PDA

View Full Version : Къде в софия има басейн



vitorio94
06-21-2010, 15:52
Здравейте трябва ми басейн в софия открит в който ходят момичета 7ми - 8ми клас да отидем с приятели кажете ми името или къде се намера благодаря ви много

LifeFitness0
06-21-2010, 15:58
Дианабад....тцтц
Там ходят сякви,но най много 14-22-3 годишни

AniBG
06-21-2010, 16:06
Аз освен на Дианабад ходя и на "Корали", Панчерево! И там има всякакви, защото басейнът е разделен на три - за бебета, среден и за възрастни (има две водни парзалки, пещера и мокър бар в големия)! Много е яко, трябва да пробваш и там! :grin: :grin: :grin:

vitorio94
06-21-2010, 16:08
може ли да ми кажете колко е входа имам предвид колко пари и за двата

iwonka
06-22-2010, 12:46
Вместо да отваряш тема тук защо просто не написа в чичко Гугъл "Басейни в София" и щеше да ти излезе, иначе басейни бол.

sasheto0o
06-22-2010, 13:31
Ходи в Панчарево на Коралите !! УНИКАЛНО Е .. особено пещерата и мокрият бар :grin: :grin: :grin:

vitorio94
06-22-2010, 15:59
ЩЕ ми кажете ли как да стигна до там дали минава нещо от градцкия транспорт и цената каква е

AniBG
06-22-2010, 16:41
Значи, тръгваш по цариградско (незнам къде живееш)! Като стигнеш почти към края му, отдясно ще видиш една сграда в строеж, а отдясно ще видиш една синя сграда (прилича ми на вълна :D )! След това продължаваш направо! Пътуваш, пътуваш, най-после ще влезеш в село! Продължаваш само направо! Ще стигнеш до кръстовище (отдясно има ловнорибарски магазин с една рибарка отпред :D )! Продължаваш направо! Ще видиш отдясно едни тенискортове, а отдясно - овощни градини! Пътят леко завива наляво! Продължаваш, минаваш едни къщички и ще видиш отдясно отбивка на рейс и един ресторант! И отляво - голяма жълта табела "Корали"! Слизаш надолу и ще видиш един паркинг! От там нататък се вижда басейнът! 8) (това е, ако си с кола) Там спира мисля рейс 4 и/или 1! Не съм сигурна, така че не опитвай с рейс, защото им промениха маршрутите! По-добре използвай такси! Казваш му "басейн Корали в Панчарево"! Човекът трябва да го знае! :)
По въпрос за цената - за деца (от 7 до 14 години) е 5-6 лева, а за възрастен - 8 лева! Може да си вземеш шезлонг, но не ти го препоръчвам, защото на басейна има тревна площ и цимент! Шезлонзите трябва да са на цимента, а като има деца в басейна пръскат и всичко става мокро (при това, за шезлонг се плаща)! Аз отивам там с хавлия на тревата! Много е приятно, като влезеш в басейна ще се ориентираш, кой е за възрастни и кой за деца! Като влезеш отдясната страна е за големите! :)

vitorio94
06-22-2010, 17:22
Мммм колко басейна корали има в софия защото с 67 или с 102 ми казаха че се стигало там

AniBG
06-22-2010, 17:27
Не съм казала, че с точно тези рейсове се стига до там! С тях се стигаше до там преди година-две! Сега незнам как е, но най-сигурно е с такси! :wink: (напиши в нета "Корали, Панчерево" или нещо подобно и виж там какво пише :? )