PDA

View Full Version : Фитнес - "Анавар" Ефект и качество.



INSIDER
06-22-2010, 16:09
Занимавам се с фитнес от 6-7 месеца и един приятел джудист ми каза за анавар че имал ефект за орелефяване на мусколите плочки,бицепс,црицепс и общо взето цялостно орелефяване на мискулите. Та главния въпрос ми е има ли някакви странични лоши ефекти освен възможно одебеляване на гласа и малко повече косми и дали е така както ми го хвалят за орелефяването защото много ме заинтересува а в интернет не мога да намеря точната информация. Нека някой който го е изпробвал да сподели.

Благодаря за отделеното внимание.

vaseto0o
06-22-2010, 16:50
Щом тренираш от толкова малко време и не си запознат не започвай с химия... Заради съдържанието на тестостерон ще ходиш надървн нонстоп, ок... но после няма да можеш да вдигаш самолета щото тестесите ти ще са намалили естественото производство на тестостерон... Предполагам че не си наясно с протекторите и въстановителните процеси и т.н... Яж стабилно и може да си вземеш креатин/протеин... Като те гледам няма кво да правиш за релеф по-скоро маса, химията създава много здравословни проблеми...
ПС: За химия ако си под 21-23 години и с под 3 години чист стаж във спорта няма смисъл да почваш...

HHristov
06-23-2010, 08:58
Анавар има слаби андрогенни свойства и за това обикновено се употребява в комбинация с друг препарат.
Този медикамент е в обръщение от 1964. Любим медикамент на жените. За повечето от консуматорите няма противопоказания, най-много леко окосмяване или промяна на тембъра на гласа при жените. Не ароматизира и не потиска присъщото на тялото хормонално производство. Не е токсичен. Сравнително безопасен медикамент, имащ добро влияние върху Протеиновия анаболизъм. Много е популярен при пауърлифтърите, тъй като осигурява голям прираст на сила. Пауърлифтърите го предпочитат защото този препарат им позволява да останат в същата теглова категория с драстично увеличение на силата.
Във високи дози той е също и силно Анаболен. Обаче при тези дозировки и противопоказанията се усилват. Предпочитан е от хиляди жени и мъже, използващи го просто защото работи добре и рядко дава някакви странични ефекти. Взема се за повишаване мускулната сила и повишаване твърдостта на мускулите. Не задържа вода и повишава теглото. Не ароматизира дори при високи дози. Това го прави идеален за използващите стероиди, които са капризни към андрогенните действия и гинекомастията. Поради тези си качества е предпочитан от много атлети в период на изчистване. Използва се също и при цикли за покачване на мускулната маса, но комбиниран със силни андрогени като Тестостерона и Метандростенолона. При мъже дозата е от 10-30 мг дневно, жените обикновенно започват с 2.5 мг като могат постепенно да увеличат до 10 мг.. Препарат се взима след хранене като дневната доза се разделя на няколко приема.

vaseto0o
06-23-2010, 09:33
Анавар има слаби андрогенни свойства и за това обикновено се употребява в комбинация с друг препарат.
Този медикамент е в обръщение от 1964. Любим медикамент на жените. За повечето от консуматорите няма противопоказания, най-много леко окосмяване или промяна на тембъра на гласа при жените. Не ароматизира и не потиска присъщото на тялото хормонално производство. Не е токсичен. Сравнително безопасен медикамент, имащ добро влияние върху Протеиновия анаболизъм. Много е популярен при пауърлифтърите, тъй като осигурява голям прираст на сила. Пауърлифтърите го предпочитат защото този препарат им позволява да останат в същата теглова категория с драстично увеличение на силата.
Във високи дози той е също и силно Анаболен. Обаче при тези дозировки и противопоказанията се усилват. Предпочитан е от хиляди жени и мъже, използващи го просто защото работи добре и рядко дава някакви странични ефекти. Взема се за повишаване мускулната сила и повишаване твърдостта на мускулите. Не задържа вода и повишава теглото. Не ароматизира дори при високи дози. Това го прави идеален за използващите стероиди, които са капризни към андрогенните действия и гинекомастията. Поради тези си качества е предпочитан от много атлети в период на изчистване. Използва се също и при цикли за покачване на мускулната маса, но комбиниран със силни андрогени като Тестостерона и Метандростенолона. При мъже дозата е от 10-30 мг дневно, жените обикновенно започват с 2.5 мг като могат постепенно да увеличат до 10 мг.. Препарат се взима след хранене като дневната доза се разделя на няколко приема.
Такива неща и аз съм чел в сайтове, където можеш да си поръчаш стероиди онлайн... Според тях можеш да си взимаш Винстрол, Метанче и други подобни препарати като витаминчетата сутрин, нямат негативни ефекти или са съвсем леки и се случват на 1 на 1000 и т.н... а съм сигурен че тва е копи/пейст :?

ShadyRecords
06-23-2010, 10:48
Абе момче ти за 6 месеца нямаш нито хранителен режим нито се храниш като хората.... пък за стероиди мислиш аз още не се зоба чакам още да стигна моя максимум дето тренирам от 2 год и половина като се зобиш трябва да извлечеш 100 процента от стероидите а това ще стане като се храниш тренираш и спиш като хората! Купи си 1 креатин протеин и амино и тренирай!

LuxurySk0B
06-23-2010, 17:12
м ти имаш релеф тр да качиш освен ако не си някав класически бодибилдър

vaseto0o
06-23-2010, 17:13
м ти имаш релеф тр да качиш освен ако не си някав класически бодибилдър
Не мяза на такъФ :smt033

HHristov
06-24-2010, 07:41
... а съм сигурен че тва е копи/пейст :?
добро утро

vaseto0o
06-24-2010, 13:36
... а съм сигурен че тва е копи/пейст :?
добро утро
Еми ти кво очакваш да пише ве мой :-x
То в подобни сайтове има наръчници "как да оголемим размера на члена си с до 10см за 1 месец" (тва от порнхъб.ком) като да получиш наръчника тряа да пратиш смс за 4.80 :D

HHristov
06-24-2010, 19:25
Аз нищо не очаквам да пише :) Нормално е да рекламират продукта :)

Казвали са ми, че от анавара ефект много няма и има по-добри препарати

vaseto0o
06-24-2010, 20:21
Аз нищо не очаквам да пише :) Нормално е да рекламират продукта :)

Казвали са ми, че от анавара ефект много няма и има по-добри препарати
На мене пък "са ми казвали" че със 6 месеца стаж НЕ ТРЯБВА да се взима химия 8)

mrfahrenheit
06-24-2010, 22:38
Не можеш да очакваш адекватни отговори ,след като не си задал личните си данни и параметри.И все пак ,съдейки по малкото инфо ,което си дал , си още твърде неподготвен за такава стъпка.Отделно ,ако си под 25, не е много препоръчително да приемаш подобни продукти.

Не знам защо конкретно си се насочил към анавара ,тъй като самостойният му прием няма да окаже сериозно влияние върху тялото ти.Основната му функция е ,казано на тротоарен език, да втвърдява мускула ,но е най-подходящо да се комбинира с други химични вещества.Лично по мое мнение стромбата е неговият по-качествен заместител , докато анаварът е по-скоро за жени (което не изключва приема от мъже).

И все пак бих те посъветвал да се откажеш от подобни вещества ,тъй като можеш да си навлечеш много беди и да бъдат оказани необратими негативни ефекти.

hamilcar
06-25-2010, 06:22
Уха, сезонаджийте започнаха. Анавар ? Авторе, та ти най-вероятно по-голямата част от упражненията не можеш да ги изпълняваш както трябва. Относно циклите не мисля да пиша тъй като не виждам смисъл някой, който тренира от шест месеца да прави такъв.

wallmart
06-25-2010, 15:16
Анавар не е подходящ за спортисти, а за морски гларуси. Ако те интересуват не физическите ти показатели, а да забиваш мацки на морето, действай.

DVSK
08-13-2014, 22:47
претърпях 2 операции на коляното и възстановителния процес е много бавен. лекарите ми казаха да натрупам допълнителна мускулна маса и това мисля и да направя, тъй като съм спортист от 13 години също така и състезател искам да мина на друго ниво в своето развитие но никога не съм ползвал "химия".може ли някой да ми каже дали ще кача мускулна маса от следната комбинация- анавар + стромба. Благодаря предварително :)

Rakshy
08-14-2014, 00:44
Питай @s0b1esk1 . Той се изживява като химик. Иначе не знам как ще ти се отрази бързото качване на килограми след операция. В смисъл, че крака ти трябва да привикне с тежестта, едно друго. Според мен не си заслужава да пробваш по по-бързия път, нали знаеш "Бързата работа, срам за майстора".

AngelBelchev
08-14-2014, 07:41
претърпях 2 операции на коляното и възстановителния процес е много бавен. лекарите ми казаха да натрупам допълнителна мускулна маса и това мисля и да направя, тъй като съм спортист от 13 години също така и състезател искам да мина на друго ниво в своето развитие но никога не съм ползвал "химия".може ли някой да ми каже дали ще кача мускулна маса от следната комбинация- анавар + стромба. Благодаря предварително :)

Че ще качиш - ще качиш... Само не виждам как идеята да вкараш стромба след операции на коляното е добра. Този препарат доста изсушава и ако си решил все пак да взимаш стероиди се ориентирай към такива, които ще те оводнят повече като например тестостерон енантат и/или дека. Това е лично мое мнение разбира се и те съветвам преди да започнеш задължително да се допиташ до компетентен лекар (не джипито ти) - някой, който е напълно наясно с естеството на направените ти операции и за действията на тези стероиди.

Ако все пак решиш да вкараш стромба, вземи си и магнезий към нея.

Тромбоцит
08-14-2014, 07:55
Преди цикъл трябва да минеш пълни изследвания, след него също. Препоръчително е, а и може да ти спести много главоболия.

AngelBelchev
08-14-2014, 09:10
Принципно да, но много малко хора го правят.

s0b1esk1
08-14-2014, 12:37
ракши, да не би да ти го набутах отзад, че толкова си ми сърдит? (не отговаряй)

братле, като те гледам не ти се иска да вкарваш интрамускулно. иначе Гелето ти го е казал: обезводняващи медикаменти не приемай, че ше почнеш да скърцаш.
Като хап ще ти е подходящ Анадрол 50. Ако не искаш толкова силно, тогава се насочи към Дианабол

acer.dimitrov.3
10-11-2014, 13:35
Аз лично съм пробвал анавар от фитнес аптека (http://fitnesapteka.com/%D0%BA%D0%B0%D1%82/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0/anavar-oxandrolone/), но когато бях в чужбина. Имаше ефект, но го комбинирах и с други работи, например л-карнитин, креатин, протеин и аминокиселини. Бързо качих мускулна маса. Но са ми казвали, че анавара е един от най-безобидните анаболи, които са на пазара. Да си призная чесно, аз не смея да купя нещо от предлаганите на пазара тук, защото ме съмнява много качеството. На мен ми казаха, че анавара който пих в Англия е аптечен. Вече не знам...

Баща Ти
10-11-2014, 20:25
Анавар-ът в България е менте!!!

Fisherman
10-12-2014, 18:00
безобиден анабол хахахахахахахахахахахахах ахаха

AngelBelchev
10-23-2014, 09:13
Няма безобидни анаболни стероиди; анавара просто е сред най-меките.

npp
10-23-2014, 09:52
Занимавам се с фитнес от 6-7 месеца и един приятел джудист ми каза за анавар че имал ефект за орелефяване на мусколите плочки,бицепс,црицепс и общо взето цялостно орелефяване на мискулите. Та главния въпрос ми е има ли някакви странични лоши ефекти освен възможно одебеляване на гласа и малко повече косми и дали е така както ми го хвалят за орелефяването защото много ме заинтересува а в интернет не мога да намеря точната информация. Нека някой който го е изпробвал да сподели.

Благодаря за отделеното внимание.

въобще не си мисли, че размерът на мускулите е от значение, по-важно е колко си силен в действителност, защото е доказано, че най-силни са онези бодибилдъри, които не ползват химия, но са изградили всяко мускулно влакно по естествен път упражнявайки силата си чрез физически тренировки, а не разчитайки на химикали, но това значи много тренировки и правилно хранене, още си спомням как един уж много як пич все се опитваше да ме пребори, и все срещаше трудности, при все че мускулите му бяха с пъти по-големи от моите, и това защото разчиташе на химия

AngelBelchev
10-23-2014, 10:57
Естествено или не, в днешно топ спортисти без зоб почти няма. Факт!

acer.dimitrov.3
07-30-2015, 12:28
Не съм съгласен с вас, че в България анавара е менте. Лично аз съм пробвал на няколко фирми и съм оставал доволен. То ако не тренираш и само зобиш естествено, че няма да имаш никакъв резултат, дори да вземаш и най-силния анабол. Сега хората масово зобят с анавар - оксандролон (http://anabol.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D 0%B8/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80-%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D 0%BB%D0%BE%D0%BD) и за три месеца едвам може да ги познаеш. За съвет мога да кажа, че аз съм оставал доволен от анавара на Euro Generics и на Biotech. Заради ниската си цена бях скептичен към втория, но ме опроверга. Жалко, че сега не съм тренирал от година и няма и дори помен от формата ми...

Rakshy
07-30-2015, 13:15
Не съм съгласен с вас, че в България анавара е менте. Лично аз съм пробвал на няколко фирми и съм оставал доволен. То ако не тренираш и само зобиш естествено, че няма да имаш никакъв резултат, дори да вземаш и най-силния анабол. Сега хората масово зобят с анавар - оксандролон (http://anabol.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D 0%B8/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80-%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D 0%BB%D0%BE%D0%BD) и за три месеца едвам може да ги познаеш. За съвет мога да кажа, че аз съм оставал доволен от анавара на Euro Generics и на Biotech. Заради ниската си цена бях скептичен към втория, но ме опроверга. Жалко, че сега не съм тренирал от година и няма и дори помен от формата ми...

братле, идеята беше че на някои им бутат други в-ва и ти си мислиш, че имаш ефект от анавара, а ефекта идва от допълнителните лайна, които са набили вътре. Но в крайна сметка всичко се свежда до човека, от когото купуваш.

AngelBelchev
07-31-2015, 06:21
Не съм съгласен с вас, че в България анавара е менте. Лично аз съм пробвал на няколко фирми и съм оставал доволен. То ако не тренираш и само зобиш естествено, че няма да имаш никакъв резултат, дори да вземаш и най-силния анабол. Сега хората масово зобят с анавар - оксандролон (http://anabol.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D 0%B8/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80-%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D 0%BB%D0%BE%D0%BD) и за три месеца едвам може да ги познаеш. За съвет мога да кажа, че аз съм оставал доволен от анавара на Euro Generics и на Biotech. Заради ниската си цена бях скептичен към втория, но ме опроверга. Жалко, че сега не съм тренирал от година и няма и дори помен от формата ми...

Гарантирам ти, че ако пуснеш едни лабораторни на 10 марки анавар, в МИНИМУМ 5 от тях ще намерят метан. Ако не вярваш пробвай.

Ivanina20
08-29-2015, 10:05
Здравейте много четох по темата и в интернет и просто тази тема ми излезна в гоогле та реших да питам тук.В фитнеса много жени,които тренират таебо ми препоръчват анаболният стероид анавар - оксандролон (http://anabol.bg/препарати/анавар-оксандролон) но прочетох много фрапиращи неща за него например като :

"Жените с чувствителна реакция към анаболните стероиди щя постигнат добри резултати с комбинацията от Anavar, Примоболан и Кленбутерол, те няма да страдат от вирилизация. Но приема на Анавар от жени не трябва да надвишава доза от 15 мг дневно, понеже биха могли да попаднат под обсега на страничните ефекти, изразяващи се с задълбочаване на гласа, хипертрофия на клитора и леко окосмяване"

тези странични ефекти често ли са срещани и в какъв процент при жените се изразяват,моля ако има някой по компетентен да обясни че сам много табу по тая тема.

Благодаря!

ZackS
08-29-2015, 10:28
Занимавам се с фитнес от 6-7 месеца и един приятел джудист ми каза за анавар че имал ефект за орелефяване на мусколите плочки,бицепс,црицепс и общо взето цялостно орелефяване на мискулите. Та главния въпрос ми е има ли някакви странични лоши ефекти освен възможно одебеляване на гласа и малко повече косми и дали е така както ми го хвалят за орелефяването защото много ме заинтересува а в интернет не мога да намеря точната информация. Нека някой който го е изпробвал да сподели.

Благодаря за отделеното внимание.
Купи си туринабол 1000 пъти е по - добър според мен. Ако се приема един мрсец няма никакви странични ефекти. Аз с това започнах и ме зобна стабилно като за начало.

Rakshy
08-29-2015, 13:18
Здравейте много четох по темата и в интернет и просто тази тема ми излезна в гоогле та реших да питам тук.В фитнеса много жени,които тренират таебо ми препоръчват анаболният стероид анавар - оксандролон (http://anabol.bg/препарати/анавар-оксандролон) но прочетох много фрапиращи неща за него например като :

"Жените с чувствителна реакция към анаболните стероиди щя постигнат добри резултати с комбинацията от Anavar, Примоболан и Кленбутерол, те няма да страдат от вирилизация. Но приема на Анавар от жени не трябва да надвишава доза от 15 мг дневно, понеже биха могли да попаднат под обсега на страничните ефекти, изразяващи се с задълбочаване на гласа, хипертрофия на клитора и леко окосмяване"

тези странични ефекти често ли са срещани и в какъв процент при жените се изразяват,моля ако има някой по компетентен да обясни че сам много табу по тая тема.

Благодаря!

Тренираш таебо.... ЗА КВО СА ТИ СТЕРОИДИ В ТАЕБОТО!?

защо изобщо всеки посяга към някакви стероиди за по-лесен прогрес. Защо не искате да се мъчите?! :Д :Д

Slarc3
08-29-2015, 21:44
Виж ми аватара... сега погледни тях.. сега пак аватара ми.. та , да отговора е, щот' са тъпанари.

О и да , хай агейн :D Ракшу настигна ли ме по кила :D

Rakshy
08-29-2015, 23:50
Виж ми аватара... сега погледни тях.. сега пак аватара ми.. та , да отговора е, щот' са тъпанари.

О и да , хай агейн :D Ракшу настигна ли ме по кила :D

не бях тренирал 3 седмици и сега се мъча тука да вляза във форма :Д :Д 91 съм

Supermassive____
08-30-2015, 04:05
Става сутрин батката уж гъзар,
а всъщност мазния комплексар.
Пие хапа и отива да тренира.
В залата пред огледалото позира
и си мисли, че всичко разбира.
Простичко пути намира и от кеф се насира
не разбира, че е слива миризлива.
Снимарата завива протеин в чашката налива,
пуши пие потното си дупе мие
и се има за голям, няма мозък грам
уж силен, а пък доста насран.
С ножа на кръста и се има за хулиган..
Уж батка, а между краката с матка.
:D

ZackS
08-30-2015, 04:59
Айде,бе къде сте, бе батки,
уж батки, а между краката с матки.
Направо баби със забратки,
за вас мога да изпиша доста тетрадки.

redbul2
08-30-2015, 18:44
Става сутрин батката уж гъзар,
а всъщност мазния комплексар.
Пие хапа и отива да тренира.
В залата пред огледалото позира
и си мисли, че всичко разбира.
Простичко пути намира и от кеф се насира
не разбира, че е слива миризлива.
Снимарата завива протеин в чашката налива,
пуши пие потното си дупе мие
и се има за голям, няма мозък грам
уж силен, а пък доста насран.
С ножа на кръста и се има за хулиган..
Уж батка, а между краката с матка.
:D
Браво! Ето това е новият народен поет Трендафил Акациев! :) Добре си отразил бита на нацепените.

Rakshy
08-30-2015, 19:56
Браво! Ето това е новият народен поет Трендафил Акациев! :) Добре си отразил бита на нацепените.


https://www.youtube.com/watch?v=tryJuUJu1bw

ZackS
08-30-2015, 20:03
https://www.youtube.com/watch?v=T5MqQZRmcrY тая мн е силна