PDA

View Full Version : Japanese Mirracle - Японско Чудо - Въпрос



bgli
06-22-2010, 17:09
1 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - 2 твърдо сварени яйца
Вечеря - Парче месо,салата

2 ден

Закуска - Горчиво кафе, парче сухар
Обяд - 2 твърдо сварени яйца
Вечеря - Парче шунка,салата,чаена чаша кисело мляко

3 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Зеленчуци,плодове
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца

4 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - 2 твърдо сварени яйца,сок от моркови
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца,шунка,салата

5 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Печена риба с домат
Вечеря - Прескача се

6 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Две големи парчета пилешко месо
Вечеря - 2 твърдо сварени яйза,морков

7 ден

Закуска - Горчиво кафе
Обяд - Парче месо,плод
Вечеря - По желание

Така искам да попитам , ако спазвам тази диета и тренирам задължително ли е да свалям килца :д в смисал аз искам да натрупам малко мускулна маса и да изгоря паласките и тумбака :д защото килограмите пасват на възраста ми идеално

плс споделете мнение

zoreto
06-22-2010, 17:15
Да тая диета с голямо натоварване си е чисто самоубийство, как ще тренираш пълноцено след като не се храниш Почвам да се чудя тези глави ползвате ли ги за нещо?По добре се захвани с хранителен режим и спортувай , а тая диета се върти около едно и също и стресира тялото :-o

AniBG
06-22-2010, 17:25
Да тая диета с голямо натоварване си е чисто самоубийство, как ще тренираш пълноцено след като не се храниш Почвам да се чудя тези глави ползвате ли ги за нещо?По добре се захвани с хранителен режим и спортувай , а тая диета се върти около едно и също и стресира тялото :-o

+1! Наистина, за какво имате глави, за украса ли!? :? Не се ли научихте, че диетите с НИЩО НЕ помагат на организма, а само го стресират! При това - знаеш ли какви последствия води яденето на толкова яйца!? :x Увеличи мускулната си маса с тренировки, упражнения, спорт! Не използвай диета, ами яж по-здравословно, по-често и по малко! 8)

Onazii1
02-11-2013, 14:52
Ако питате мен , наистина това е чисто самоубийство... Как за закуска ще изпиете САМО 1 горчиво кафе , закуската е най-важното хранене .. Поне аз така мисля , някъде бях чела,че доби и да си на диета трябва да хапнеш за закуска поне 1 малка бисквитка :)))

marilyn
02-11-2013, 15:50
Не бих си го причинила. По-добре прави 90дневната или си направи режим на хранене и спортувай. Кафето има киселинен характер и не е хубаво да се пие на празен стомах.