PDA

View Full Version : Дразня му се а не мога да говоря с него



yYniiKaLnAa
06-21-2010, 22:18
Значи .. много харесвам момчето, за което писах 2 или 3 теми тук и много искам да съм с него, но ме дразни изключително много ... Например .. един ден е мил, а на следващия ми иде да го убия .. Много се дразня като забрави да ми звънне, примерно, или когато му напиша някакъв смс и той не отговори .. Аз попринцип съм си такава и много се дразня на такива дребни нещица и понеже съм и доста притиснителна :oops: не мога да говоря с него свободно, особено ако темата е сериозна като тази .. Не ми се иска да късаме .. :( Предполагам, че няма друг начин да се оправя с него, ако не поговорим .. обаче се чувствах длъжна да помоля някой за съвет :(

т.7
slun4ice

candyelle
06-21-2010, 22:24
За известно време спри ти да му звъниш и да му пращаш смс-и и го остави той да те търси, дай му малко свобода :)

yYniiKaLnAa
06-21-2010, 22:30
Аз му звъня много рядко .. звъня му само, ако той ми е звъннал преди това...

Princessani
06-21-2010, 22:45
Значи .. много харесвам момчето, за което писах 2 или 3 теми тук и много искам да съм с него, но ме дразни изключително много ... Например .. един ден е мил, а на следващия ми иде да го убия .. Много се дразня като забрави да ми звънне, примерно, или когато му напиша някакъв смс и той не отговори .. Аз попринцип съм си такава и много се дразня на такива дребни нещица и понеже съм и доста притиснителна :oops: не мога да говоря с него свободно, особено ако темата е сериозна като тази .. Не ми се иска да късаме .. :( Предполагам, че няма друг начин да се оправя с него, ако не поговорим .. обаче се чувствах длъжна да помоля някой за съвет :( да да позната история ,недей да му звъниш и да му пишеш ,очевидно е недораслите момченца ,които искат повече свобода ,когато имат приятелка.Той сам трябва да се сети да ти пише и да ти се обажда.Но може би е достатачно глупав ,за да не се сети.Поговори с него за това.

Shely
06-22-2010, 11:07
Е то, ако му досаждаш през 5 мин. нормално, остави го да диша човека 8-)

AniBG
06-22-2010, 11:12
Остави го на мира за известно време и му дай малко свобода! Игнорирай го напълно (не чак толкова, че да не си казвате дори "Здрасти"), но не го търси ти! Остави го той да те потърси! Ако държи на теб и те харесва истински ще го направи! 8)

ShtrudeL
06-22-2010, 11:15
Ебаси досадната си човече. И на мен да ми звънят така и аз няма да отговарям.

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 11:34
Кирилицата е задължителна!
slun4ice

SmilezZz
06-22-2010, 11:49
Авторке забравяш това,че и той има право на свобода,но ти му го отнемаш..Остави го за малко,не може нон-стоп да ти звъни,да ти пише и т.н.,и той има право да излиза с приятели или да се занимава с нещо друго..Стига си му досаждала :?

bobito_th
06-22-2010, 12:56
Значи .. много харесвам момчето, за което писах 2 или 3 теми тук и много искам да съм с него, но ме дразни изключително много ... Например .. един ден е мил, а на следващия ми иде да го убия .. Много се дразня като забрави да ми звънне, примерно, или когато му напиша някакъв смс и той не отговори .. Аз попринцип съм си такава и много се дразня на такива дребни нещица и понеже съм и доста притиснителна :oops: не мога да говоря с него свободно, особено ако темата е сериозна като тази .. Не ми се иска да късаме .. :( Предполагам, че няма друг начин да се оправя с него, ако не поговорим .. обаче се чувствах длъжна да помоля някой за съвет :( да да позната история ,недей да му звъниш и да му пишеш ,очевидно е недораслите момченца ,които искат повече свобода ,когато имат приятелка.Той сам трябва да се сети да ти пише и да ти се обажда.Но може би е достатачно глупав ,за да не се сети.Поговори с него за това.
Да й звънне окей, но постоянно да й звъни и да й праща смс-и.. тва е прекалено. Дай му малко свобода. Ти го задушаваш. Горкия. Преодолей тъпия си срам и поговори с него, но не виждам за какво, като ти го притискаш. Бтв на колко си?

Machine123
06-22-2010, 13:08
Еми нормално е като го обичаш да искаш да го чуваш постоянно на мен лично това да ми звънни някоя през 5 мин няма да ми пречи :)

silky92
06-22-2010, 13:09
Момчето е свикнало ти да правиш всичко и за тва дори не се и напряга да мисли за нещо ,знае че ти ще го потърсиш първа и т.н. Дай му свобода ,остави го за няколко дена ,не го търси и ще видиш резултата после. 8-)

Elenichkaa
06-22-2010, 13:13
Някой те попита на колко си???Има значение,повярвай!

bobito_th
06-22-2010, 13:15
Някой те попита на колко си???Има значение,повярвай!

Хайде моля те кажи на колко сии xDD =D>

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 13:54
14

bobito_th
06-22-2010, 15:45
Хмм 14.. бива бива. И все пак както казах вече не го задушавай. И други ти казаха да не го търсиш известно време и ще реши да те потърси. Ако не те потърси.. режи ;дд

suantito
06-22-2010, 16:08
Защо никой не спомена че може просто вече да няма чувства към теб , и да не те търси за да ухладнят чувствата ти и да те зареже :grin:

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 17:23
Той ми звъни, но не толкова често, колкото на мен ми се иска .. Мисля, че целия проблем се корени в това, че не мога да се отпусна и да поговоря с него ...

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 17:26
:)

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 17:26
и повтарям, че му звъня само, за да му върна жеста .. само ако той ми е звъннал преди това ... никога не звъня първа ...

BlueFace
06-22-2010, 17:29
Той не е длъжен винаги да ти звъни.... :? Като искаш да говориш с него звънни му ти .... Кифла :?

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 17:45
Аз му пр смс от време на време ... иииии НЕ съм кифла ! :x

bobito_th
06-22-2010, 17:48
Аз му пр смс от време на време ... иииии НЕ съм кифла ! :x

Вече се обърках тотално.. ти за какво искаше съвет ?? Кифльок xDD

BlueFace
06-22-2010, 17:48
О,определено си ;) :-P

mincheto
06-22-2010, 18:42
Спри да му звъниш. На мъжете като им досаждаш и не им оставяш свободно пространство,те бягат. Колкото повече НЕ им обръщат внимание, те те харесват и те те преследват. Казвам ти го от личен опит.Не питай старило ,а патило.

BlueFace
06-22-2010, 19:09
Спри да му звъниш. На мъжете като им досаждаш и не им оставяш свободно пространство,те бягат. Колкото повече НЕ им обръщат внимание, те те харесват и те те преследват. Казвам ти го от личен опит.Не питай старило ,а патило.

Ти май не можеш да четеш,а? :?

JustAngel
06-22-2010, 20:32
Не знам на колко си .. но, щом имаш гадже, е редно да говориш с него :-)

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 20:38
Неее съм :grin:

Paramour
06-22-2010, 21:11
Той ми звъни, но не толкова често, колкото на мен ми се иска .. Мисля, че целия проблем се корени в това, че не мога да се отпусна и да поговоря с него ...
Мисля, че сама намери отговор на въпроса си ...

... бтв СИ кифла ;д 8-)

yYniiKaLnAa
06-22-2010, 21:26
не съммм :D :D