PDA

View Full Version : Белези от акне



Anonimen05
06-22-2010, 17:05
Здравейте. Аз съм на 13 години и имам акне, но само по гърба и в областта на гърдите. Ползвах Зинерит, защото имам пъпки по гърба, но по лицето нямам имам само 1 2 и то в период на менструация. Почнах диета тоест не ям шоколад само един път се полакомих и хапнах малко иначе ям плодове и зеленчуци и всеки ден сутрин и вечер топла вода с мед и много добре действа. Зинерита ми подейства много добре пъпките почти изчезнаха като се има в предвид, че го ползвам седмица и половина и целият ми гръб беше с пъпки. Ползвам крем бочко хума и някви на Avon за измиване. За съжаление останаха белези знаете ли нещо с което до ги премахна. Те са едн такива червени. Според вас морската вода и слънцето ще помогнат или ще навредят на акнето в по късен етап. Знам, че кожата на всеки е различна, но искам да видя вашето мнение за нещо, което да премахне белезите от акне. Съжалявам ако не е в правилната тема но незнам как. Моля не трийте темата а я преместете. Благодаря ви за отделеното време.

TheBlackCat
06-22-2010, 18:46
Аз самата съм чувала, че акнето не обича слънце :( Не гарантирам колко е вярно, ама от личен опит знам, че при мен важи *миналото лято бях станала като плантация на пъпки, хаха*
Бих ти препоръчала и крема Acne out - 100% ти гарантирам, че няма да има белези после : )
Иначе скоро четох, че може да се направи някакъв пилинг, НО аз не съм компетентна, затова по-добре се посъветвай с дерматолог ...


:-) :-) :-)

Anonimen05
06-22-2010, 18:52
Мерси ползвала съм акне аут добре действа, но привикнах

gia_sena_mono
06-22-2010, 21:28
Ако белезите са като дупчици - няма спасение.

Anonimen05
06-23-2010, 06:38
Аз нямам дупчици моите са червени ..

gia_sena_mono
06-23-2010, 23:40
Тогава може и да се оправят от само себе си.