PDA

View Full Version : Едва ли ще я видя повече.



playwinter
06-21-2010, 18:14
От 7 години всеки ден стоя в една и съща стая с едно момиче, близо 5 часа. Всеки божи ден аз съм в стаята в която е и тя, всеки божи ден аз се разминавам с нея, всеки божи ден аз я гледам. Въпреки всичко това ние сме напълно непознати. Все още. За седем години ние не сме прогресирали. Знам само името й, помня лицето и аромата й. Най-дългия ни разговор е бил не повече от секунда. И сега седми клас свърши с едни 7 години нещастна и несподелена любов. 7 - числото седем, което изигра най-важната роля в моя живот. Най-омразното и най-любимото ми число. Засега. Но се чудя, нима е съвпадение, че любимото й число също е 7? Че съм роден на 7 дата? Че 07 година беше една от най-тъжните през живота ми? Че 7 години аз тая една обич към човек, с който сме непознати, държим се като такива и гледаме на себе си като такива? когато пожелая нещо, съм свикнал да го получавам. Но съм и търпелив. И сега при мисълта, че пътищата ни ще се разделят, се натъжавам, и си мисля на кой му пука за мен - хората се разделят всеки ден. Но трябва... тя трябва поне да разбере чувствата ми. Това е от най-голяма важност. Нищо няма да промени, но искам да разбере, какво съм чувствал през тези 7 години. Защото живота ми се дели на моменти. Само тях помня. И хубавото е че съм я запомнил. Всеки път когато погледите ни се срещнеха, това беше момент. Тогава се пренасях другаде, гледайки тези сини очи, досущ като синевата, какво беше онова прекрасно чувство, което спираше дъха ми. Но то беше най-прекрасното нещо на света. Може би любовта. И мисълта, че никога повече няма да видя това момиче, ме разяжда. Не мога да се откъсна от нея, преди тя да разбере моите чувства. Но не съм и толкова силен да го направя. Всичко трябва да е обмислено, а аз не мога да мисля, когато болката ме разяжда. Мисля го от две седмици почти. И едва вчера, се реших да драсна бележка, която трябваше да изрази всичко мои чувства към нея през тези 7 години. Бележка съдържаща само 1 изречение. Различно от "Обичам те.". Бележка за сбогом. Бележка, която чета за секунди и ми става тъжно.
Тогава си помислих, дали найстина го искам? Дали искам тя да знае моите чувства? Знам, че би ме боляло, но искам да ни предпазя. И 2-ма ни. След тази бележка, която ще й оставя пред врата заедно с 30 шоколада и кутия бонбони, не искам нещата да прогресират. А не знам как ще се развият найстина. Дали ще прогресират? Да й пратя ли бележката? Едва ли има смисъл да се обръщам към хора, които не познавам, ама какво друго ми остава. Колебая се. Благодаря Ви предварително за добрите коментари, както и отрицателните такива, защото какво е история без нито един такъв?

bobito_th
06-21-2010, 18:32
Оф вашите драми с тоя 7 клас. И защо бележка?? Страхливец! Не можеш да се изправиш пред нея и да и кажеш какво чувстваш. И ти не я познаваш, сам казваш, че не сте си говорили много. Как я обичаш :shock: . Та мисля, че т'ва е от мен.
Бтв като за седми клас пишеш доста добре :)

BlueFace
06-21-2010, 18:32
Много се филмираш ;)

Ако я искаш -действай :? Не може да стоиш ,да се депресираш , да хленчиш ,като малко момиченце и да очакваш нещо да се случи.. :? Ако не действаш сега ,после ще се изяждаш отвътре ,че не си го направил ;)

lOlbezime
06-21-2010, 18:37
Така ... ся ....
Първо излез от тоз твоя филм в който си се сложил.
2-ро - ако искаш да я спечелиш, земи си залепи топките там където им е мястото и я заговори.

bebito0o
06-21-2010, 18:50
рядко влизам тук и чета,но ти просто ми грабна вниманието..не знам на колко си но аз много харесвам стила по който пишеш ..харесва ми как изразяваш чувствата си.. разбира се че трябва да и дадеш бележката !!!! пиши развитието! :) :)

BlueFace
06-21-2010, 18:55
рядко влизам тук и чета,но ти просто ми грабна вниманието..не знам на колко си но аз много харесвам стила по който пишеш ..харесва ми как изразяваш чувствата си.. разбира се че трябва да и дадеш бележката !!!! пиши развитието! :) :)

Абе кфа бележка кфи пет лева.. Защо давате глупави съвети на момчето.

Общуването между хората не трябва да става по интернет или чрез бележки :? Точно заради тези способи на общуване повечето 13-14 годишни са социални инвалиди и всеки ден във форума четем теми от сорта на "Как да му кажа ,че го харесвам" , "Как да му кажа ,че не мога да се целувам" ,"Как да му кажа ...." . :?
Ако иска да я спечели трябва да намери смелостта да говори с нея лице в лице :)

filmimilmi
06-21-2010, 18:58
Някои от епитетите, които ползваш ми подсказват, че те е ударило на почти на поезия. И поне пишеш грамотно. Това е добре за седмокласник. А сега след като си прекарал 7 години в мълчание, по-добре да се настроиш така, че следващите ти 7 години да са по-щастливи. Ясно е, че това момиче я го видиш пак на някоя среща на класа, я веднъж на високосна година или изобщо никога, за това по-добре я забрави и продължи нататък! Рано ти е още, поне за повечето хора на възрастта ти, да са изпитват подобни драми, които да ги обезверяват до такава степен, че да си мислят, че животът им е свършил. Погледни го от към оптимистичната страна! На есен ти предстои да се запознаеш с толкова много нови хора, може би дори да видиш много по-красиви момичета... Просто тогава трябва да си по-смел и да не те е страх да разкриваш чувствата си! След всяка буря изгрява слънце! И ако сега още мислиш за това момиче, ако му имаш скайпа, прати му тази тема например. Представи си, че никой никога не е описвал колко много я харесва по такъв начин... Поне последен опит. А и няма да има от какво да те е срам. И да гледа като застреляна монитора, няма да разбереш. Само може да изпиташ облекчение, че си й сподел, а мислите ти през тези 7 години не са останали несподелен товар... Успех!

awerw
06-21-2010, 19:01
мн зле батка :? надяваМ се че с времето ще я забравиш

brutaLxxbunny
06-21-2010, 19:13
Според мен всяко момиче,в което ти се влюбиш,ще бъде късметлийка.
Иначе си един голям страхливец.7 години без да направиш нищо ?!То бива да си срамежлив,но помисли си,че това са години,в които си можел да си много щастлив с нея.Просто иди при нея и я заговори.Ще се трогне,повярвай ми :)

soul1199
06-21-2010, 20:05
имаш прекалено много въпроси и прекалено много 7-ци

SunSetBeach
06-21-2010, 20:19
Някои от епитетите, които ползваш ми подсказват, че те е ударило на почти на поезия. И поне пишеш грамотно. Това е добре за седмокласник. А сега след като си прекарал 7 години в мълчание, по-добре да се настроиш така, че следващите ти 7 години да са по-щастливи. Ясно е, че това момиче я го видиш пак на някоя среща на класа, я веднъж на високосна година или изобщо никога, за това по-добре я забрави и продължи нататък! Рано ти е още, поне за повечето хора на възрастта ти, да са изпитват подобни драми, които да ги обезверяват до такава степен, че да си мислят, че животът им е свършил. Погледни го от към оптимистичната страна! На есен ти предстои да се запознаеш с толкова много нови хора, може би дори да видиш много по-красиви момичета... Просто тогава трябва да си по-смел и да не те е страх да разкриваш чувствата си! След всяка буря изгрява слънце! И ако сега още мислиш за това момиче, ако му имаш скайпа, прати му тази тема например. Представи си, че никой никога не е описвал колко много я харесва по такъв начин... Поне последен опит. А и няма да има от какво да те е срам. И да гледа като застреляна монитора, няма да разбереш. Само може да изпиташ облекчение, че си й сподел, а мислите ти през тези 7 години не са останали несподелен товар... Успех!



da syglasna sym,tuk si opisal kolko q hareswash i zwu4i iskreno



d

t0d1t0
06-21-2010, 23:07
дъъълго

иначе по заглавието - Добре! :(

Vanish
06-21-2010, 23:16
Ах, колко трогателно... мисля, че ще се разплача :smt089
жалко, че нямах нерви да ти прочета историйката.

YouDontKnowMe
06-22-2010, 08:55
Като по чудо да не реагирам остро на такъв тип история, наистина ме трогна.
Ами, първо се изясни какво искаш да се случи наистина , какво ти стиска данаправиш. Идеята със шоколадите и бележката е добра, ама малко е натегаческа, в смисъл, може момичето да се почувства длъжно да отговори на жеста и неудобно, защото може да не те харесва както ти нея.
Заради това просто я покани да излезете. Да си поговорите за тези 7 години. Има какво да си кажете -за учители, съученици, новите училища .. Може да излезете пак. И в подходящ момент да й признаеш. На нея сигурно ще й дойде като гръм от ясно небе, ама нали идеята е някак да й го кажеш. След това ще се изясните .

bobito_th
06-22-2010, 13:39
Всички седмокласници така драматизирате,че не е истина.Няма да се видите повече,никога няма да се прегърнете...Само филми.Заговори я,искай и телефон,т.н и лятото почни да излизаш с нея- или ще се получи,или не.Но ако на мен някой ми изтърси- Аз от 7 години те харесвам,ето ти бонбони,чао...Ще гледам като застреляна. :?

Всеки би реагирал така..

playwinter
06-23-2010, 08:45
Абе, че съм се вкарал във филма - вкарал съм се, хубаво. Лошото е, че не съм добър актьор, но ще опитам да го докарам леко Том Круз. Все пак раздела е "Любов", какво очаквате? Не искам да навлизам в спорове - повярвайте ми, знам че историята прилича на поредната дрисня от Стефани Майър (момичета, не се обиждайте), трудна за асимилиране. Готиното е, че ибисовия ми късмет отново ми изневери днес. Тъкмо реших, събрах кураж, както искайте го наричайте за мен беше нещото, което не можах през тези 7 години - да отида до тях и да поговорим този ден. Но се събудих с подути очи. И може би съм аут за една седмица. Това ми напомня 3-4 клас, когато правиха разместване в класа и я сложиха до мен, но поради много недоволни от разместването (момче-момиче) ни върнаха пак по-стария начин. Мразя си късмета. Любовният такъв.

Vasoto129
06-23-2010, 09:23
ей начи не те познавам ама ми се иска да ти вкарам 2а шамара я се стягай отиваш и казваш каквото чувстваш и квото стане ако не стане ще боли дълго време ама ще мине :D :D а ако стане ще си най-щастливия човек на света кво има да губиш действай пожелавам ти нах-искрено успех :) :) :) :)

malkataa
06-23-2010, 10:54
И как без дори да я познаваш разбра,че си влюбен?

happyboy3
07-01-2010, 22:08
А ве вие освен това всички 7 класници само се фюлмирате излезте от фюлма и такива глупости не знаете ли ?
Ако пишете по темата пишете ако не пишете на теми пуснати от 10то класници :? бтв за историята мн ми хареса ;дд пиши и нещо по скупе или facebook ддз .. това са 7години по дяволите ;дд

SisinkaS
07-01-2010, 22:55
Като по чудо да не реагирам остро на такъв тип история, наистина ме трогна.
Ами, първо се изясни какво искаш да се случи наистина , какво ти стиска данаправиш. Идеята със шоколадите и бележката е добра, ама малко е натегаческа, в смисъл, може момичето да се почувства длъжно да отговори на жеста и неудобно, защото може да не те харесва както ти нея.
Заради това просто я покани да излезете. Да си поговорите за тези 7 години. Има какво да си кажете -за учители, съученици, новите училища .. Може да излезете пак. И в подходящ момент да й признаеш. На нея сигурно ще й дойде като гръм от ясно небе, ама нали идеята е някак да й го кажеш. След това ще се изясните .

+1 \:D/

peshost
07-02-2010, 09:36
Хвани и го кажи това на нея, бива си те в романтичните разкази.

didi0804
07-02-2010, 10:49
Яко си се филмирал

step_up_right
07-02-2010, 15:26
Ако не я попиташ винаги ще се чудиш какво щеше да стане ако я беше попитал...няма да те изяде...ако ти каже не-горе главата,не е последната,ще я забравиш и в един момент може и да се окаже че много си изостанал от останалия свят...не изхахвай само заради момиче....успех

xdennyx
07-03-2010, 11:34
Лелее имаш страхотен стил . :grin:

Амм колкото до темата,обади и се,излезте пък каквото стане.Просто го направи..представи си,че и тя те е харесвала 7 години,но не е посмяла да ти го каже.Какво толкова,опитай. \:D/ [/b]

VinDiesel
07-03-2010, 12:05
Ще се виждате,тя няма да ходи все още в друг град предполагам.Покани я на кафе,взимаш й номера.Не бързай още на 1-вото излизане да й казваш въобще ,че я харесваш.Според мен,излезте няколко пъти,като гледам си доста интересен на женската аудитория във форума,вярвам че и на нея ще си.Сам ще усетиш дали я печелиш или обратното.Ако и двамата се гледате по един и същ начин,тогава няма смисал да й вкарваш романтика "7 години те харесам",давай направо с целувка.Успех :)

Paramour
07-03-2010, 13:14
Оф вашите драми с тоя 7 клас. И защо бележка?? Страхливец! Не можеш да се изправиш пред нея и да и кажеш какво чувстваш. И ти не я познаваш, сам казваш, че не сте си говорили много. Как я обичаш :shock: . Та мисля, че т'ва е от мен.
Бтв като за седми клас пишеш доста добре :)
Подкрепям!! :)

Bianc0
07-03-2010, 13:42
Посмях се добре,мерси. :razz:

tnp123
07-03-2010, 14:20
7 години любов!?!?!?
Бре, вече и от 1ви клас се влюбват...

Спокойно, не е любов, а просто привличане.
Иска ти се да я ......хм, така де, знаеш си...поне предполагам че знаеш.....