PDA

View Full Version : Спретване на купонче:)



expose69
06-22-2010, 17:41
Абе искам да си спретнеме класа някфо купонче като за последно на завършването тази година.Обаче според мен най добре ще е на домашно седим си до колкото часа искаме а не ни гонят от заведенията примерно,обаче нямам възможност да направя понеже родителите ми винаги са в къщи и няма как да стане :д А по заведения не си е като домашното -танци ала бала :) А неудобно е дажеш н някои фр хаиде у вас примерно:D Та много се ядосам :D нещо да кажете без значение какво
Sry многооо ако темата не е за тук но не знам къде ще трябва да бъде

CuteBaby
06-22-2010, 17:47
Ако ще сте целия клас може да отидете на вила - ако някой от класа има и се съгласи още по-добре или можете да си наемето,защото целия клас не мисля,че ще се съберете в апатрамент примерно.. А иначе просто предложи варианта за домашно парти пред съучениците ти и някой ако има възможност да го направите у тях ще си каже :)

SladkotoPoly
06-22-2010, 17:47
на бунгала ? там все едно сте си в къщи ще ви бъде готино мисля и никой няма да ви изгони,общо взето ще си правите квото искате... 8-)

CuteBaby
06-22-2010, 17:49
SladkotoPoly и това е добра идея,била съм няколко пъти на бунгала с приятели и сме си изкарвали супер .

expose69
06-22-2010, 18:01
в нашия град нема такива екстри като бунгала :D ..пък и няма да искат да дават пари за наеми и работи ..

SladkotoPoly
06-22-2010, 18:18
в нашия град нема такива екстри като бунгала :D ..пък и няма да искат да дават пари за наеми и работи ..
бунгалата не бяха скъпи( мисля) поне с такъв спомен съм останала,сигурна ли си че няма...да добро предложение е горното да кажеш пред класа и да питаш на кого ще му е удобно да ви приюти у тях,ако пък няма желаещи,може нещо като палатки незнам... :)

zlatnata_ribkaaa
06-22-2010, 18:27
1.на палатка в планината гората и тн.
2.предложение пред целия клас все някои трябва да може
3.на вилата на някои
:)

Transform
06-22-2010, 21:21
Ами в града ви ако има някакви зали,примерно както в моя има зала за танци или и аз незнам абе зала някава,питай ги дали искат,и там ще си занесете неща и готово

sunshine955
06-23-2010, 11:23
във вила е ацкото .. жалко че от нашия клас никой няма да иска .. ;с пъk имаме хубави мом4ета ;д 8-)

Ewok
06-24-2010, 12:15
Може на отидете на хижа например, ако имате наблизо