PDA

View Full Version : ------------------>>>Автобронзант HELP!!<<<



LostInYourEyes
06-21-2010, 19:32
Винаги съм била бяла като призрак и мечтата ми е да хвана тен НО каквото и да правя не става.. басейни море ала бала.. солариума ще помогне със сигурност но не съм се навила да ходя пък и няма щото не е мн здравословно :D И като един наистина отчаян човек реших да опитам със добре познатите ни автобронзанти... и така взех си един от AVON ... в действителност върши работа обаче направих голяма грешка... забравих да си измия ръцете след нанасяне... сега пръстите ми от долната страна са оранжеви като тиква и не само... изглежда така сякаш кучето ме е намазало с фондьотен с език... някакъв пълен ужас .. срам ме е да си покажа носа от нас :-D та въпроса ми е има ли някакъф начин да си върна нормалния цвят :oops: до колкото ми е известно няма ама мисля че си струва да попитам.... наистина имам нужда от HELP за да оправя поредната глупост която забърках... ехх що не мисля повече :? :razz:

j_adore2
06-21-2010, 19:43
Като се миеш със сапун не става ли ?

Harum_Scarum
06-21-2010, 19:45
Спирт..Чусвала съм и че с кадрин става,но е силен и ще ти станат рани. :)

Callisto
06-21-2010, 19:48
Оцет-това нещо маха всичко, но не го натърквай в кожата си, че ще се изгориш и ще почне да те сърби.

yoyosf
06-21-2010, 20:33
Не съм фен на автобронзантитее,защото почти винаги стават петна,пък ако направиш грешката и да не си измиеш и ръцетее ставаш сащинска петниста хиена.Аз също съм много бяла,но използвам от тези лосионите за постепенно придобиване на тен,моят е на Орифлейм и дори се води и стягащ и определено съм много доволна,тенът е равномерен,кожата ми става много мека и като се мажеш всяка вечер например потъмняваш доста и за по-дълго време :)