PDA

View Full Version : ДИЕТА " ЯПОНСКО ЧУДО "



Manenkoto
06-21-2010, 18:12
Японско чудо

Предлагам ви една диета, с която можете да отслабнете
до 10 килограма и да запазите теглото си в продължение на 2-3 години

1 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - 2 твърдо сварени яйца
Вечеря - Парче месо,салата

2 ден

Закуска - Горчиво кафе, парче сухар
Обяд - 2 твърдо сварени яйца
Вечеря - Парче шунка,салата,чаена чаша кисело мляко

3 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Зеленчуци,плодове
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца

4 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - 2 твърдо сварени яйца,сок от моркови
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца,шунка,салата

5 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Печена риба с домат
Вечеря - Прескача се

6 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Две големи парчета пилешко месо
Вечеря - 2 твърдо сварени яйза,морков

7 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Парче месо,плод
Вечеря - По желание


Продължителността е 14 дни
Кафето може да се замени с чай без захар.
През първата седмица ще намалите теглото си
от 5-7 килограма. През втората седмица ? с по
500 грама всеки ден. Не трябва да се консумират
сол, захар и алкохол. От 7 до 14 ден диетата се
повтаря в същия ред. Стриктно изпълнената диета
гарантира 3 години запазване на постигнатото тегло.
Тези които не могат да издържат когато огладнеят
много да си хапнат един плод или зеленчук.




Мнения? Някой спазвал ли я? Колко килограма свалихте? Аз вчера я спрях свалих 5 кг.

ledenakrasota
06-21-2010, 18:16
Утре ми е 14 ден и я спирам.

Още на 2-я ден стопих мазнините около корема и свалих в краката.

Стопих 2 кг по кантара ,но изглеждат като 5.И аз не знам защо.Може би,защото изгорих мазнините. :)

Manenkoto
06-21-2010, 18:22
Съчета ли я със спорт нещо? Аз не само преди да я почна една седмица карах колела. Видим резултат имам в коремчето понамаля доста. Сега ще правя кратка почивка.

ledenakrasota
06-21-2010, 18:31
Ами от март месец тренирам аеробика,тае-бо и напълнях с 2 кг.Само мускули,а сланините си останаха(не,че са много).От 52кг станах 54кг.,без да съм променяла храненето си.В смисъл нормално си се хранех.Но си знам,че са мускули,защото лесно правя маса,но трудно изгарям.

И намерих диетата,на 2-рия ден изведнъж ми се прибраха краката и корема ясно се очерта.То от преди си бяха плочките,само едно изгаряне им трябваше :grin: :grin: :grin:

malka7o
06-21-2010, 18:45
много ли е трудна за спазване тази диета .. смис изглейда ми 4е ни6тъ не яде6 :D

ledenakrasota
06-21-2010, 18:50
много ли е трудна за спазване тази диета .. смис изглейда ми 4е ни6тъ не яде6 :D


и къде видя,че нищо не се яде :shock:

Аз каквато съм с с ниско кръвно и не мога да спазвам диети.Това е първата,която не бих нарекла измислица.

1.Не си гладна
Тези които не могат да издържат когато огладнеят
много да си хапнат един плод или зеленчук.

2.Съобразена е със здравословното хранене(плодове и зеленчуци на преден план,белтъци,много течности).

3.Идеална е за лятото.Чувствам се много свободно и леко. :) :) :)

Manenkoto
06-21-2010, 19:15
Да после се чувстваш доста добре. В смисъл става ти по леко. Сега баща ми ми донесе една касетка с череши и викам да го ударя на черешки тея няколко седмици. :D :D

bonbonche005
06-21-2010, 19:38
Диетата е добра да.. но аз лично не я харесвам особенно,макар че мисля от другата седмица да я почна. Да,свалят се килограми и то много бързо - за една седмица бях звалила 5 кг.. но лошото е,че по-някога храната е недостатъчна, което изтощава метаболизма. Примерно аз на шестия ден буквално рухнах .. щях да припадна два пъти и тогава я спрях .. защото бях много зле.. така че сами си правете изводите :)))

ledenakrasota
06-21-2010, 19:45
Диетата е добра да.. но аз лично не я харесвам особенно,макар че мисля от другата седмица да я почна. Да,свалят се килограми и то много бързо - за една седмица бях звалила 5 кг.. но лошото е,че по-някога храната е недостатъчна, което изтощава метаболизма. Примерно аз на шестия ден буквално рухнах .. щях да припадна два пъти и тогава я спрях .. защото бях много зле.. така че сами си правете изводите :)))


На теб така ти действа.Но зависи как си я спазвала.Най-важното е когато си много гладна да изядеш плод или зеленчук,а ако не си това може да е причината. Или просто при теб не действа добре :) Но си зависи най-вече от организма.

Manenkoto
06-21-2010, 19:47
Е да разбирам на 5-тия да си рухнала, ама на 6-тия е най-много яденето от цялата диета. При всеки е различно разбира се.

Lexynnka
06-21-2010, 21:52
мисля да я тествам

LovelyGirl
06-21-2010, 22:01
Със сигурност ще има йо-йо ефект.

hahavteen
06-21-2010, 22:11
Поне не яжте жълтъците на всички тия яйца и не прескачайте вечерята. И къде ги видяхте тия плодове и зеленчуци? Пък и е малко съмнително че няма определени количества :-o . Какво значи "големи парчета пилешко месо"? За някой 200гр може да са достатъчни а друг да изяде 500гр. :? Рибата каква да е? Може някой да яде пушена сьомга а друг риба тон в собствен сос. Абе голяма измислица е и жестоко се заблуждавате ако си мислите че ще си задържите килограмите 3 години ( :lol: ). Как да стане номера като няма захранване и няма промяна в хранителните навици? Внимавайте защото ще си търсите здравето после ама ще е късно.

DarkKisss
06-22-2010, 09:33
Чела съм я тази диета, но не съм я спазвала, понеже спортувам по 2-3 тренировки на ден и мога да припадна от обезводняване или недояждане, а не бих желала. Тренирам за резултати все пак :)
Една приятелка спазваше 6 дена диетата и на 6-ти ден започна да повръща сокове и да й става лошо. Наистина и тя отслабна, но много зле й се отрази на здравето. Иначе действа, но внимавайте да не се получи йо-йо ефект !!

zlatnata_ribkaaa
06-22-2010, 18:23
няма много положителни мнения като цяло и на мен ми се струва малко странна особено за подрастващи според мен не е подходяща

galu6a
06-22-2010, 18:38
За мен най-добрата ефектна и добра диета за здравето ви е е 90 дневната ,не съм чула един човек ,който да се оплачи от нея ,че му е станало лошо
а за тази зависи колко имаш да сваляш ,но ако имаш воля и после направиш едно хубаво захранване може и да успееш

ledenakrasota
06-22-2010, 18:50
За мен най-добрата ефектна и добра диета за здравето ви е е 90 дневната ,не съм чула един човек ,който да се оплачи от нея ,че му е станало лошо
а за тази зависи колко имаш да сваляш ,но ако имаш воля и после направиш едно хубаво захранване може и да успееш

наистина 90дневната диета е супер,но според мен е много тежка.Аз съм я издържала само 2 седмици,но ефект определено имаше :) Единственото,което не ми хареса е ,че на 29 ден трябва да си само на вода.

Не можах да я продължа,защото имах изпити и много стрес.Но е много полезен начина на разпределяне на храната по дни :)

eleniii
06-22-2010, 19:32
повечето от приятелките ми я спазваха за около седмица,но се отказаха накрая и май нищо не стана,но съм чувала и добри мнения за диетата.

XheroineX
06-23-2010, 11:16
Много яйца бе :shock: :shock: :lol: :lol:

chambao
06-23-2010, 13:31
Диетата е много яка на 3-ти ден съм и съм свалил 3 кг,но аз съм спортист и бягам много всеки ден без почивка.Вярно че е много тежка сега като стана от стола ми се завива свят,но определено си заслужава.. 175 съм и съм 70 кг сега.но мисля да я направя 7 дена да видим колко ще сваля..

singlelady123
06-30-2010, 10:55
хора днеска ми е първия ден пожелайте ми успех ^^
а за това за призляването - и на мен ми беше станало зле един път , дори не я спазвах стриктно , ама сега ще си почивам и така ^^

pitfall
06-30-2010, 17:01
от утре и аз я започвам, по принцип всеки ден сутрин тичам, следобяд правя коремни преси.. и се движа насам натам, така че.. нядавам се да има ефект