PDA

View Full Version : Отново в безисходица...



rallss
06-22-2010, 18:32
Историята е кратка ноо сега незнам какво да правя... Преди време бяхме на една вила за weekend-а ии там беше един прияетл който харесвам от много време..в последствие се оказа че 2мата трябва да спим в 1стая..на 1 легло.. Цяла нощ си говорехме за какво ли не..опознах го страшно много..цяла нощ се гушкахме..гъделичкахме и прочие...беше страшно хубаво..Но дойде сутринта и всичко се промени...пак почти не си говорехме... На следващата вечер пак трябваше да спим заедно с него..но въпросната вечер подпийнахме повече и го направихме..от там станаха разни гафове..но не там е въпроса.. та след това всичко беше по старо му..приятелските майтапи....След което осъзннах че вече немога да крия чуствата си към него и му признах..но в отговор получих само едно "Ми незнаамм...то и при мене има нещо такова..ноо незнаамм" и до тукк с темата..Нооо една вечер (след като аз вече ходех с друго момче) пак отидохме на една вила...въпросното момче и моето тогава гадже се запознаха. След вилата нещата се промениха коренно... той не спира да се заяжда за най-малкото нещо..а това ме побърква..!!! Всички ми казват че това се дължало на факта че той имал нещо към мен...ноо аз не го вярвам.. Вие какво мислите..ии какво аджеба да правя с него... :-o :(

Paramour
06-22-2010, 20:15
Историята е кратка ноо сега незнам какво да правя... Преди време бяхме на една вила за weekend-а ии там беше един прияетл който харесвам от много време..в последствие се оказа че 2мата трябва да спим в 1стая..на 1 легло.. Цяла нощ си говорехме за какво ли не..опознах го страшно много..цяла нощ се гушкахме..гъделичкахме и прочие...беше страшно хубаво..Но дойде сутринта и всичко се промени...пак почти не си говорехме... На следващата вечер пак трябваше да спим заедно с него..но въпросната вечер подпийнахме повече и го направихме..от там станаха разни гафове..но не там е въпроса.. та след това всичко беше по старо му..приятелските майтапи....След което осъзннах че вече немога да крия чуствата си към него и му признах..но в отговор получих само едно "Ми незнаамм...то и при мене има нещо такова..ноо незнаамм" и до тукк с темата..Нооо една вечер (след като аз вече ходех с друго момче) пак отидохме на една вила...въпросното момче и моето тогава гадже се запознаха. След вилата нещата се промениха коренно... той не спира да се заяжда за най-малкото нещо..а това ме побърква..!!! Всички ми казват че това се дължало на факта че той имал нещо към мен...ноо аз не го вярвам.. Вие какво мислите..ии какво аджеба да правя с него... :-o :(

Този той тогавашното ти гадже ли е или другото момче? :-o

LipSy
06-22-2010, 20:19
Не се досещам точно какво можеш да направиш, но мисля, че трябва да избереш едно от 2-те момчета. Това момче, с което си го правила във вилата явно вече има чувства към теб и ако е така то е ясно, че ще ревнува и ще се заяжда. Може би другите, които ти казват, че той има нещо към теб имат право. Реши кое момче повече ти допада и се спри на него. То е ясно, че в такива ситуации все ще има някой наранен. Това е живота. Аз не го виждам другояче! Успех! :) :) :)

filmimilmi
06-22-2010, 20:32
Лесно си му пуснала на първия и затова е изгубил интерес. А когато толкова скоро след това си пуснала и на друг може би му е станало кофти, че същата вечер не е успял да те ползва пак понеже те е считал за сигурна, а в този момент вече си имала друг... От там насетне какво друго му остава освен да се озлоби и да покаже истинското си отношение към момичета като теб... Но това е само неговото мнение. А и аз не те се опитвам да издребнявам ако това си мислиш. Само споделям нещата така както изглеждат от моята гледна точка. :)

Vasoto129
06-22-2010, 21:26
мисля че се опитва да те отблъсне от себе си :) :)