PDA

View Full Version : Винг Чун Варна



someonerandom
06-22-2010, 11:27
Някой знае ли за добра школа по Винг Чун във Варна?

ZipFail
06-22-2010, 11:41
Офф: Във Варна има много добър Киокушин доколкото знам..

Он: Виж Гугъл или Даобг :)

someonerandom
06-22-2010, 12:29
С Киокушин се занимавам от 7-8 месеца,но просто не ми допада.Имам чувството,че всичко е подчинено на състезателния правилник-без ръце в главата,много ритници,разтягане и т.н.А аз нямам амбиции за състезател.Вече не отивам с желание на тренировки.
Гугъл го претърсвам,обаче нищо няма засега,а Даобг е целият в паяжини,ако ме разбираш :D има само няколко нови мнения,а те не са особено полезни...

Myrth
06-22-2010, 14:05
Съвсем скоро разбрах от един пич, че има Винг Чун във Варна, но нямам никаква друга информация, нито координатите на това момче.

vaseto0o
06-22-2010, 15:12
С Киокушин се занимавам от 7-8 месеца,но просто не ми допада.Имам чувството,че всичко е подчинено на състезателния правилник-без ръце в главата,много ритници,разтягане и т.н.А аз нямам амбиции за състезател.Вече не отивам с желание на тренировки.
Гугъл го претърсвам,обаче нищо няма засега,а Даобг е целият в паяжини,ако ме разбираш :D има само няколко нови мнения,а те не са особено полезни...
Ти да не тренираш при емил костов? 3 години бях там :lol:
След състезателния период само ката махахме и ми писна :D
Ся муай тай маа фака тва е истината :o има добри клубове във варна...

someonerandom
06-22-2010, 16:32
С Киокушин се занимавам от 7-8 месеца,но просто не ми допада.Имам чувството,че всичко е подчинено на състезателния правилник-без ръце в главата,много ритници,разтягане и т.н.А аз нямам амбиции за състезател.Вече не отивам с желание на тренировки.
Гугъл го претърсвам,обаче нищо няма засега,а Даобг е целият в паяжини,ако ме разбираш :D има само няколко нови мнения,а те не са особено полезни...
Ти да не тренираш при емил костов? 3 години бях там :lol:
След състезателния период само ката махахме и ми писна :D
Ся муай тай маа фака тва е истината :o има добри клубове във варна...
Точно при Емил Костов съм :D
Въпросът е,че започвам да се замислям да продължа,защото не мога да намеря нещо,което да ми допада,а и мисля,че киокушинът спомага за сила на удара и т.н.Я като ветеран дай съвет :D

vaseto0o
06-22-2010, 16:41
С Киокушин се занимавам от 7-8 месеца,но просто не ми допада.Имам чувството,че всичко е подчинено на състезателния правилник-без ръце в главата,много ритници,разтягане и т.н.А аз нямам амбиции за състезател.Вече не отивам с желание на тренировки.
Гугъл го претърсвам,обаче нищо няма засега,а Даобг е целият в паяжини,ако ме разбираш :D има само няколко нови мнения,а те не са особено полезни...
Ти да не тренираш при емил костов? 3 години бях там :lol:
След състезателния период само ката махахме и ми писна :D
Ся муай тай маа фака тва е истината :o има добри клубове във варна...
Точно при Емил Костов съм :D
Въпросът е,че започвам да се замислям да продължа,защото не мога да намеря нещо,което да ми допада,а и мисля,че киокушинът спомага за сила на удара и т.н.Я като ветеран дай съвет :D
100 на 100 те познавам дай снимка бе майнааа :D (нз дали оточних, но спрях преди няма и месец)
Ако се запишеш на муай тай не само че ще научиш да удряш силно ми ще се научиш и да се биеш кат хората а не да ми махаш удари блокове и кати майна :razz:

someonerandom
06-22-2010, 16:50
След малко ще пусна,че отивам да ям :D А за муай-тай ще помисля

vaseto0o
06-22-2010, 17:35
След малко ще пусна,че отивам да ям :D А за муай-тай ще помисля
Аве налично нз ко си ми пратил ама снимка не видех :D

martinwt
06-23-2010, 10:08
Школата по Wing Tsun във Варна се намира на Ул. “Петър Райчев”, блок 35, студентски общежития на Медицински Университет – Варна (близо до бул. “Левски”, квартал Левски). Тренировките се провеждат от понеделник до петък от 19:30 до 21:00 часа. Треньора се казва Сихинг Иавйло Цоков. За повече инфо на тел - 0894355740 или на E-mail - varna_wt@abv.bg . Може да разгледаш и сайта ни - wingtsun-bg

vaseto0o
06-23-2010, 17:12
Еи ши го зарибитИ момчето по тоя винг чун да маха там във въздуха, то щом киокушина му е писнал и винг чуна ще му писне :D
Треа му нещо по-реално дет има млатене :smt033

someonerandom
06-23-2010, 18:34
Ей васе ква я свърши ти...пускам тема за Винг Чун,отивам на Муай Тай :D

vaseto0o
06-23-2010, 18:42
Ей васе ква я свърши ти...пускам тема за Винг Чун,отивам на Муай Тай :D
Тъй ше е тя, няма как трябва да се мине на по-горно ниво в еволюцията на бойните спортове а не да се слезе на по-долно :D

someonerandom
06-23-2010, 18:59
Ей васе ква я свърши ти...пускам тема за Винг Чун,отивам на Муай Тай :D
Тъй ше е тя, няма как трябва да се мине на по-горно ниво в еволюцията на бойните спортове а не да се слезе на по-долно :D
Ей затова изказване трениращите Винг Чун ще те убият с камъни... 8-)
Иначе съм доволен от залата....атмосферата приятна,работа на чувал,спаринги,практика.Го орих с треньора и той каза,че мога да почна още в петък :grin:
П.С:Още чакам снимка да те видя кой си :D

vaseto0o
06-23-2010, 19:30
Ей васе ква я свърши ти...пускам тема за Винг Чун,отивам на Муай Тай :D
Тъй ше е тя, няма как трябва да се мине на по-горно ниво в еволюцията на бойните спортове а не да се слезе на по-долно :D
Ей затова изказване трениращите Винг Чун ще те убият с камъни... 8-)
Иначе съм доволен от залата....атмосферата приятна,работа на чувал,спаринги,практика.Го орих с треньора и той каза,че мога да почна още в петък :grin:
П.С:Още чакам снимка да те видя кой си :D
Най-нацепения в залата след Захари :razz:

someonerandom
06-23-2010, 19:33
Аз още не мога да се сетя кой си :D
А най-нацепения след Захари съм аз! :razz:

ZipFail
06-23-2010, 22:43
То Винг Чуна да не би да няма млатене бе 8-)

vaseto0o
06-24-2010, 13:40
Как да няма, там ходят с предпазни очила по време на спаринг че нали сте гледали по филмите как разни кунг фу майстори бъркат с 2 пръста в окото на противника и е аут 8)

someonerandom
06-24-2010, 14:47
ZipFail то че има,има,обаче първо,че в моя град не съм намерил информация за добра школа(а съм търсил доволно много),а и си намерих Муай Тай.Ако ми писне,тогава ще мисля :D
Да не говорим,че аз на 16 като се хвана да уча Кунг Фу,до към 25 някъде може да съм научил нещо :D

vaseto0o
06-24-2010, 14:55
ZipFail то че има,има,обаче първо,че в моя град не съм намерил информация за добра школа(а съм търсил доволно много),а и си намерих Муай Тай.Ако ми писне,тогава ще мисля :D
Да не говорим,че аз на 16 като се хвана да уча Кунг Фу,до към 25 някъде може да съм научил нещо :D
Ти на 16 ли си бе за по малък та смятах :shock:
Споко единствения начин муай тая да ти писне е ако не ти харесва да ходиш с надута глава :razz:

HHristov
06-24-2010, 19:29
На тоя муай тай гати рекламата дето му направи

vaseto0o
06-24-2010, 20:19
На тоя муай тай гати рекламата дето му направи
Ами няма кво да се лъжем, по-добър избор е ако иска уличен бой а не по някакви правила :grin:

ZipFail
06-24-2010, 21:42
Тая вечер ми се спами 8-)
Муай Тая наистина е супер приложим за уличния бой и вкарва сигурно едни от най-плътните и силни тупалки в бойните спортове...само дето има 3 неща които хич не ме кефят -
1) Яко селски некотролирани ритници
2) Липса на каквато и да е философия или възпитателни принципи
3) Набляга се прекалено много на къндишънинг и силова тренировка, отколкото на мислене и боен дух..което за уличен бой не е зле, ама физиката като спреш да тренираш изчезва, а психиката остава 8)

Аз и затва съм фен на винг чуна като стил и принципи, ама то повече зависи от треньора, така че хубав муай тай е със сигурност по добър от някакъв съмнителен винг чун.. :)

Chacho
06-24-2010, 22:24
Ако попаднеш на добър Муай Тай треньор може да не сe сблъскаш с тези 3 досадни неща :>

ZipFail
06-24-2010, 22:58
Точно ;)

someonerandom
06-25-2010, 10:04
Довечера ми е първата тренировка :grin: Като се върна(9 и нещо) ще кажа как е минало :D
Васе недей ме стресира сега :D
И 16 ги направих преди...9 дена 8-)

Chacho
06-25-2010, 14:11
Дръж ни в течение :)

vaseto0o
06-25-2010, 14:52
Нз пич аз тука в кварталния клуб 1вия ден ми показаха ударите на 2рия ме пуснаха с един 27 годишен да играя бокс тоз ме размаза от бой ходих насинен :D
и лятото ходи с шапка, мене ми насиниха и носа и на следващия ден стоях на слънце и ми техна кръв (не ми се беше случвало) :?
За сега научих че устната и ухото могат да посинеят, за останалите ч1асти си знаех... Аре спирам да те плаша :razz:

HHristov
06-25-2010, 19:09
Нз пич аз тука в кварталния клуб 1вия ден ми показаха ударите на 2рия ме пуснаха с един 27 годишен да играя бокс тоз ме размаза от бой ходих насинен :D
и лятото ходи с шапка, мене ми насиниха и носа и на следващия ден стоях на слънце и ми техна кръв (не ми се беше случвало) :?
За сега научих че устната и ухото могат да посинеят, за останалите ч1асти си знаех... Аре спирам да те плаша :razz:

Значи треньорът ти не става за нищо :( щом те пуска на 2ра тренировка да играеш спаринг при положение, че си нов

someonerandom
06-25-2010, 19:13
^^Да мерси Васе :D
Тренировката мина супер :grin: Е,не се справих много добре и сега нямам особен контрол върху ръцете си и не ходя много добре,обаче наистина беше страхотно :D Цяла тренировка работа на чувал,по двойки и накрая каляване.Наистина ми хареса.

vaseto0o
06-25-2010, 19:14
Нз пич аз тука в кварталния клуб 1вия ден ми показаха ударите на 2рия ме пуснаха с един 27 годишен да играя бокс тоз ме размаза от бой ходих насинен :D
и лятото ходи с шапка, мене ми насиниха и носа и на следващия ден стоях на слънце и ми техна кръв (не ми се беше случвало) :?
За сега научих че устната и ухото могат да посинеят, за останалите ч1асти си знаех... Аре спирам да те плаша :razz:

Значи треньорът ти не става за нищо :( щом те пуска на 2ра тренировка да играеш спаринг при положение, че си нов
1) бях тренирал карате 2-3 години само че там няма удари в главата, но все пак е практика на 2та тренировка вече спаринг да се цъка
2) треньора ми е най-добрия възможен не само във варна но може би и в бъглария, ако искаш на лично щи покажа кой е ;)
Просто така се става машина, там имаше такива дето тренират от 1 година а играят все едно са тренирали поне 5-6 (познавам момчета от други клубове)
иначе казано за треньора ми не се притеснявай добре си е ;) мене така ми е по-кеф да ми набиват каната :D
ПС: Автора как мина първата тренировка сподели впечатления, или просто се прибра размазан наяде се кат свиня изкъпа се и се просна в леглото (обичам да го правя :grin: )

someonerandom
06-25-2010, 19:25
Пуснах ама ти не четеш :D

vaseto0o
06-25-2010, 19:39
Хепънс :D

HHristov
06-25-2010, 20:06
Егати практиката на 2ра тренировка да ти надуят главата :#
В кой клуб тренираш ? Кой ти е треньор, че ми е много интересно ся

xXxGodfatherxXx
07-28-2010, 20:48
http://wingtsun-bg.com/ tyka sa adresite na po4ti vsi4ki 6koli v Bulgariq :-D :-D

vaseto0o
07-28-2010, 21:12
Пича тренира муай тай, но сега е спрял заради здравословни проблеми ;)