PDA

View Full Version : Какво да му напиша?



yoan4etoo
06-21-2010, 15:16
Здравейте!
Пиша ви понеже се скарах с един мой много добър приятел. Нещата всъщност започнаха от това че аз се скарах с неговата братовчедка. Той започна да се меси. Предупредих го, но не ме послуша и стана лошо. Скарахме се много гадно. Той ми каза че ми дава последен шанс, но аз в гнева си му казах че нямам нужда. Сега искам да му се извиня. Толкова ми е неудобно, че не знам как да подходя. Можете ли да ме посъветвате нещо. Забравих да уточня че не го харесвам просто бяхме много добри приятели. Споделях всичко с него. Искам да му се извиня и не заради това че с братовчедка му се оправех и тя ме покани на рдто й и както се досещате и той ще присъства. Не знам как да го погледна. Липсва ми смеха който пораждаше у мен. Моля ви ПОМОЩ! ;(

SmilezZz
06-21-2010, 15:21
Вместо да му напишеш нещо,му се извини..Но не по скайп,телефон и т.н.,а очи в очи (Ако мога така да се изразя)..Обясни му,че тогава си била много изнервена и затова се е случило така..Може да помолиш и помощ от братовчедка му,ако първият ти опит не стане..
Но надявам се - всичко да се оправи..УСПЕХ

princesss8
06-21-2010, 20:06
Както SmilezZz каза, извини му се очи в очи. Така ще разбере, че наистина съжеляваш. Обясни му колко държиш на него,че съжеляваш заради това, и че си била ядосана и не си знаела в яростта си какво говориш.

BiGBaDWolF
06-21-2010, 20:28
Здравейте!
Пиша ви понеже се скарах с един мой много добър приятел. Нещата всъщност започнаха от това че аз се скарах с неговата братовчедка. Той започна да се меси. Предупредих го, но не ме послуша и стана лошо. Скарахме се много гадно. Той ми каза че ми дава последен шанс, но аз в гнева си му казах че нямам нужда. Сега искам да му се извиня. Толкова ми е неудобно, че не знам как да подходя. Можете ли да ме посъветвате нещо. Забравих да уточня че не го харесвам просто бяхме много добри приятели. Споделях всичко с него. Искам да му се извиня и не заради това че с братовчедка му се оправех и тя ме покани на рдто й и както се досещате и той ще присъства. Не знам как да го погледна. Липсва ми смеха който пораждаше у мен. Моля ви ПОМОЩ! ;(

Щом сте толкова големи приятели 1 извинявай стига :)

Crazytu
06-21-2010, 20:37
Просто му се извини, но както каза SmilezZz очи в очи! Ако наистина ти е толкова добър приятел ще те разбере и ще ти прости .. :)

dPa3HuTeJl
06-21-2010, 21:05
Дам,ако наистина ти е толкова добър приятел 1 извинявай и ще ти прости :)

yoan4etoo
06-22-2010, 06:36
Пробвах какво ли не, ноо... Шанс нямам! Той не ме разбира какво чувствам. ;(