PDA

View Full Version : Ечемик на окото



Sin304ka
06-22-2010, 05:54
Здравейте! ... Вчера ми излезе вътрешен ечемик на окото и то за 1-2 часа.
Сега е зачервено,много подуто,сърби ме и въобще много ме дразни... след 1 седмица ще правим с класа банкет и не мога да се появя така ... Преди време също ми беше излязал ечемик ходих на лекър и той ми изписа капки Унифлокс 0.3%
Снощи ги намерих капките и започнах да слагам от тях ... Незнам дали е редно тъй като не току-що отворени....
Как мога да го премахна бързо, така че до 1 седмица и следа от него да няма? :(

kalpazanka
06-22-2010, 06:36
Заминавай на очен. Изследвай се за проблеми с рефракцията. Не ползвай стари капки! Те се употребяват до 4 седмици след отварянето!!!

CuteBaby
06-22-2010, 18:14
В момента имам ечемик и използвам кремче и капки Макситрол (редувам ги),не задължително да ползваш и двете.Аз през деня ползвам капките защото ми е по удобно,а вечер си слагам кремчето,защото е мазничко.От вчера ги използвам и веюе не ми е червено и като че ли малко е спаднало и не е толкова подуто.И наистина не използваи стари капки! :)

eleniii
06-23-2010, 08:29
Здравей,на мен също излизат ечемици от време на време ходих на лекар дадоха ми някакви капки за да мине по-бързо ,а лекарката ми каза,че е от недостиг на витамини и просто трябва да чакам да мине,не е нищо страшно. :-)

CuteBaby
06-23-2010, 21:52
Аз пак ще пиша - вече трети ден използвам Макситрол и ечемика вече ми мина,има ефект от това лекарство.

kalcun4i
06-26-2010, 12:36
На мен пък преди около година ми излезе един и с месеци го лекувах с какво ли не, и накрая уж мина, но сега все пак ако се загледаш, има малка разлика в големината на клепачите ми... Ако отидеш на очен лекар по-рано, може би ще ти мине. :) :P :-) :-)