PDA

View Full Version : Ех, любов...



footballfan
06-21-2010, 15:58
Проблем, харесвам едно момче от моя клас, ама много го харесвам. Обаче ми трябва малко помощ. Не съм от най-фините мацки и не знам дали той ме харесва. Как да разбера? Плс помогнете! И само не ми казвайте да му кажа че го харесвам щото нали се сещате, не за всеки е толкова лесно.

izlishna
06-21-2010, 16:02
Заговори го веднъж ако те отрази, го направи пак и пак, докато не разбереш по държанието му към теб дали изпитва някаква симпатия! Но ако не те отрази, откажи се веднага :)

candyelle
06-21-2010, 16:08
Ами като не искаш да му кажеш, по какъв друг начин искаш да разбереш дали те харесва и той..може би чрез приятели като ''малките деца '' така да го кажа :?

AniBG
06-21-2010, 16:29
Още веднъж... :!: :? : Преодолей срама си!

А като неможеш да се справиш със срама - заговаряй го, питай го за разни неща, отделяй му време... Накрая ще си проличи дали ти го интересуваш или не! 8)

SmilezZz
06-21-2010, 16:36
Как искаш да разбереш,като не искаш да го питаш ?
Поздрави го..И т.н..След като мине време и усетиш,че и той има някакви чувства към теб - кажи му..От срама файда няма,дай да се разберем :?

filmimilmi
06-21-2010, 16:43
Ако знаеш, че не си както казваш меко казано "от най-фините мацки", то вероятно възможността да те хареса е нищожна. Започни да спортуваш ако проблемът ти е в теглото. Евентуално по-нататък може и да се случи нещо, а и при положение, че до сега не си била уверена да го заговориш, за да разбереш, това ме навежда на мислъта, че като цяло имаш някакъв комплекс, който ти пречи много. Както казах, ако е теглото, оправи го и ще се оттървеш от тези притеснения да заговориш не само с него, но и други момчета. Успех! :)

SladkotoPoly
06-21-2010, 16:45
хаха това пък ми е супер смешно,така че не й давайте такива съвети да му каже че го харесва,защото ддз поне пред момчетатата които познавам ако им кажа че ги харесвам 100% ще си помислят че се шегувам или че се гавря с тях,по добре му покажи не му го казвай,малко тъпо изглежда да му кажеш поне според мен.Говори си с него,отпусни се не се притеснявай,кво ще си каже,НЕ внимавай кво говориш пред него,БЪДИ СЕБЕ СИ (колкото и клиширано да звучи,винаги е действало)когато харесвам момчета и когато се притеснявам от тях и си меря приказките и се чудя какво да кажа те никога не са ме харесвали,а са ме избягвали,а когато говоря пълни глупости и се лигавя и въобще не ме е*е какво говоря тогава винаги са ми обръщали внимание и са ме харесвали...така че бъде себе си ,говори си с него по всякакви теми,които ти хрумнат УСПЕХ! :-)

izlishna
06-21-2010, 16:48
хаха това пък ми е супер смешно,така че не й давайте такива съвети да му каже че го харесва,защото ддз поне пред момчетатата които познавам ако им кажа че ги харесвам 100% ще си помислят че се шегувам или че се гавря с тях,по добре му покажи не му го казвай,малко тъпо изглежда да му кажеш поне според мен.Говори си с него,отпусни се не се притеснявай,кво ще си каже,НЕ внимавай кво говориш пред него,БЪДИ СЕБЕ СИ (колкото и клиширано да звучи,винаги е действало)когато харесвам момчета и когато се притеснявам от тях и си меря приказките и се чудя какво да кажа те никога не са ме харесвали,а са ме избягвали,а когато говоря пълни глупости и се лигавя и въобще не ме е*е какво говоря тогава винаги са ми обръщали внимание и са ме харесвали...така че бъде себе си ,говори си с него по всякакви теми,които ти хрумнат УСПЕХ! :-)

Това е много глупаво.. Аз я съветвам да бъде САМО СЕБЕ СИ, а не да се прави на идиотче :)

BlueFace
06-21-2010, 16:54
@SladkotoPoly това ,че при теб е било така,не означава ,че и при нея ще е. Момичето явно има комплекси относно теглото и ако трябва да си говорим честно повечето момчета не харесват пълните (дебелите) момичета .

Единственият начин да разбереш наистина дали те харесва е да говориш лично с него ,ако ли не ще си стоиш на едно и също място ,чудейки се... :?

bebito0o
06-21-2010, 19:14
хаха това пък ми е супер смешно,така че не й давайте такива съвети да му каже че го харесва,защото ддз поне пред момчетатата които познавам ако им кажа че ги харесвам 100% ще си помислят че се шегувам или че се гавря с тях,по добре му покажи не му го казвай,малко тъпо изглежда да му кажеш поне според мен.Говори си с него,отпусни се не се притеснявай,кво ще си каже,НЕ внимавай кво говориш пред него,БЪДИ СЕБЕ СИ (колкото и клиширано да звучи,винаги е действало)когато харесвам момчета и когато се притеснявам от тях и си меря приказките и се чудя какво да кажа те никога не са ме харесвали,а са ме избягвали,а когато говоря пълни глупости и се лигавя и въобще не ме е*е какво говоря тогава винаги са ми обръщали внимание и са ме харесвали...така че бъде себе си ,говори си с него по всякакви теми,които ти хрумнат УСПЕХ! :-)


напълно подкрепям!! :) :grin: :grin:

b3b3t0y
06-21-2010, 19:18
Няма как да разбереш нещо,преди да си предприела нещо :D

hahavteen
06-21-2010, 19:53
Това че не е от най-фините не значи че никой няма да я хареса. Дай да се скрие някъде само защото не е с перфектна фгура :? . Съгласна съм с мненията че трябва да го заговаря и да му обръща внимание. Той сам няма да се сети за съществуването й. Трябва някак си да го накара да я забележи..

soul1199
06-21-2010, 19:58
намекни му

Vasoto129
06-21-2010, 20:11
1во почваш да мислиш за себе си по позитивно сек иси има добри и лоши черти
2о говори с с него станете приятели и ти си знаеш вие жените ги усещате тези неща :D :D
3о пожелавам ти успех :razz: :)

t0d1t0
06-21-2010, 23:08
footballfan


Проблем, харесвам едно момче от моя клас, ама много го харесвам.

me don't understand :shock:
me think you're gay or a sheboy :shock: :shock:

mincheto
06-22-2010, 05:22
Заговори го.Питай го например дали иска да се разходите или да ходите на кафе.Поопознай те се.Или поразпитай някакви об6ти приятели или познати.
Късмет.

mincheto
06-22-2010, 05:55
Заговори го, покани го на разходка или кафе.
Поопознай те се..

footballfan
06-22-2010, 14:45
footballfan

footballfan написа:
Проблем, харесвам едно момче от моя клас, ама много го харесвам.


me don't understand Shocked
me think you're gay or a sheboy Shocked Shocked

аз просто съм момиче, което обича футбола

значи, доста често си срещаме погледите, това значи ли че може да изпитва нещичко към мен. Аз не съм наистина дебела, а просто закръглена и висока, но всички знаем че никое момиче не се смята за достатъчно слабо

P.S. Той също е висок.

bobito_th
06-22-2010, 14:58
значи, доста често си срещаме погледите, това значи ли че може да изпитва нещичко към мен. Аз не съм наистина дебела, а просто закръглена и висока, но всички знаем че никое момиче не се смята за достатъчно слабо

P.S. Той също е висок.
Т'ва, че си срещате погледите не означава нищо. И аз ежедневно си пресрещам погледа с половината момчета от класа ми, ама не си набиам филмите, че всички ме харесват. Какво като си закръглена.. спортувай, храни се здравословно и ще си по-добре.