PDA

View Full Version : Червени петна по пениса



masari981
06-22-2010, 16:31
Хора понякога по пениса ми се появяват нянакви червени като пъпки но само някога моля ви кажете какво да правя без лекари
знам че има много такива теми но моляви помогнете

Кирилицата важи и за заглавието.
kalpazanka

filmimilmi
06-22-2010, 16:41
А защо без лекари?! Мързи те отидеш ли? Срам ли те е? Или мислиш, че задължително майка ти трябва да те заведе на прегледа, да стои от страни и да наблюдава строго? Сам не можеш ли да отидеш?...
Много венерически болести имат сходни симптоми. Самолечението може само да влоши нещата! Няма как да ти помогнем, съжалявам.

AniBG
06-22-2010, 17:29
Подкрепям мнението на filmimilmi! :?

По темата: има още много теми по този въпрос! Според някои са мазни натрупвания и т.н. Най-добре иди на уролог! Друго "спасение" няма! :-D

nightblader
06-23-2010, 16:09
Хора понякога по пениса ми се появяват нянакви червени като пъпки но само някога моля ви кажете какво да правя без лекари
знам че има много такива теми но моляви помогнете

Кирилицата важи и за заглавието.
kalpazanka

Пич това става от чекий някой път като го прежулиш излизат за малко и после се махат , споко :)

MrBeaN
06-25-2010, 11:45
Хора понякога по пениса ми се появяват нянакви червени като пъпки но само някога моля ви кажете какво да правя без лекари
знам че има много такива теми но моляви помогнете

Кирилицата важи и за заглавието.
kalpazanka

Пич това става от чекий някой път като го прежулиш излизат за малко и после се махат , споко :)


хаха имаме си и чекиджии :D :D

rolcheto
06-25-2010, 13:34
Кирилицата е задължителна.
kalpazanka