PDA

View Full Version : какво да правя?? :Х



kari7yy
06-22-2010, 03:49
Преди няколко дни са събирахме класа на една вила да полеем завършването.Но освен нас имаше и няколко от другите класа.Бях поканила две момчета,като с едното от 3 години се имаме много- и сме се занимавали доста дълго и по едно време ходехме.И така след малко танци и алкохол аз се качих в стаята ми с това момче и се сещате какво стана.С него много пъти си бяхме говорили за това и се знаеше,че все някога ще стане.По-късно отидохме на дискотека и са видях с едно момче,с което си бяхме просто на здравей,здрсти.Той ме помоли да спи при нас,защото не можел да се прибере и аз се съгласих.Само дет освен него,момичетата с които бях в една стая поканиха и още 3-4 момчета при нас,единия от които беше същия с който го правих по-рано.Ествествено на сутринта бях най-обсъжданата и започнаха да се говорят ужасни слухове за мен..Сега незнам какво да правя..Чуствам се гузно, но и без това не мога да върна нищо..Да не има обръщам внимание или.. нз..дайте някой съвет..


п.с. - по принцип не правя такива леки работи..може да отида някуде на купон,диско ама най-много да се целуна с някой.. този път май стана така,защото и двамата имахме чувства...

bobito_th
06-22-2010, 07:14
И двамата имате чувства, но ти е гузно. Ти наистина си леко момиче. Ти на колко си ?? Ку**е... :? Накъде отива светът :shock: Най-добре не обръщай внимание на нещата, които говорят за теб и не прави такива ку***нски простотии.

txm
06-22-2010, 07:15
Според мен не си направила нищо от което да си гузна или да се срамуваш. Цялата ситуация е ясна: и двамата си симпатизирате и двамата ви сърби... Поговори с него, кажи му какво изпитваш към него, а ако и той споделя твоите чувства не е нужно да казвам какво следва, а ако той не споделя твойте чувства и всчико при него е опирало до единия секс .... успех в търсенето на твоя принц.

cherinka
06-22-2010, 09:01
Обсъждат си хората, защото няма за какво друго да си говорят.
Знаеш... всеки се има за голям моралист, морално извисен човек, принципен човек.

Какво като си спала с човек, когото харесваш. Било ви е готино. Откога в секса има нещо срамно? Нали не е бил случайно подбран човек? Нито пък си спала с онова второто момче?

YouDontKnowMe
06-22-2010, 09:10
Да не ти пука. Момичетата завиждат, момчетата ги е яд, че и те не са били. Какво да си говорим.

YouDontKnowMe
06-22-2010, 09:41
Да не ти пука. Момичетата завиждат, момчетата ги е яд, че и те не са били. Какво да си говорим.
:lol: :lol: 8-) 8-) :razz:
Ооо, мислиш , че не е така ли? Не ги разбирам много отношенията на този тип хора, но предполагам, че не толкова привлекателните представителки на нежния пол за пуснали слухове от завист, защото те са си умряли от скука вечерта, пък мацката е имала добра компания (предполагам). Някои мъже с типично женски черти характера обичат да правят същите постановки.
Не живея и не обшувам с такива хора. Заради това мога да правя само догатки . Но предполагам, че не съм далеч от истината.

Shely
06-22-2010, 09:47
Не... не съм казал, че не съм съгласен.
Знам, че жените се мразят, и теорията ми се потвърждава с всеки изминал ден 8-) ... завистта е голямо нещо ей.

AniBG
06-22-2010, 10:22
Нямаш причина, да се чувстваш гузно или да се срамуваш от нещо! Ако се харесвате/обичате знаеш какво може да стане от тук нататък! :-o Но ако човекът не споделя чувствата ти... Ще си намериш по-добър от него! :)
А това, че те обсъждат - не им обръщай внимание! Те ще видят, че неможе да те подразнят и ще се откажат! :?

PsIhOzZiS1
06-22-2010, 10:27
щом говорят за теб значи си много преди тях това е живей си живота както можеш.защото какъвто си го направиш ти,никой не може да го промени

babity
06-22-2010, 11:17
Обсъждат си хората, защото няма за какво друго да си говорят.
Знаеш... всеки се има за голям моралист, морално извисен човек, принципен човек.

Какво като си спала с човек, когото харесваш. Било ви е готино. Откога в секса има нещо срамно? Нали не е бил случайно подбран човек? Нито пък си спала с онова второто момче?

Много правилно. Изобщо не им обръщай внимание. Запази си хубав спомен от вечерта, споделена с човек, към който си имала чувства и не се оставяй някакви си коментари да те притесняват. Ти ако знаеш какви реплики ми е забивала приятелка, която смятах за много близка по този въпрос... Ченето ми провисна, ама какво да се прави... Понякога наистина е от завист.

Linns
06-22-2010, 13:40
Какво толкова си направила..
Тия дет говорят за теб са идиоти, а ти не им се връзвай, ебаси..

m0and0r
06-22-2010, 13:58
Не им обрьщай внимание ! :)

mincheto
06-22-2010, 17:15
Кари здравей.След като прочетох историята ти,мога да ти кажа ,че алкохолът води до това, и до по лоши неща. Но това не е било фатално, просто не обрщай внимание ,след -1,2 седмици всичко ще бъде от6умяло.Вярвай ми.И на мен ми се е случвало.

BlueFace
06-22-2010, 17:17
Да не ти пука. Момичетата завиждат, момчетата ги е яд, че и те не са били. Какво да си говорим.

И аз така мсиля :)

AniBG
06-22-2010, 17:20
Кари здравей.След като прочетох историята ти,мога да ти кажа ,че алкохолът води до това, и до по лоши неща. Но това не е било фатално, просто не обрщай внимание ,след -1,2 седмици всичко ще бъде от6умяло.Вярвай ми.И на мен ми се е случвало.

И на мен ми се е случвало, но отшумява след 1-2 седмици, защото си намират друга "плячка" (ако мога така да се изразя :D ) :razz: :razz: :razz:

kari7yy
06-22-2010, 18:55
знам,че не трябва да ми пука,само дето тези хора са ми от класа и все пак става тъпо..тряя са прая на непукист ии ще отшуми със сигурност..

а пък до момчето..наистина имам намерение да поговоря с него.. дано се получат нещата и да не остана с празни ръце :(

Paramour
06-22-2010, 19:34
Игнорирай ги :) С момчето ... ако се получи- супер, ако не... да не ти пука! ;д момчета- много 8-)