PDA

View Full Version : Как решавате че обичате човека до себе си?



bybalazi
06-22-2010, 18:40
Стана ми интересно и реших да ви питам драги съфорумници..."Как решавате ,че обичате човека до себе си.."

Не може още от първия път да кажеш обичам те , тва става с времето , интересува ме как го разбирате . провокирано ли е тва чувство от нещо..Постъпка / дума или просто с времето почвате да го чувствате ((:

Аз съм обичал 3 пъти , и сега обичам едно момиче но и казвам че я обичам като приятелка , а това не е така :)

т.7
slun4ice

sunshinepp
06-22-2010, 18:48
Не го решавам :-o казвам го, като пожелая да го кажа. Не знам дали тогава наистна обичам, но във всяка 1 връзка , която смятате за сериозна, до някаква степен, има доза любов и по 1 или друг начин обичаш човека до тебе. :) Така виждам нещата ! :-)

Kukumqvka
06-22-2010, 18:58
Не мисля,че това се решава..то идва от само себе си.

viqnkababyy
06-22-2010, 19:07
Еми аз съм казвала на всички момчета, с които съм ходила, че ги обичам на теорията, че е супер кофти да кажеш " Обичам те " и човека отсреща да мълчи като пукал. Иначе истински съм обичала само един. :smt007

Princessani
06-22-2010, 19:09
Стана ми интересно и реших да ви питам драги съфорумници..."Как решавате ,че обичате човека до себе си.."

Не може още от първия път да кажеш обичам те , тва става с времето , интересува ме как го разбирате . провокирано ли е тва чувство от нещо..Постъпка / дума или просто с времето почвате да го чувствате ((:

Аз съм обичал 3 пъти , и сега обичам едно момиче но и казвам че я обичам като приятелка , а това не е така :) ми когато започва да ти липсва всяка секинда без него=нея ,когато започнеш да го = да я сънуваш,когато не можеш без него=нея и така. :oops:

IndependentGirl
06-22-2010, 19:16
Не мисля,че това се решава..то идва от само себе си.
Съгласна съм..

Иначе на никое момче не съм казвала думите "Обичам те", защото не съм сметнала, че го чувствам истински и още не се е появил човекът, който да заслужава да ги чуе.. :]

mArMaLaDkA
06-22-2010, 19:21
Единият казвал, че обича, 'щото "било гадно за отсрещния човек да мълчиш като пукал", другият пък обичал цели 3 момичета(за скромните си 15 години).

В тоя раздел сте трагични, бе!

Paramour
06-22-2010, 19:27
Когато почувствам, че думите "Обичам те!" всъщност са истина, ги казвам. Досега съм казвала тези думи с такова значение само на един човек (изключвам семейството си ;д), а иначе... ако ги кажеш на базик или само за да отговориш на някой, който ти е казал "обичам те" или ги напишеш в скайп или в импулс примерно те нямат смисъл. :)

Extremescream
06-22-2010, 19:37
Когато реша,че е така.Не мога да го опиша.Дълго време не исках да го кажа,защото ме беше страх,че е така.Но когато искаш да го кажеш,просто усещаш,че го искаш и го казваш.

MaLkaTa_LaDy
06-22-2010, 20:09
Просто го чувствам, не го решавам. А и сама пред себе си трудно си го признавам. Всеки има своята дефиниция на думата "обичам", всеки сам за себе си решава какво точно значи.

Vasoto129
06-22-2010, 20:11
еми тва не се планува просто обичаш :) :) и следователно и си и го казваш и тва е :D :D толкова е просто :) :)

bybalazi
06-22-2010, 20:12
Който няма какво да пише по темата да не спами излишно.. че нервите публиката.

soul1199
06-22-2010, 20:18
само 1 път съм се влюбвала,ми просто го усетих,как да го обясня,то не може да се опише с думи

Zarity
06-22-2010, 20:31
Еми аз съм казвала на всички момчета, с които съм ходила, че ги обичам на теорията, че е супер кофти да кажеш " Обичам те " и човека отсреща да мълчи като пукал. Иначе истински съм обичала само един. :smt007
Ей тва е простотия.Тъпо,не тъпо,няма да кажа на някой че го обичам само щото той ми го е казал,без да го чуствам.Ама тръгнали,познават се от една седмица,ходят от 2 дни и мноого са обичат. ЦЕНЗУРА
На едно единствено момче съм казвала че го обичам,и то е истински.Когато почустваш,че имаш нужда да му го кажеш,значи найстина е така.

Обидите не се толерират!
slun4ice

zority7
06-22-2010, 20:40
ами когато усетиш,някой човек по близък от всички други и когато видиш че и в неговият поглед има същите светлинки като в твоя и усетиш че чувстваш нещо към този човек ,нещо силно тогава казваш "обичам те" или поне аз тогава го казвам :oops:

BgHtH
06-22-2010, 20:42
Казвал съм го всеки път като е било необходимо,в тоя случай целта опправдава средствата.Не разбирам защо се филмирате толкова с тва "обичам те" от тва което чета още малко ще го изравните с бракуването.

bybalazi
06-22-2010, 20:56
В тоя ред на мисли , бихте ли казали "Обичам те" за да получите секс?

BiGBaDWolF
06-22-2010, 21:16
Решавам го защото като тя не е до мен нищо друго няма смисъл ..

BiGBaDWolF
06-22-2010, 21:17
В тоя ред на мисли , бихте ли казали "Обичам те" за да получите секс?

Никога за мене това си е 1 вид изнасилване :D

ShtrudeL
06-22-2010, 21:20
Не може още от първия път да кажеш обичам те ,

Може,може.

И айде спреде да преувеличавате. Мога да кажа "Обичам те" и на непознат/а. Всеки може да го каже. Дали го изпитваш е друго нещо.

viqnkababyy
06-22-2010, 21:44
Не може още от първия път да кажеш обичам те ,

Може,може.

И айде спреде да преувеличавате. Мога да кажа "Обичам те" и на непознат/а. Всеки може да го каже. Дали го изпитваш е друго нещо.

Имено за т`ва говоря.

bybalazi
06-22-2010, 21:54
В тоя ред на мисли , бихте ли казали "Обичам те" за да получите секс?

Никога за мене това си е 1 вид изнасилване :D

В по горен пост пишеше и "целта оправдава средствата" така че.. :D :D де да ви знам за тва питам

BgHtH
06-22-2010, 22:48
В този случай я оправдава, "целта оправдава средствата" не е общовалидно правило.Като се замислия съм правил толкова много неща за единия секс ,така че казването на 2 думи е може би най-лесното.

Тука повечето сигурно се ебат с който им падне ,иначе немогат да кажат "обичам те" ,да бе да ...Откога тва че си правил секс повече пъти отколкото си казвал "обичам те" ти дава някъв статус на добър човек ,или показва с колко извисени морални ценности си?

И изобщо какво значение има колкото пъти си го казвал и дали си го мислил? Да не са табу тея думи,че трябва да се пазят само за най-специалния човек?Що не се пазите и девствени тогава 8-) 8-)

Auby
06-23-2010, 03:43
Последния път, когато обичах го разбрах твърде късно или по-точно, когато изгубих това, което имах. Този път май, че го разбрах след един спор, попринцип не толкова сериозен и когато имах огромен страх да не го загубя (или по-скоро почти го бях загубила) болката беше прекалено силна.. може да звучи тъпо но.. ако не го обичах едва ли щеше да ми пука толкова, нали? :/

LoVe3e
06-23-2010, 08:03
Имала съм много гаджета и сериозни и не сериозни.. но до сега съм казала фаталните думи "Обичам те" само на един човек.... Не смятам, че трябва да се реши или да се обмислят тези думи се казват когато ги чувстваш и наистина го мислиш.. Ако ги кажеш просто ей така за секс или защото и двамата мълчите като пукали има ли смисъл да ги казваш и да са толкова специални...Аз например един ден седяхме с гаджето ми на една пейка и по едно време той се загледа на някъде и аз го погледнах ии около 2минути го гледах и просто ми се изплъзна от устата и му казах Обичам те.. той се стресна и ме погледна целуна ме махна ми косата от ухото и ми прошепна и аз те Обичам и след това ме захапа за ухото :D ... Такаче не смятам, че трябва да казваш тези думи ако не ги мислиш :P

etity666
06-23-2010, 08:41
Еми според мен разбираш тогава когато осъзнаеш ,че отсрешния човек не ти излиза от мислите ...тогава когато ти липсва дори и ако го няма и секунда до теб ... когато те боли за него ....сякаш си готов да дадеш всичко за него и би останал до края на живота си с него :) това според мен означават двете думички :)

BlueFace
06-23-2010, 08:46
Еми ей така прсото ми хрумва разбираш ли .... :? Само глупави теми пускате .... :?

XTREMEFREERIDE
06-23-2010, 08:50
Пределно искрена съм, когато стане дума за обич. И може би малко наивна. Никога не бих казала на някого, че го обичам, ако това не е така. Дори на приятелка. Пък какво остава за момче.
За сметка на това, пък, когато обичам, имам навика да го повтарям постоянно. Знам, че обичта се доказва/показва.. но на мен ми доставя удоволствие, когато изричам тези думи. И още повече - когато знам, че има кой да ги чуе и оцени.
Разбрах, че обичам сегашния си приятел някъде към 3тия месец. Беше първия човек, който ме разплака от радост. От тогава не спирам да се разтапям в ръцете му. А най-хубавото е, че чувствата ми са споделени и се чувствам свободна да ги изразявам. Било то с думи, дела или каквото-и-да-е. <3


В тоя ред на мисли , бихте ли казали "Обичам те" за да получите секс?

Мисля, че от всичко, което написах по-горе отговора ми е ясен. Не.

SmilezZz
06-23-2010, 09:20
Това не се решава,а идва от само по себе си..Започваш някак си да си много по-обвързан/а към него/нея..Започва да ти липсва..Чувството не може да се изпише,колкото и странно да е - Всеки обича по различен начин..И всеки чувства различно..
Но никога досега не съм казвала на момче,че го обичам просто така..Искрена съм относно тази тема..И тези думи ги казвам само тогава,когато наистина ги чувствам..


В тоя ред на мисли , бихте ли казали "Обичам те" за да получите секс?НЕ..

malkataa
06-23-2010, 10:57
Всичко започва, когато познавам някого добре като човек и сме си близки, имаме общи теми на разговор и разговорите се развиват от само себе си.Когато започна непрестанно да мисля за някой такъв човек, сънувам го често и си лягам с мисълта за него... тогава разбирам,че всъщност го обичам! :)

JustAngel
06-23-2010, 13:42
Това не се решава с ума, а със сърцето :smt007 Трябва да познаваш човека до себе си много добре, да ти е приятно с него, да изпитваш все по-голяма и по-голяма нужда да го видиш, да имате много споделени моменти заедно..и т.н. : )) Не мога да го обясня точно : )) Тук говори сърцето ! Който го е изпитвал знае !

Paramour
06-23-2010, 15:21
Това не се решава с ума, а със сърцето :smt007 Трябва да познаваш човека до себе си много добре, да ти е приятно с него, да изпитваш все по-голяма и по-голяма нужда да го видиш, да имате много споделени моменти заедно..и т.н. : )) Не мога да го обясня точно : )) Тук говори сърцето ! Който го е изпитвал знае !
^Същото! 8-)

alex4o
06-23-2010, 21:05
"Обичам те" съм казвала 2 пъти...на първата си любов и сега на последната... а иначе любовта не пита,а връхлита и може да се почувства само със сърцето ;)

krem4et0
06-23-2010, 21:17
Казвал съм го всеки път като е било необходимо,в тоя случай целта опправдава средствата.Не разбирам защо се филмирате толкова с тва "обичам те" от тва което чета още малко ще го изравните с бракуването.

Защото "Обичам те" са двете най-скъпи, мили, важни и значими думи, които човек може и ще чуе през живота си. Те значат много и като чувства, но и като последствия. Значат: харесвам те, не мога без теб, нужен си ми, искам да съм с теб, ти си ми важен и без теб животът ми би бил по-лош, ти ме допълваш, ти ме караш да се чувствам щастлив, ти даваш смисъл на живота ми...и още 100 неща. Не смятам за редно тези 2 думи да се казват на всеки срещнат и да се казват, когато не изпиташ гореизброените неща.

Колкото до чувстването...то просто се усеща. Като съм влюбена ми се свива корема. Когато обичам ми се свива сърцето...Минава една тръпка, започваща от гърлото и стигаща до сърцето,което трепва в даден миг и решаваш, че това е любовта. Всеки различно си го усеща...

BgHtH
06-23-2010, 21:28
Защото "Обичам те" са двете най-скъпи, мили, важни и значими думи, които човек може и ще чуе през живота си.
Разни хора,разни идеали,за лични предпочитания и вкусове не ми се спори,просто ще изразя несъгласието си.Не знам кой са думите който са най-важни в живота ми,но със сигурност не са тези 2.

t0d1t0
06-23-2010, 22:29
Сложна работа

EnigmaticSmile
06-23-2010, 23:45
Не мога изведнъж да и кажа че я обичам,сичко става с времето. 8)

mincheto
06-24-2010, 08:26
Не можеш да решиш, обичам някого,и не го обичам.
То се усеща.
Любовта,НЕ е до решение,а до чувства и усещане.
Любовта те вдига на криле, и си толкова силен,че всичко си способен да направиш, има смисъл да се бориш със сичко и сички...
Любовта НЕ може да се опише, тя се усеща като дойде.

ReachlessGirl
06-24-2010, 08:50
Не го решавам, а го чувствам .. :?
(и определено нямам предвид за месец два)

valdesbg
06-24-2010, 08:54
Иб аси филмите дето вадите.

Ей, тук с глас съм се смял :)

krem4et0
06-24-2010, 12:23
BgHtH, както мислиш. Аз по-хубави от тези думи не съм чувала и не знам...

anonymous708973
06-24-2010, 15:39
Като съм влюбена ми се свива корема. Когато обичам ми се свива сърцето...Минава една тръпка, започваща от гърлото и стигаща до сърцето,което трепва в даден миг и решаваш, че това е любовта. Всеки различно си го усеща...

Това сигурно е първият път, в който съм съгласна с уважаемата Мод-ка. (звучи като моТка :-D )...

Аз лично съм го казвала на двама човека - на предишния ми приятел и на този. И двамата ми го казаха първи и не защото аз не съм от тия, дето не го казват, а просто така стана. На бившия сякаш му го казах в отговор и чак по-късно осъзнах, че наистина го обичам... а на сегашния... каза ми го в много ... интересен момент и аз не му повярвах, но на следващия ден ми го каза пак, а аз тактично си замълчах, защото не бях сигурна, дали не бъркам любовта със силна привързаност, тъй като се привързвам много лесно - както и стана с него. От самото начало бях супер привързана към него...

Иначе често казвам на приятелки "Обичам те", тъй като вярвам в приятелската обич - нищо, че е почти същата като другата, с тая разлика, че не изпитвам сексуално желание към тях. :)