PDA

View Full Version : Капчица секрет от върха на пениса сутрин/вечер?



Thinkinman
06-22-2010, 15:04
Обиколих целия форум с надеждата да открия нещо подобно на моя проблем, но без успех и за това взех, че се регистрирах и реших да пусна тази тема...
Предполагам, проблемът ми се дъжи на това, че правих секс с приятелката ми без презерватив, докато тя беше в цикъл. На следващия ден, на сутринта след половия акт, и до ден днешен 1~2 пъти дневно от пенисът ми излиза по една малка капчица секрет. Въпросната сутрин върха на главичката ми беше зачервен и имаше две малки червени точици (като на спукан капиляр), след това изчезнаха. Секретът няма мирис, понякога е бяло-жълтеникав, друг път е като предсеменната течност, но с плуващи в нея бели петънца. Нямам сърбеж или някакви други оплаквания. Ходих на уролог (жена) в Първа градска, изглеждаше ми компетентна. Направих си изследвания - дадох еякулат в частна лаборатория - и слава богу се оказах здрав. Урологът ми каза, че това е най-вероятно нещо дребно, вероятно от простата, и че ще отмине. Работата е там, че вече мина 1 месец и положението е същото. Имам някакви наблюдения, но не съм сигурен в тях, че когато не правя секс дълго време с приятелката ми, проблемът отшумява, но пак казвам не съм сигурен. А да не правя секс повече от 10 дни ми е супер сложно, за да се уверя. Приятелката ми също си прави изследвания, но и тя е ок! Имате ли някаква идея на какво се дължи този секрет и какво да правя?????

AniBG
06-22-2010, 15:16
Отиди още веднъж на уролог, направи си още изследвания, ако трябва и се посъветвай с лекарката! Може и да е предсеменна течност, може да е сперма, може да е секрет от простата, може да е всичко! :D Ти си поредният, който мисли, че ние сме лекари тук! Иди на уролог още няколко пъти, колко му е? :?

Thinkinman
06-22-2010, 15:58
Благодаря за отговора. Това и ще направя.
Реших да пиша първо в някой форум. Има шанс някой да е имал същия "проблем" или пък случайно да знае нещо по въпроса... и поне да намали притесненията ми...

darkPaladin
06-22-2010, 16:53
знаеш какъв е цвета на кръвта бягай на уролог

batkodoki
06-24-2010, 22:21
Обиколих целия форум с надеждата да открия нещо подобно на моя проблем, но без успех и за това взех, че се регистрирах и реших да пусна тази тема...
Предполагам, проблемът ми се дъжи на това, че правих секс с приятелката ми без презерватив, докато тя беше в цикъл. На следващия ден, на сутринта след половия акт, и до ден днешен 1~2 пъти дневно от пенисът ми излиза по една малка капчица секрет. Въпросната сутрин върха на главичката ми беше зачервен и имаше две малки червени точици (като на спукан капиляр), след това изчезнаха. Секретът няма мирис, понякога е бяло-жълтеникав, друг път е като предсеменната течност, но с плуващи в нея бели петънца. Нямам сърбеж или някакви други оплаквания. Ходих на уролог (жена) в Първа градска, изглеждаше ми компетентна. Направих си изследвания - дадох еякулат в частна лаборатория - и слава богу се оказах здрав. Урологът ми каза, че това е най-вероятно нещо дребно, вероятно от простата, и че ще отмине. Работата е там, че вече мина 1 месец и положението е същото. Имам някакви наблюдения, но не съм сигурен в тях, че когато не правя секс дълго време с приятелката ми, проблемът отшумява, но пак казвам не съм сигурен. А да не правя секс повече от 10 дни ми е супер сложно, за да се уверя. Приятелката ми също си прави изследвания, но и тя е ок! Имате ли някаква идея на какво се дължи този секрет и какво да правя?????

дължи се на нещо, на което системата реагира с имунна защитна реакция => или намира реален болестотворен враг или реагира на нещо като на такъв.

в първият случай: прочети току що написаният от мен по-горен пост касаещ хламидийната инфекция!

във втория: цялата "интимна химия", която приятелката ти ползва преди секс с теб, колкото и "маркова и клинично тествана" да и се струва - лигавицата на твоят пенис е на друго мнение.

p.s.
"че е от простатата" е единственото вярно нещо от консулта ти с т.н уролог.
а "че това е най-вероятно нещо дребно,... и че ще отмине" - с това КАТЕГОРИЧНО не съм съгласен!

ако рака на гърдата води статистката за смъртност при Жените, то този на простатата оглавява класацията при Мъжете. като и при двата началото на измененията са заложени десетилетия преди диагностицирането на окончателната малигнена трансформация.

Thinkinman
06-25-2010, 08:17
знаеш какъв е цвета на кръвта бягай на уролог

За каква кръв говориш? За такива симптоми не съм писал, нито някога съм имал. Ако това имаш предвид, повече от ясно е, че трябва да се отиде на лекар.
____________________________

batkodoki, благодаря за мнението ти! Възнамерявам да си направя профилактика на простатата, която идея нямам какво представлява, за да съм сигурен и спокоен. Лекарката ми беше казала, че е желателно да мина на ехограф, предполагам е нещо от сорта... Някакви идеи, къде ще е най-добре да отида?
Днес, докато се возих в такси напът за работа, чух реклама по радиото за "Хил клиник" и сега като погледнах в нета ми изглежда нажедно здравно заведение: www.hillclinic.com/show.php?storyid=315