PDA

View Full Version : 90-те носталгична фен тема



thoronaro
06-22-2010, 03:22
С какво свързвате 90-те свързано с музика и тв.Аз съм 90-ти набор(бивш вече тийнеджър).Музиката от 90-те главно я свързвам с две групи и с два клипа.Групите Спайските и Бекстрит Бойс.Спомням си,че всичко живо беше полудяло по спайските -където ида то не бяха тетрадки,плакати-общо взето всичко.Имах една луда съседка която ме караше на един лист да ги степенувам по хубост :D.Бекстрийт бойс ми бяха нещо като идоли,само чаках да почне някой техен клип за да почна да ги имитиръм.Двата клипа с който свързвам 90-те са Макарена и Барби гърл.Толкова я мразех тая втората-спомням си,че гонехме момичетата с камъни,когато почваха да я пеят.Макарена си беше класика всички знаехме танца и го танцувахме.От нашенската музика си спомням,че баща ми много харесваше глория,а аз не можех да я понасям.Спомням си и песента сине сине ти си ангел мой.....бягах като изтребител когато пускаха тази песен.От тв-то си спомням най вече спасители на плажа и досиетата X.Нямаше дете по това време което да не е гледало тези серияли.С майка ми гледах доктор куйн лечителката хаха.Клуб НЛО също го гледах с кеф,каналето не ме кефеше.Когато излезе филмът титаник беше голяма гъзария да си го гледал.Всеки който го беше видял се фукаше и дразнеше другите който не са го гледали.Отделно от филми и музика имаше една реклама на тик-так която до ден днешен ми се е запечатала в главата.Детските на дисни по канал едно също бяха голяма част от детството ми.Докато излъчваха спасители на плажа за първи път мъжкото в мен се пробуди гледайки Памела :D .Това е общо взето вие с какво свързвате 90-те.

thoronaro
06-22-2010, 03:36
Забравих да спомена ефир две и песента радка пиратка :-D Много яки години бяха 90-те.

gogoooo
06-22-2010, 09:43
Ace Of Base, Culture Beat, Doctor Alban, Ace Of Base, Kick, DJ Bobo, Snap, Haddaway, MAXX, C-Block, Corona, Da Buzz... купони, партита, танци... истинската EuroDance музика :grin:

LoveLetter
06-22-2010, 10:08
Аз пък си спомням Педя човек, лакът брада. 8-)

xWandereRx
06-22-2010, 12:33
ее хубава музика имаше 8-)