PDA

View Full Version : Зацапване



kremen4eto
06-22-2010, 11:27
Вдругиден съм на преглед при гинеколог, но искам да прочета и вашите мнения.

Вчера ми беше последното хапче от третата таблетка противозачатъчни. Днес имам някакво кафеникаво зацапване, а по принцип трябва да ми дойде в петък. Предния път когато имах зацапване, лекарят каза, че може да е от хапчета, които съм пила наскоро. През последните дни пих едни прахчета за костите. Възможно ли е да е от тях? И има ли за какво да се притеснявам?

(скоро имаше подобна тема, но сега видях, че сте се отклонили от проблема и нищо не ми стана ясно)

:)

VinDiesel
06-22-2010, 11:30
Някои жени го имат преди цикъл,други от хапчета и антибиотици,може и да е бяло течение(цвета му не винаги е бял)... Все пак ония рошко ще те прегледа и ще каже най-точно.

SmilezZz
06-22-2010, 11:34
Някои жени го имат преди цикъл,други от хапчета и антибиотици,може и да е бяло течение(цвета му не винаги е бял)... Все пак ония рошко ще те прегледа и ще каже най-точно.Точно ;-)
Напълно нормално си е..А и щом в четвъртък си на гинеколог,няма смисъл да се притесняваш..Ще кажеш това на гинеколога и ще получиш отговора,който ще те успокои

kremen4eto
06-22-2010, 14:20
^ Вие не сте лекари. Но може да сте имали подобен случай. :)

krem4et0
06-22-2010, 15:34
3 цикъла ли пиеш ОК? За това време трябва да ти се е регулирало и да нямаш кървене извън рамките на менструацията. Възможно е това да не са правилните хапчета за теб. Защо не си направиш хормонални изследвания?

hahavteen
06-22-2010, 15:40
До колкото си спомням ти имаше и преди проблеми с противозачатъчните (не помня вече какъв). Тогава отиде ли на гинеколог и той смени ли ти хапчетата?

kremen4eto
06-22-2010, 19:43
Krem4eto пия 4та даже. Беше се регулирал още след първата таблетка, но мисля, че това не е от противозачатъчните.

Slun4ice, не съм тази с проблемите. Досега съм нямала проблеми с хапчетата и не са сменяни.

hahavteen
06-22-2010, 20:07
Съжалявам може да съм те объркала с една потребителка която беше напълняла май от хапчетата 8-)

krem4et0
06-23-2010, 06:09
Не се бъркаш. Тя беше напълняла.

Чакаме мнението на лекаря. Възможни причини има много. Прегледай се за аномалии, например кисти.

kremen4eto
06-23-2010, 06:25
А това с напълняването дори го бях забравила, защото вече спря. Може да не е било от тях.

Ами добре, ще видим какво ще каже лекаря. :)