PDA

View Full Version : Секс докато й е дошло?



DemonchY
06-21-2010, 20:59
Искам да питам има ли някъф проблем да се прави секс, докато на момичето й е дошло..? щото с приятелката ми 99% ше правим в сряда, а на нея няма как да й свърши дотогава... та.. ако не я боли корема... :oops: от адски мн време искам и я навивам да се чукаме докат й шурти кранчето, обаче мърмориии :o та... въпросът ми е има ли нещо, от което да се боя, свързано с кръвта (тъй като мисля да е без презерватив и да свърша в нея - тва е единствената ми възможност да свърша в нея и даше лубрикант няма да трябва..) та... има ли нещо проблем, ако кажете за болести - тя се чука само с мен и сме пробвали за 5-10 минутки без презерватив доста пъти и нищо ни няма, така че сме ок и 2мата :grin: :grin:
стига оффтопик, въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея?

BiGBaDWolF
06-21-2010, 21:07
Искам да питам има ли някъф проблем да се прави секс, докато на момичето й е дошло..? щото с приятелката ми 99% ше правим в сряда, а на нея няма как да й свърши дотогава... та.. ако не я боли корема... :oops: от адски мн време искам и я навивам да се чукаме докат й шурти кранчето, обаче мърмориии :o та... въпросът ми е има ли нещо, от което да се боя, свързано с кръвта (тъй като мисля да е без презерватив и да свърша в нея - тва е единствената ми възможност да свърша в нея и даше лубрикант няма да трябва..) та... има ли нещо проблем, ако кажете за болести - тя се чука само с мен и сме пробвали за 5-10 минутки без презерватив доста пъти и нищо ни няма, така че сме ок и 2мата :grin: :grin:
стига оффтопик, въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея?

Бе не сте много окай и двамата .. Да искате да правите секс до като е в цикъл е отвратително !

DemonchY
06-21-2010, 21:10
еми нз, секи човек е различен, мен лично кръвта не ми пречи, ще е в банята за да не цапаме, даже ми е леко възбуждащо :oops: гнус ме е от превръзки 100% :-o обаче кръвта не ми пречи, самия факт че момичето го иска дори тогава, даже го иска повече от попринцип ме възбуждааа 8-)

diksi
06-21-2010, 21:14
Иъъл, маан!

VinDiesel
06-21-2010, 21:31
Тогава ги сърби най-много,ако обаче го правите без качулка,когато е в цикъл слагай.Това е мръсна кръв все пак...

dPa3HuTeJl
06-21-2010, 21:32
еми нз, секи човек е различен, мен лично кръвта не ми пречи, ще е в банята за да не цапаме, даже ми е леко възбуждащо :oops: гнус ме е от превръзки 100% :-o обаче кръвта не ми пречи, самия факт че момичето го иска дори тогава, даже го иска повече от попринцип ме възбуждааа 8-) ААааааа бахти извратения :lol: изчакай да и свърши цикъла бе човек 8-)

DemonchY
06-21-2010, 21:45
еми нз, секи човек е различен, мен лично кръвта не ми пречи, ще е в банята за да не цапаме, даже ми е леко възбуждащо :oops: гнус ме е от превръзки 100% :-o обаче кръвта не ми пречи, самия факт че момичето го иска дори тогава, даже го иска повече от попринцип ме възбуждааа 8-) ААааааа бахти извратения :lol: изчакай да и свърши цикъла бе човек 8-)
там е въпроса ;) аз мога да изчакам, не ме сърби толкоз чонката, въпроса е че искам да опитвам, не съм чак толкоз гнуслив :) секи си има различен начин на мислене, стига сте ме прехранвали тука! :D

Extremescream
06-21-2010, 21:47
A,че защо да чака?Ако и двамата са съгласни,не виждам проблем.Докато съм в цикъл и аз правя секс-под душа,разбира се.А и много преувеличавате с тая кръв.Не е като да е заколено прасе :?

DemonchY
06-21-2010, 21:47
а шанса да забременее абсолютно нулев ли е? смис ако свърша вътре на никой не му пука? ... никой от разбойниците няма да издържи повече от 3 дена, нали? :?

Passi0n
06-21-2010, 21:49
прочетох само първия ред и се отказах

а бе вие графици за правене на секс ли имате о.О

Callisto
06-21-2010, 21:51
въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея?

Да има от какво . Нарича се бебета. Майка ми например може да забременее само докато в менстуация. Ако толкова искаш да е без презерватив ок прави го, но поне не свършвай в нея! Иначето не е много добре да се прави секс по това време. Всичките тези неща искат да излязат, а ти само ги набутваш обратно вътре. :D Гнусно си е. Аз съм правила 2/3 пъти секс по това време и, ако си човек, който го е страх от кръв ще припаднеш. Само гледаш капка след капка тече и имаш чувството, че си останал без кръв....защо не изчакате малко да и мине?

Bixel
06-21-2010, 21:52
на тва му се вика "тексаско клане"

Princessani
06-21-2010, 21:53
Искам да питам има ли някъф проблем да се прави секс, докато на момичето й е дошло..? щото с приятелката ми 99% ше правим в сряда, а на нея няма как да й свърши дотогава... та.. ако не я боли корема... :oops: от адски мн време искам и я навивам да се чукаме докат й шурти кранчето, обаче мърмориии :o та... въпросът ми е има ли нещо, от което да се боя, свързано с кръвта (тъй като мисля да е без презерватив и да свърша в нея - тва е единствената ми възможност да свърша в нея и даше лубрикант няма да трябва..) та... има ли нещо проблем, ако кажете за болести - тя се чука само с мен и сме пробвали за 5-10 минутки без презерватив доста пъти и нищо ни няма, така че сме ок и 2мата :grin: :grin:
стига оффтопик, въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея? ми няма нищо опасно ,освен малко кръв и толкова.Ако ти е гадно от кръвта влизате в банята и под душа.няма да имате никакви проблеми.

simpson6106
06-21-2010, 21:53
ако го направите това ще бъде мноо голяма гнусотия :-#

Grudi_SeXa
06-21-2010, 21:54
По-добре не свършвай в нея, рисково си е. Иначе може да правите секс по тва време, най-добре в банята под душа. 8)

Princessani
06-21-2010, 21:56
въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея?

Да има от какво . Нарича се бебета. Майка ми например може да забременее само докато в менстуация. Ако толкова искаш да е без презерватив ок прави го, но поне не свършвай в нея! Иначето не е много добре да се прави секс по това време. Всичките тези неща искат да излязат, а ти само ги набутваш обратно вътре. :D Гнусно си е. Аз съм правила 2/3 пъти секс по това време и, ако си човек, който го е страх от кръв ще припаднеш. Само гледаш капка след капка тече и имаш чувството, че си останал без кръв....защо не изчакате малко да и мине? Какви бебета ?! Аз по тази логика да съм забременяла незнам колко пъти.Няма такава опасност нито по време на цикъл ,нито няколко дена след това.Просто няма начин да бъде в овулация.Спок.

Grudi_SeXa
06-21-2010, 21:58
Ако можеше да се забременява от мъртви яйцеклетки (което между другото е доста брутална гледка)...

hahavteen
06-21-2010, 22:01
Има опасност от инфекция, болести и бременност! Не може да се предвиди на 100% кога едно момиче ще овулира особено в пубертета. Гениталите по това време на цикъла са особено изнежени и трябва да си внимателен. Тя може да изпита болка или дискомфорт. В такъв случай не бих продължила с акта. Експеримантирайте си ама мислете и се пазете! Калисто как ти тече докато правиш секс? Такова чудо пък никога не ми се е случаво а съм го правила във втория ден когато кървенето е най-обилно. Никога не съм виждала кръв по време на секс освен по презерватива а съм го правила в най-различни пози и не само под душа :-o .

DemonchY
06-21-2010, 22:31
оф, зех да се дразня от тъпите гнусльовци... не е толкоз ужасно... кат сте толкоз капризни не оффтопиквайте че тфарите :o
Callisto, ок де, ама си ми е 1 вид сексуално желание/мечта да свърша в нея... пък не ща пишмандурляци да ми щъкат из къщата на 4 крака... :lol: затова и се възползвам от момента... та, сериозно, какво е опасното на тфа да свърша в нея? това за кръвта ше говоря с нея дали е съгласна... щото попринцип не я караме на кой знае кфа реактивна скорост (е не сме и като охлюви де..) и за пореден път мен не ме е гнус , гнусливите момчета по-кофти за вас щото се някога ше ви се наложи да се сблъскате с червения приятел :D тогава ше ва питам :D :D
Princessani ние ще сме в банята щото не ми се пере :lol: обаче иначе не ме е гнус, преди 1-2 дена се къпахме заедно и не ме беше гнус... баш кръв си е, само някак ме шашка тфа откъде излиза :razz: смис не, че ма е гнус, ми ... ддз аз съм на принципа "не вярвай на нещо, което кърви повече от 3 дена и не умира" 8-) ако някога видя моя малък приятел да кърви ше се шашна мноо яко :shock:

t0d1t0
06-21-2010, 22:37
презерватива задължително,а вече мястото вие си избирайте!

hahavteen
06-21-2010, 22:44
Човече не рискувай! Може да ти се размине ама може и да съсипеш живота на момичето. Има жени при които овулацията съвпада с менструацията макар и да са рядкост. И пак ще спомена че има и риск от инфекции.
Ето ти 2 линка http://menstruacia.org/menstruaciya-i-seks/
http://www.cosmopolitan.bg/dr_cosmo/p3_302_0.html

Fender
06-21-2010, 23:45
Не го хранете... Това също е разпространен вид фетиш... няма лошо...
Щом и двамата ви кефи, действайте си... Обаче моят съвет е, 100 процента с гумичка... Има опасност от инфекции и опасност от скорошна смяна на памперси... безсмислено е :)

frozendeath
06-22-2010, 04:08
Човече не рискувай! Може да ти се размине ама може и да съсипеш живота на момичето. Има жени при които овулацията съвпада с менструацията макар и да са рядкост. И пак ще спомена че има и риск от инфекции.
Ето ти 2 линка http://menstruacia.org/menstruaciya-i-seks/
http://www.cosmopolitan.bg/dr_cosmo/p3_302_0.html


++ Най- точно казано.

kalpazanka
06-22-2010, 09:59
Какви бебета ?! Аз по тази логика да съм забременяла незнам колко пъти.Няма такава опасност нито по време на цикъл ,нито няколко дена след това.Просто няма начин да бъде в овулация.Спок.
Не си наясно. Много не си наясно. Лошо ще е, ако някой вземе, та те послуша. При менструация 21 дни например, знаеш ли кога се пада овулацията? На седмия ден. А я си представи, че момичето е в менструация 10 дни например или 12- как мислиш, дали няма да забременее?!

SmilezZz
06-22-2010, 11:16
Щом и двамата сте съгласни - направете го,но С предпазни средства (презервативи),защото риск има..Не се знае кога й се пада овулацията и ако се пада точно този ден,то тогава става доста лошо..
Тъй де,правете го,но с презерватив

VinDiesel
06-22-2010, 11:27
Какви бебета ?! Аз по тази логика да съм забременяла незнам колко пъти.Няма такава опасност нито по време на цикъл ,нито няколко дена след това.Просто няма начин да бъде в овулация.Спок.Дори да си в мензис,пак имаш здрава яйцеклетка,която може да бъде оплодена ,ако си и в овулация.

Passi0n
06-22-2010, 11:42
бля
ще е бахти цапаницата
направо не искам да си го представям

kremen4eto
06-22-2010, 11:55
бля
ще е бахти цапаницата
направо не искам да си го представям

Мне, няма толкова кръв. Вижте линковете, които даде slun4ice и ще разберете защо. Желанието на жената зависи от това как и преминава менструацията. Но щом го искате няма проблем. Предпазвайте се. Риск има! (не само от бременност)

silky92
06-22-2010, 12:00
t0d1t0 аватара ти се движи в такт с музиката ми :D

По темата : Като толкова искате да го направите ,както казаха и по-нагоре ,правете го с презерватив и за предпочитане в баня.

LipSy
06-22-2010, 12:02
Има хора, които се гнусят, има и такива, на които въобще не им пука! Щом момичето е съгласно да го направи по време на менструация тя си поева отговорноста! Като ви е на кеф-правете го! Никой не ви спира. Обаче гледай да НЕ свършваш в нея.

Grudi_SeXa
06-22-2010, 16:58
Гнусно или не, и вие (гнусящите се) ще се цапате след време, неизбежно е. 8-)

Callisto
06-22-2010, 19:14
Калисто как ти тече докато правиш секс? Такова чудо пък никога не ми се е случаво а съм го правила във втория ден когато кървенето е най-обилно. Никога не съм виждала кръв по време на секс освен по презерватива а съм го правила в най-различни пози и не само под душа :-o .

Ами лесно. При някои жени тече малко, а при други много. Моя менструация е само 3 дена, но тече като невидяло и са адските мъчения. :D По време на секс и оргазъм мускулите се стягат и отпускат, а моя определено знае как да ме докара до многобройни оргазми. По същия метод и излиза и кръвта и като съчетаеш двете става кървава баня. :D

Иначето към автора-като искаш да свършваш в нея и купи едно микроскопче. Прелича на балсам за устни, но е микроскоп. Момичето слага плюмка в/у стъкълцето, светкаш една лампичка и гледаш дали си в овулация, кои дни са безопастни и кои не. Микроскопчето се казва "Maybe Baybe". Като каже, че деня в безопасен и да кажем е в менструация ок правете го без презерватив, но без да сте сигурни дали няма друга отделена яйцеклетка и тн просто не рискувайте! Знам, че имаш фантазии, но имаш и цял живот пред теб, за който да ги сбъднеш. Порастни с 4/5 годинки па прави подобни глупости, но поне тогава ще си по-отговорен от сега и ще можеш да се погрижиш, ако стане гаф.

justadrenaliNe
06-22-2010, 19:52
Е, щом имаш такъв мерак да свършиш в нея, направи го, когато не е в цикъл.След секса купуваш един ЕСКАПЕЛ, пие го и шапка на тояга :). Ясно, че не те е гнус, но кой знае какви инфекций може да си докараш, та да не видиш секс с месеци.

Pesenta
06-22-2010, 19:57
Aбе може ли да си така смрад ... изчакай няколко дни и тогава се "чукайте" колкото искате.

Callisto
06-22-2010, 20:03
Е, щом имаш такъв мерак да свършиш в нея, направи го, когато не е в цикъл.След секса купуваш един ЕСКАПЕЛ, пие го и шапка на тояга :). Ясно, че не те е гнус, но кой знае какви инфекций може да си докараш, та да не видиш секс с месеци.

Какво ще рече купуваш и Ескапел...ти малоумен ли си? Това да не са ти бонбонки? Знаеш ли това как ти преебава организма и ти размества менструацията...после и полувин година може непрекъснато да и тече....
Леле как мразя 10 годишни да коментират... :-x Ако на гаджето ми му пукаше за мен, колкото на теб за момичетата до сега да съм го зарязала от одавна, ама моя слава богу е адски сериозен и отговорен за годините си.

VinDiesel
06-22-2010, 20:58
Е, щом имаш такъв мерак да свършиш в нея, направи го, когато не е в цикъл.След секса купуваш един ЕСКАПЕЛ, пие го и шапка на тояга :). Ясно, че не те е гнус, но кой знае какви инфекций може да си докараш, та да не видиш секс с месеци.Има едно му викат противозачатъчни,но пак не е препоръчително да свършиш в нея.Бившата много ме караше да свършвам в нея,но аз не го правех.После трябва да ходя на нокти, докато стане време за тест.

vik4et0
06-22-2010, 22:17
Искам да питам има ли някъф проблем да се прави секс, докато на момичето й е дошло..? щото с приятелката ми 99% ше правим в сряда, а на нея няма как да й свърши дотогава... та.. ако не я боли корема... :oops: от адски мн време искам и я навивам да се чукаме докат й шурти кранчето, обаче мърмориии :o та... въпросът ми е има ли нещо, от което да се боя, свързано с кръвта (тъй като мисля да е без презерватив и да свърша в нея - тва е единствената ми възможност да свърша в нея и даше лубрикант няма да трябва..) та... има ли нещо проблем, ако кажете за болести - тя се чука само с мен и сме пробвали за 5-10 минутки без презерватив доста пъти и нищо ни няма, така че сме ок и 2мата :grin: :grin:
стига оффтопик, въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея?

Принципно няма проблем да правите така секс, само многото отвратителни възпаления, които може да ти докара това,ако го правиш без презерватив... Ако ти е толкова зар да свършиш в нея, само да те светна,че и няколко дена след цикъла също можеш да го правиш,защото още не е имало време да се образува нова яйцеклетка и т.н и т.н. Освен това- сложи стари чаршафи :)

vik4et0
06-22-2010, 22:21
Е, щом имаш такъв мерак да свършиш в нея, направи го, когато не е в цикъл.След секса купуваш един ЕСКАПЕЛ, пие го и шапка на тояга :). Ясно, че не те е гнус, но кой знае какви инфекций може да си докараш, та да не видиш секс с месеци.Има едно му викат противозачатъчни,но пак не е препоръчително да свършиш в нея.Бившата много ме караше да свършвам в нея,но аз не го правех.После трябва да ходя на нокти, докато стане време за тест.

Хахахаха. Шанса да забременее, ако си пие по разписание хапчетата е 0.03% ,което ги прави доста по сигурни от твоето свършване навън или дори от презервативите, които са- 0.3%. От друга страна, кажи на приятелката ти,че до сега не са измислили противозачатъчни, които да не се е...ват с хормоните ти. Ако това не я притеснява, кажи и,че от тях 90% от жените качват мноооого тегло и още по-лошо-могат да доведат до стерилитет.

gia_sena_mono
06-22-2010, 22:27
Искам да питам има ли някъф проблем да се прави секс, докато на момичето й е дошло..? щото с приятелката ми 99% ше правим в сряда, а на нея няма как да й свърши дотогава... та.. ако не я боли корема... :oops: от адски мн време искам и я навивам да се чукаме докат й шурти кранчето, обаче мърмориии :o та... въпросът ми е има ли нещо, от което да се боя, свързано с кръвта (тъй като мисля да е без презерватив и да свърша в нея - тва е единствената ми възможност да свърша в нея и даше лубрикант няма да трябва..) та... има ли нещо проблем, ако кажете за болести - тя се чука само с мен и сме пробвали за 5-10 минутки без презерватив доста пъти и нищо ни няма, така че сме ок и 2мата :grin: :grin:
стига оффтопик, въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея?
No comment.

VinDiesel
06-22-2010, 22:42
Хахахаха. Шанса да забременее, ако си пие по разписание хапчетата е 0.03% ,което ги прави доста по сигурни от твоето свършване навън или дори от презервативите, които са- 0.3%. От друга страна, кажи на приятелката ти,че до сега не са измислили противозачатъчни, които да не се е...ват с хормоните ти. Ако това не я притеснява, кажи и,че от тях 90% от жените качват мноооого тегло и още по-лошо-могат да доведат до стерилитет.Не съм съгласен с процентите ти.Познавам 4 жени които си пиха редовно противозачатъчните,не са качали кила и забременяха.На опаковката на някой противозачатъчни пише "Да не се свършва вътре"не ти го цитирам точно,но подобно пише.Презервативите oпределено предпазват повече %.Противозачатъчните няма как да те предпазят от спин,сифилис,трипер и т.н.С момичетата ,с които съм ходил го правехме без чорап.Ако е някоя непозната естесвено ,че ще сложа качулката :)

vik4et0
06-22-2010, 22:49
Хахахаха. Шанса да забременее, ако си пие по разписание хапчетата е 0.03% ,което ги прави доста по сигурни от твоето свършване навън или дори от презервативите, които са- 0.3%. От друга страна, кажи на приятелката ти,че до сега не са измислили противозачатъчни, които да не се е...ват с хормоните ти. Ако това не я притеснява, кажи и,че от тях 90% от жените качват мноооого тегло и още по-лошо-могат да доведат до стерилитет.Не съм съгласен с процентите ти.Познавам 4 жени които си пиха редовно противозачатъчните,не са качали кила и забременяха.На опаковката на някой противозачатъчни пише "Да не се свършва вътре"не ти го цитирам точно,но подобно пише.Презервативите oпределено предпазват повече %.Противозачатъчните няма как да те предпазят от спин,сифилис,трипер и т.н.С момичетата ,с които съм ходил го правехме без чорап.Ако е някоя непозната естесвено ,че ще сложа качулката :)

Един въпрос, който винаги се дискутира, когато стане дума за противозачатъчни таблетки е този за т.н. странични явления. ш най-вече дали предизвикват окосмяване, напълняване, рак и др. Някои от по-старите хапчета действително предизвикваха понякога оплаквания като гадене, тежест в корема, а при по-продължителна употреба – напълняване, понякога и известно засилване на окосмяването по тялото (но не и рак – той никога не е бил установяван!). Поради тези странични явления, преди гинеколозите не обичаха да предписват противозачатъчни хапчета на момичета и нераждали жени. В последно време обаче картината се промени много. Фармацевтичните компании, произвеждащи хормонални противозачатъчни таблетки намаляваха дозите, променяха съставките, докато достигнаха така да се каже “долната граница” – таблетки с много ниско хормонално ниво. Толкова ниско и с такива хормони, че хем да няма странични явления (гадене, тежест, напълняване, окосмяване), хем предпазването от забременяване да е сигурно. В резултат на техните усилия в момента пазарът (вкл. и у нас) е пълен с такива препарати, които спокойно биха могли да бъдат употребявани и от нераждали жени, и от момичета. Такива препарати са Marvelon, Cilest, Femoden и Logest. Предпазването при тях е почти 100%, а странични явления се срещат изключително рядко. Освен това те имат и добър ефект върху младежките пъпки, регулират менструацията, премахват болките по време на мензес.

VinDiesel
06-22-2010, 22:59
Гореизброеното го знам,моята бивша пиеше за регулиране на мензиса,мисля че за 6 месеца,като отделно предпазваха и от бременност което си е +

vik4et0
06-22-2010, 23:11
Гореизброеното го знам,моята бивша пиеше за регулиране на мензиса,мисля че за 6 месеца,като отделно предпазваха и от бременност което си е +

Да не забравяме,че трябва да се почва през 3 месеца иначе може да доведе до калциране на яйчниците или с други думи стерилитет. Аз също съм пила, но не си струва. На мен не ми повлияха добре на теглото, с което вече се преборих, но още ми е неприятно, че се наложи изобщо да се занимавам...

kalpazanka
06-23-2010, 07:30
vik4et0, Цилест изобщо не е от нискодозираните. Да не говорим, че е по-стар от Диане 35. А ако ще си говорим за странични ефекти, как ще обясниш артериално налягане от порядъка на 170/110 mm Hg, отоци по крайниците и клепачите, появата на бучки в гърдите и т. н. феномени? Дишането на чист планински въздух ли е причината или оралните контрацептиви?
И още нещо- появата на рак е отдалечен във времето ефект. Не е задължително да пиеш 3 месеца ОК и да цъфнеш с тази диагноза /което не пожелавам на никого!/.

http://jnci.oxfordjournals.org/cgi/content/abstract/87/11/827
http://aje.oxfordjournals.org/cgi/content/abstract/kwn360v1
http://www.bmj.com/cgi/content/abstract/323/7305/131

Изписването на противозачатъчни е толкова окепазена история, че не ми се говори. Акушер-гинеколоците получават процент от дистрибуторите на такива продукти, така че е напълно естествено да се пропагандира колко нискодозирани и безвредни са.

Калциране на яйчниците- би ли ми дала линк към графия или статия, в която е описан този феномен?

BigFakeSmile
06-23-2010, 08:51
ако чуя някой да говори така за мен ще му се стъжни живота..
какви са тея безотговорни глупости, които възнамеряваш да правиш?? да свършиш в нея без презерватив..нз..аз никога не бих била на 100% сигурна..
а тва "да я чукам докато кранчето й тече" ти орангутан ли кво си ???

vik4et0
06-23-2010, 11:17
vik4et0, Цилест изобщо не е от нискодозираните. Да не говорим, че е по-стар от Диане 35. А ако ще си говорим за странични ефекти, как ще обясниш артериално налягане от порядъка на 170/110 mm Hg, отоци по крайниците и клепачите, появата на бучки в гърдите и т. н. феномени? Дишането на чист планински въздух ли е причината или оралните контрацептиви?
И още нещо- появата на рак е отдалечен във времето ефект. Не е задължително да пиеш 3 месеца ОК и да цъфнеш с тази диагноза /което не пожелавам на никого!/.

Изписването на противозачатъчни е толкова окепазена история, че не ми се говори. Акушер-гинеколоците получават процент от дистрибуторите на такива продукти, така че е напълно естествено да се пропагандира колко нискодозирани и безвредни са.

Калциране на яйчниците- би ли ми дала линк към графия или статия, в която е описан този феномен?

Аз не съм взимала Цилест, но пак ще повторя- това е без значение. Не мога да те препратя към статия, но мога да те препратя към моя приятелка, страдаща от този "феномен"! Естествено това се получава след дълъг прием, не става за месец или два, но има хора, при които по-дребните странични ефекти не се проявяват( като надебеляване, отоци, спукани капиляри и т.н.) и те си ползват дълга време хапчетата,мислейки си,че не им вредят. Ето това според мен е най-лошата ситуация...

Magic_Girl
06-24-2010, 07:38
Аз лично мразя да правя секс,докато съм в цикал. Иначе съм чувала, че може да се получи инфекция, но на мен не ми се е случвало.

Cloe
06-24-2010, 12:39
Няма никакъв проблем да правите секс когато си поискате. Дори секса по време на цикъл намалява менструалните болки на момичето. От кръвта на моми4ето не може да се получи инфекция или някакво заболяване на момчето. Но пък за момичето е малко рисковано. Тогава за нея има опасност от замърсяване. Та в краина сметка единствения ви проблем ще са нацапани чаршафи. За свършването в нея в този период бих казала че риска е минимален, но го има.

Grudi_SeXa
06-24-2010, 13:38
Чувал съм, че при секс по време на "гостуването от Червен бряг", то се проточва с още 1-2 дни. Не знам дали е вярно, може би е индивидуално.

pitbullxx
06-28-2010, 20:13
По-добре не свършвай в нея.Аз съм го правил докато тя е в цикъл ,защото тя настояваше ,но с презарватив и го направете в банята ,защото става голяма цапаница. 8-)

slaveto1989
06-28-2010, 20:42
Отврат.

Annihilati0N
06-28-2010, 22:11
Кое е отврат бе, вие не сте редовни... Да не се лее река от кръв, че да е толкова "отвратително"? Аз правих преди няколко дена докато приятелката ми беше в цикъл и няма нищо гадно в т'ва. А дори се хващам на бас, че 90% от тея дето пишат "Ииил", "Гняс", "Гнус", "Отврат", даже си нямат на представа какво е да правиш докато момичето е в цикъл ;]

strahotna_777
06-30-2010, 16:12
Ако обичаш приятелката си и държиш на нея, би могъл да изчакаш да й свърши. Не вярвам да чакаш повече от 5 дена на месец. И междудругото не мисля че трябва да се изразяваш така грубо.

GoTiNiA29
06-30-2010, 16:37
Искам да питам има ли някъф проблем да се прави секс, докато на момичето й е дошло..? щото с приятелката ми 99% ше правим в сряда, а на нея няма как да й свърши дотогава... та.. ако не я боли корема... :oops: от адски мн време искам и я навивам да се чукаме докат й шурти кранчето, обаче мърмориии :o та... въпросът ми е има ли нещо, от което да се боя, свързано с кръвта (тъй като мисля да е без презерватив и да свърша в нея - тва е единствената ми възможност да свърша в нея и даше лубрикант няма да трябва..) та... има ли нещо проблем, ако кажете за болести - тя се чука само с мен и сме пробвали за 5-10 минутки без презерватив доста пъти и нищо ни няма, така че сме ок и 2мата :grin: :grin:
стига оффтопик, въпросът: Има ли от какво да се боя ако правя небезопасен секс с момиче в менструация (не казвам цикъл щото ми се кара че е грешно) и свърша в нея?

Бе не сте много окай и двамата .. Да искате да правите секс до като е в цикъл е отвратително ! много ясно :?

ladykeisy
06-30-2010, 16:43
По-добре не свършвай в нея, рисково си е. Иначе може да правите секс по тва време, най-добре в банята под душа. 8)

Не виждам кое му е рисковото?! По принцип на жените в цикъл им се прави секс най-много.Разбира се не трябва да е точно, когато е най-силен.Или в началото или трябва да се почака 2-3 дни.Ако момчето и момичето не се гнусят един от друг не виждам нищо лошо, даже е много хубаво.Приемам го като знак на всеотдайност.И в никакъв случай не е извратено(за някои извратена е и оралната любов).

OneBoy
06-30-2010, 16:58
Тва да чукаш някоя докато е в ме^зис е най отвратителното нещо само кат се сетя и ми насртъхва перушината :-x ама кат си решил сложи си едно "чорапче" за всеки случай

Plam4eto
07-12-2010, 19:04
:( Имам съвет към искащият да прави секс докато тя е в цикъл НЕДЕЙ!!! Както и другите ти казаха кръвта е мръсна и се хващат гъбички и т.н казвам ти го от опит :) (или поне си сложи презърватив) :smt023

elc
07-12-2010, 20:10
охх абе нз .. ,че си е гнусно малко гнусно е !! .. :( но след като и 2мата го искате и не ви е гнус .. може да го направите .. но го направете с предпазни средства за бога !! Всее пак едва ли ще искаш след 9 месеца да има едно малко същество което да ти се разхожда насам натам на 4 крака !! ии да ти скимти на главата !! :shock: :lol: ..

umri
07-12-2010, 21:19
И аз тия дни ша коля една. Ръгай чушки в боба е... ко ти пука, бой!

deezy
07-13-2010, 13:10
оф, зех да се дразня от тъпите гнусльовци... не е толкоз ужасно... кат сте толкоз капризни не оффтопиквайте че тфарите :o
Callisto, ок де, ама си ми е 1 вид сексуално желание/мечта да свърша в нея... пък не ща пишмандурляци да ми щъкат из къщата на 4 крака... :lol: затова и се възползвам от момента... та, сериозно, какво е опасното на тфа да свърша в нея? това за кръвта ше говоря с нея дали е съгласна... щото попринцип не я караме на кой знае кфа реактивна скорост (е не сме и като охлюви де..) и за пореден път мен не ме е гнус , гнусливите момчета по-кофти за вас щото се някога ше ви се наложи да се сблъскате с червения приятел :D тогава ше ва питам :D :D
Princessani ние ще сме в банята щото не ми се пере :lol: обаче иначе не ме е гнус, преди 1-2 дена се къпахме заедно и не ме беше гнус... баш кръв си е, само някак ме шашка тфа откъде излиза :razz: смис не, че ма е гнус, ми ... ддз аз съм на принципа "не вярвай на нещо, което кърви повече от 3 дена и не умира" 8-) ако някога видя моя малък приятел да кърви ше се шашна мноо яко :shock: мисля че трябва само да изчакаш не е фатално... ако си толкова много разгонен поогледай се ..има секс шоп на всяка улица :D а и да ти кажа МИРИШЕ .. може да не ти се струва страшно ама е отвратително .. при мен няма миризма обаче съм стояла до момиче в цикъл и направо ми идеше да си завра главата в стая пълна с потни дебелаци щото съм сиг че щеше да мирише по добре :D :D за това най добре я изчакай ...ако си решил да го правиш прави го ..ама като гледам темата е старичка така че тая сряда е минала преди година ;д

FuckedUp
07-13-2010, 17:02
Тебе май те боли главата...Много си гнусен просто..

umri
07-15-2010, 14:50
Супер гот е копеле. Някакъв чар има в цялата работа. Ръчиш, ръчиш, оргазми, оргазми, най-накрая вадиш и в презерватива сперма а от външната част кръв. Ценно. Ако някой лигльо не иска да чука в цикъл, да си провери топките дали са му наред. Като я видиш как го иска, как гледа и как се търка, лелее как да не и го изтропаш, докато е в цикъл.