми хареса особено. Днес си взех Космополитан и ми по-хареса. Е още е 21,няма как да си си го купила :-o Или говориш за старият брой със Лейтън Мийстър на корицата+подарък червен лак?

Подаръците бяха няколко вида, а не само лак.
Има някакъв крем на Carroten с какао, Dove Sensible care Creme Body Wash, Nivea angel star дезедорант (мойто), шампоан на Nivea, лак за нокти на Max Factor и витамина.Сериознооо :shock: В нашият забутан град видях само лак.Леле искам и другите :D

Аз пък толкова исках да ми се падне лака, но то взе че ми се падна нивеата :? :? а аз имам такъв 8-)

Callisto
06-23-2010, 08:53
Аз вчера си купих Гламър.. не ми хареса особено. Днес си взех Космополитан и ми по-хареса. Е още е 21,няма как да си си го купила :-o Или говориш за старият брой със Лейтън Мийстър на корицата+подарък червен лак?

Подаръците бяха няколко вида, а не само лак.
Има някакъв крем на Carroten с какао, Dove Sensible care Creme Body Wash, Nivea angel star дезедорант (мойто), шампоан на Nivea, лак за нокти на Max Factor и витамина.Сериознооо :shock: В нашият забутан град видях само лак.Леле искам и другите :D

Ами отвори на 4 страница и долу в дясно си ги пише. :)

POLLINA
06-23-2010, 14:54
моля ви сее , който го има списание JOY да ми снима тези страниции деее :(

tonie__
06-23-2010, 14:57
^Полке,виж мойта тема,имаш съобщение :D

Molzinka
06-23-2010, 15:46
моля ви сее , който го има списание JOY да ми снима тези страниции деее :(

Става въпрос за Гламър не за Джой :lol:

POLLINA
06-24-2010, 10:45
e нали уж беше в джой
!
там е програмата
айде дее все някой го има.. снимайте го моля вии се