PDA

View Full Version : Голяма Омраза след това Любов възможно ли е ?



SladkotoPoly
06-22-2010, 13:15
Здравейте сладурии !!! Така искам да питам нещоо:случвало ли ви се да се мразите с някого,или просто да не се харесавате,да се обиждате,да се псувате,да не можете да се понасяте,или просто от едната страна до е била омразата ,а след това да се е появила любов между вас или просто симпатия?? очаквам вашите отговори и си разкажете историите :)

Linns
06-22-2010, 13:22
Значи преди те харесваше, после те обиждаше, намрази те, а ся те обича или какво ?



Иначе по темата може да се поспори, лично на мен не ми се е случвало.. Но пък мисля, че омразата е много силно чувство, дори вид страст, а чувствата лесно се менят та може с лекота да се превърне в любов.. Също така понякога самата омраза е фалшива и крие любов, осъзната или не ..

BaHuHkA
06-22-2010, 13:27
Не ми се е случвало! Има хора който са ми антипатични и едва ли някога ще ги погледна с други очи, но знае ли човек то като дойде не пита! Иначе съм сагласна с мнението на Linns

Neutral
06-22-2010, 13:30
Просто не го понасях ,сега не мога без него :smt007

Princessani
06-22-2010, 13:30
Здравейте сладурии !!! Така искам да питам нещоо:случвало ли ви се да се мразите с някого,или просто да не се харесавате,да се обиждате,да се псувате,да не можете да се понасяте,или просто от едната страна до е била омразата ,а след това да се е появила любов между вас или просто симпатия?? очаквам вашите отговори и си разкажете историите :) хаха да случвало ми се е да мразя някой и да го всувам ,а след това да се любим като за последно :lol: :lol: :lol: :lol: , но също и от любовта ми се случи да намразя човека ,когото най-много съм обичала (бившия ми приятел ) ,според мен границата междо любовта и омразата е много малка :( :(

hug4i
06-22-2010, 14:01
Просто не го понасях ,сега не мога без него :smt007


Колко познато ^^ :-)

Glamour92
06-22-2010, 14:16
тц,ноу уей... :? едва ли има шанс някога да заобичам някой,който ми е противен за момента...обратната ситуация би била по-възможна

Elenichkaa
06-22-2010, 14:17
Не ми се е случвало!
Не мисля че някога ще ми се случи,защото имам малко врагове и хора,които ме мразят и аз ги мразя.Но това са истински врагове не просто"не ги харесвам"!

AniBG
06-22-2010, 14:29
На мен ми се е случвало! Но при мен стана така, че от любов стана омраза (бившият ми приятел)! :? Наистина, границата между любовта и омразата е много малка! :(

krem4et0
06-22-2010, 15:29
awerw, придържай се към темата. Има ЛС за тия работи.

Да, случвало се е към един бивш. Много се дразнехме и ми беше много неприятен,а скоро след това бях хвърлена в тъча от страст и любов. После пък сума ти време ме боля като се разделихме...Сега, 7 години по-късно още ясно си спомням тези чувства. Крачката е много малка и я прекрачих. Знаех си, че не трябва, но го направих. Нарани ме. Боля ме. Трябваше ми много време да залича тези чувства и да отворя сърцето си.

tonincheto0o
06-22-2010, 16:19
еми не ми се е слувало... но все пак сърцето не пита.. :)

BlueFace
06-22-2010, 16:33
Не ми се е случвало , аз попринцип и нямам хора,които да мразя.А хората ,които не са ми приятни ,игнорирам :)

П.П. При вас момичетата се случва така ,защото повечето от вас не знаете какво искате ... :?

lOlbezime
06-22-2010, 16:39
Това се дължи на мозъка на човек - часта която те кара да мразиш и ненавиждаш някой се намира съвсем близко до тази която те кара да го харесваш и обичаш :) и нека го кажем така - често сигналите се объркват :booooomb: :booooomb:

dAimIk0z
06-22-2010, 17:07
случвало ми се е
4 години тя ме преследваше,постоянно ми звънеше по телефона,ходеше зад гъза ми,направо не ме оставяше да дишам
аз не я понасях,ненавиждах я,мразех я от червата си
докато една вечер бяхме в една компания двамата и точно за няколко часа омразата изчезна и любовта дойде
клакто казаха по-горе сърцето не пита ;)

mincheto
06-22-2010, 17:09
SldkotoPoli,На мен точно обратното. След 2 годишната ми връзка, се намразихме с бив6ия, по -точно аз страшно го намразих ,защото ме бе наранявал страшно много пъти.Но след като 1 ден той катастрофира и си помислих,че мога да го изгубя като приятел,изобщо да умре ,като човек освен това....казах си ,животът е много кратък ,няма нужда от омраза. Сега сме приятели ,и се уважаваме..даже пак се обичаме. Но аз не го допускам до сърцето си вече.
Така ,че сигурно може и обратното.Даже съм убедена 100% в това си твърдение.

ronzss
06-22-2010, 17:53
Със сегашния ми приятел не можехме да се гледаме преди. Даже бях обещавала сама на себе си, че никога не бих да имала нещо общо с него. :D Сега, обаче не можем един без друг. :-)

Vasoto129
06-22-2010, 18:06
невярвам да е невъзможно,но не ми се е случвало

Z0mBay0
06-22-2010, 18:58
Границата м/у любовта и омразата е тънка ;)

problem4ety
06-22-2010, 19:04
Просто не го понасях ,сега не мога без него :smt007


Колко познато ^^ :-)


познатоо до болкаа ... и аз съм така


по темата случвало ми се е .. преди една година,може би по-малко имаше нещо такова аз не го понасях а сега толкова го обичам.. :P

viqnkababyy
06-22-2010, 19:16
да да да да да

JustAngel
06-22-2010, 19:20
Да случвало ми се е 8-) Ама кво лошо има :D Хората се променят :)

Bixel
06-22-2010, 19:23
да... излизахме с нея няколко месеца, после се появи некаф дето събра 3ма с 2-3 сиг и повече години по-големи от мене и ме мляха пред даскало след това цяла година като я виждах ми пречерняваше пред очите и имах чувството че някой ден ще я удуша или ще я убия по много брутален начин.

Paramour
06-22-2010, 20:11
Мда и на мен ми се е случвало... ;д

soul1199
06-22-2010, 20:12
да случвало ми се е и в момента се случва...определено много повече от симпатии :)

Jessie
06-22-2010, 20:13
Противоположностите се привличат. :neutral:

BiGBaDWolF
06-22-2010, 21:24
Да и то голяма любов .. До като не опознаеш 1 човек може да не го харесваш дори мразиш но нищо не се знае след това :)

Auby
06-23-2010, 03:46
Здравейте сладурии !!! Така искам да питам нещоо:случвало ли ви се да се мразите с някого,или просто да не се харесавате,да се обиждате,да се псувате,да не можете да се понасяте,или просто от едната страна до е била омразата ,а след това да се е появила любов между вас или просто симпатия?? очаквам вашите отговори и си разкажете историите :)

Любов след истинска омраза? - Не.
Друг е въпроса ако след заяждане, игрички или каквото там е..това може да показва интерес, но едва ли мога да го нарека омраза.

SunShinePearl
06-23-2010, 07:34
На мен ми се е случвало! Но при мен стана така, че от любов стана омраза (бившият ми приятел)! :? Наистина, границата между любовта и омразата е много малка! :(
и при мен стана точно същото ,попринцип не мразя никой някои са ми просто антипатични

Eliii
06-23-2010, 07:55
Еми, сладурче, кво да ти кажа... Знаеш кво казват: Love and hate are too close ;)

magita
06-23-2010, 15:44
Хм.. на мен ми се е случвало. Може би не точно чувствата любов - омраза...но мисля, че е почри същото. Просто от деня в който се запознахме ме дразни адски много... след няколко седмици си казах, че не може да е чак толкова лош и започнах да гледам добрите му черти... И разбрах, че ако ненавиждаш някого е само защото :
а) не отговаря на чувствата ти
б) го харесваш, но не искаш да си признаеш дори пред себе си :) :?

izlishna
06-23-2010, 16:11
Значи преди те харесваше, после те обиждаше, намрази те, а ся те обича или какво ? +....
:?

А конкретно по темата, на мен лично не ми се е случвало подобно нещо :) Аз не мразя хората, просто има такива които са ми симпатични и такива които не са ми симпатични..Както гласи един лаф: Не признавам системата големи и малки, има два вида хора: достойни и жалки!

SladkotoPoly
06-24-2010, 21:20
още мнения... а колкото до въпроса ,,Значи преди те харесваше, после те обиждаше, намрази те, а ся те обича или какво ?'' не темата няма нищо общо ,просто ми е любопитно и да знам дали да очаквам нещо няква надежда ддз... 8-)

SladkotoPoly
07-01-2010, 23:22
на мен ми се е случвало с приятелки,но не и с момчета, по-скоро обратното първо са ме харесвали/обичали, а след това следва голямата омраза->обидите-->сълзите--->безразличието....
още мнения?

IKnowYou
07-02-2010, 08:49
Дам, границата между любовта и омразата наистина е тънка, както казаха преди мен. Само че в повечето случаи зад омразата се крие неосъзната любов. Наистина не мога да си представя да мразя от дъното на душата си някой, а след това изведнъж да го заобичам, ноо ху ноус :)

GossipGirl89
07-02-2010, 09:11
За любов не знам, но приятелство може да има. Имаше едно момче, с което като по-малки не се понасяхме и само се олиждахме и карахме, но като поотраснахме малко си станахме много добри и близки приятелчета и до ден днешен се уважаваме :)

justonegirlwithonehope
07-02-2010, 13:10
Случвало ми се е обратното.Да обичам много човека, с когото съм, да давам мило и драго за него и след раздялата, да го намразя до толкова, че да ми е безразлично как е и прочие.Разбира се за тази моя омраза е виновен само и единствено той, но все пак след първоначалната проява на това чувство се чувствах някак гузна, но след това не ми пукаше.А да мразя някой и да се дразня,а след това да прерасне в любов не се е случвало, но се е случвало някой да ми е антипатичен до такава степен, че постоянно да го нареждам и да се заяждам с него.Постоянно да говоря за това колко грозен и тъп е, а не след дълго да изпитам нещо към него, но понеже ината ми е голям да се правя на недостъпна.Е . . в крайна сметка имахме връзка с това момче, но не просъществува доста дълго, нещо не се получи .. :?

CheeseCake
07-02-2010, 14:35
Не само, че е възможно, ами си е класика! На мен не ми се е случвало обаче..

SladkotoPoly
08-04-2010, 12:35
:P

LuxurySk0B
08-04-2010, 12:43
не

lifelesscorpse
08-04-2010, 12:57
Случвало ми се е преди години и то с няколко човека,но не наведнъж.Сценария беше един и същ при всички тях.Първо не можех да ги търпя много време,а после изпитвахме взаимни симпатии един към друг,но нищо повече.Детски прашници... :?

DiDiChKa
08-04-2010, 13:05
Просто не го понасях ,сега не мога без него :smt007


Колко познато ^^ :-)

да :(

SaveMeFromMyself
08-04-2010, 13:06
Дааааа, възможно е! Както казаха и преди мен границта между любовта и омразата е многооо тънка .. :-D
Все пак омразата е проява на някакви чувства, дори да са негативни.. а чувствата лесно се менят .. безразличието е по-гадно от омразата :o

pepelq64ica
08-04-2010, 13:14
да и аз така мисля.напълно възможно е.... :) :) :)

chemist9009
08-04-2010, 13:39
възможно е :) :) :)

mechtaq_za_teb
08-04-2010, 13:51
Здравейте сладурии !!! Така искам да питам нещоо:случвало ли ви се да се мразите с някого,или просто да не се харесавате,да се обиждате,да се псувате,да не можете да се понасяте,или просто от едната страна до е била омразата ,а след това да се е появила любов между вас или просто симпатия?? очаквам вашите отговори и си разкажете историите :)Да, но не бих го нарекла омраза. Ние се харесвахме от самото начало, но б яхме твърде малки, за да си го признаем. Минаха се година-две и тръгнахме. Беше голяма любов. :D

Smrazqvashta
08-04-2010, 14:26
Не ми се е случвало. А и смятам, че между омраза и неприязъм разликата е повече от огромна. Може да мразя един, максимум двама човека, другите да са ми просто неприятни. Но, за да мразя някой причината наистина трябва да е доста сериозна, а съответно щом има сериозна причина не мисля, че е възможно да изпитвам обич към такъв човек.
Ако ми е неприятен и в последвствие да се убедя, че дадения човек не е толкова лош да, по приемливо е макар, че и това не ми се е случвало.
Просто, когато си правя преценката за някой човек тя е основана на достатъчно категорични факти.

PLAMENKO
08-04-2010, 15:25
На мен ми се е случвало! Но при мен стана така, че от любов стана омраза (бившият ми приятел)! :? Наистина, границата между любовта и омразата е много малка! :(

true true

tanch3t093
08-04-2010, 16:00
Ммне досега не ми се е случвало ...

karitoo
08-04-2010, 16:11
Омразата е най - близкото чувство до любовта! <3

Newsgirl
08-04-2010, 19:15
[/quote]границата междо любовта и омразата е много малка :( :([/quote] +1

Blondityy
08-07-2010, 09:11
Случвало ми се е да се влюбя в очарователно момче, което впоследствие се оказа цървул и го намразих

MiChKoO
08-07-2010, 11:06
дда случвало ми се е , в началото ми беше антипатичен , не съм го мразила , но ми беше неприятен , след като се опознахме не можех без него , после и двамата се мразихме , А сега отново НЕ можем един без друг :-) :D

xXxinsatiablexXx
08-07-2010, 14:04
:-D имаше един от детската градина се познаваме скоро почна да ми се прави на интересен вика ми че съммм шматка и кво ли още не и всички ми викат не го слушай ако знаеш колко пъти си е признавал че те харесва 8-) ама слаабо да ме интересува :P

Master_88
08-08-2010, 06:29
Напълно възможно е да се случи

zlonamerena
08-09-2010, 15:41
При мен се е случвало след голяма любов.. но нещо по-силно от омразя - едно голямо безразличие към този човек. И да мразиш, и да не мразиш няма разлика.Ако игнорираш един човек,той вече несъществува за теб :) Сърцето наистина не пита.. мислиш си че мразиш някого,но като го видиш и ти трепва от вътре.Загърбва се омразата и се продължава напред 8)

lydiqjo
08-09-2010, 15:48
До голяма любов не се стигна , но както си ма хранеше в един сайт изведнъж се сдобих с скайпа и , много си хубава .. и т.н , но така се случи , че тя беше от Пловдив и нищо не стана .. :Д

Violenza
08-09-2010, 16:01
Не ми се е случвало и предполагам, че няма и как да ми се случи. Влезе ли ми някой в 'розовия списък' е почти невъзможно да излезе оттам.