PDA

View Full Version : Защо съм гадна кучка и трия теми?!



shadow4e
06-22-2010, 19:14
Някой може ли да ми отговори?
Според мен станах такава под влияние на няколко човека от форума. :(

Canis_Dirus
06-22-2010, 19:16
Според мен лицето Алекс трябва да бъде баннато по Име, адрес, ЕГН, пълна кръвна картина, ДНК и тн. не само от форума, но и то държавата.

Ти си кучка, ама си нашата. затова те обичаме 8-)

Valento
06-22-2010, 19:17
Някой може ли да ми отговори?
Според мен станах такава под влияние на няколко човека от форума. :(

shadow4e
Модератор

заради това!

December
06-22-2010, 19:21
Поне не си като ЛейдиДи.Тя е по-злобна и мног заплашва :D

shadow4e
06-22-2010, 19:41
Ти си кучка, ама си нашата. затова те обичаме 8-)

хахаххах "вашата", ставам ли за общо ползване. :lol:


Единият, от които съм се учила, е писал в темата. Злобата е заразна. :-)

December
06-22-2010, 20:00
Божеее модераторите като си пускат адски малоумните безсмислени,нямащи връзка със нищо друго теми никой нищо не им казва,а ние малко да поспамим и веднага заплахи и предупреждения :? Затворихте най-вървежните теми.По-добре да бяхте оставили темата за Джъстин защото там се ебавахме и спамихме,вместо да го правим в десетки теми като други потребители.По-добре да не бяхте я заключвали за да имаме всички едно местенце в което да се държим като 5 годишни.Всеки има право да се полигави малко.
И аз не съм спамила в никоя друга тема,само в тази за Джъстин я одарих на личен чат и ебавки,а вие почнахте да ме предупреждавате,че ще ме баннете :?

shadow4e
06-22-2010, 20:01
Ама той досега не ми е пускал глупости, които да изпълнявам. 8-)

То няа нужда да ми пуска разни неща, че да ми повлияе. Аз наблюдава отстрани как те хейтват всеки и така събират фен клуб. И аз искам, егати... и то се видя, че с добро не става, трябва и аз да стана лоша.

December, теата ми има общо с други теми. То бяха пуснати още 15, както и по другите раздели. Също така тази теа ще остане за кратко време. И да имам право да пуска такива теми колкото искам, въпрос на вътрешно виждане е колко да бъдат.
Относно теата ви за Джъстин си говори с хората, които са ги заключили, аз лично не съм навътре. Плюс това ясно ви се каза, че засега е временно за една седмица и то ако не правите поразии. Оплаквания от вашите теми е имало не едно или две, включително и снимка на Джъстин как раздава орални ласки на някакъв, лично махани от мен и писани предупреждения.
Няма смисъл да спориш с мен на тази тема, тъй като Харли и Лейди доколкото поня заключваха там и така са преценили т.е. от тях зависи и да ви ги отворят.

Nakadah
06-22-2010, 20:08
Нито си гадна, нито си кучка

Това ти е работата и ти си я вършиш...

shadow4e
06-22-2010, 20:40
Да, знам, че това ми е работата. Теата не е от най-сериозните.

Въпреки че в темата за най-гаден модератор се пускат слухове, че бия гадно, така че се пазете. 8) Интересно отъкде е дошъл този слух.


А за триенето на теми: Да, Алекс, даже мога и всяко мнение да ти трия на теб специално. Ти какво си очаквал, че ще пуснеш 20 теми и ще бъдат оставени ли?! Оставих ти 2-3 и едната е тази, в която ти дадох и поле да ме критикуваш. Да и една теа да беше пуснал, пак можеше да изчезне. Всичко е по наша преценка. Доколко преценката ни е обективна е спорен въпрос. Нито постъпвае винаги правилно, а и за различни теми всеки от нас би постъпил по различен начин, то това е ясно. Всичко е лична преценка и всеки да си ползва неговата глава.

ShtrudeL
06-22-2010, 21:42
БейбъРръбръбръб е гей. уу

machoka
06-23-2010, 08:32
БейбъРръбръбръб е гей. уу

кой тва :-o

Лили, я сложи една салатка на масата за да си оправиш реномето :D

ShtrudeL
06-23-2010, 09:22
Оня малкия...
Джъстин Бейбър.

shadow4e
06-23-2010, 13:01
Мачо, какви са тези имена. Никакво "Лили", трябва да е "Л.", ти още малко и адреса ще ми напишеш. И какви са тези нареждания за салати, да не би и твоя да съм?! Добре, че беше Алекс, че да разбера кой ми пуска и после му изпълнявам. Вече темата е осакатена като си го изтрил него и вече няма много смисъл от нея, не че преди имаше. 8-)

doomkillerr
06-23-2010, 15:37
Някой може ли да ми отговори?
Според мен станах такава под влияние на няколко човека от форума. :(

Хъм - май е по лесно да се търси вината в някой друг, от колкото в себе си а? Все пак длъжноста ти във форума е такава, че на практика е невъзможно всички да те харесват, а по скоро множеството са недоволни от теб и другите "модчета" ("админчета")...

Въпреки това ти си си ти и никой не би трябвало да влиае върху твоята преценка относно спазването на правилата тук! :wink:

П.С. - Темата заприлича малко на модераторски чат, ама карай да върви... :oops:

anonymous708973
06-23-2010, 17:36
Защото така трябва и би следвало да има повече като теб. :)

LadyDi
06-23-2010, 22:11
Л., поне не си гадна, дърта злобарка като мен.

amk933
06-23-2010, 22:20
8-)

Аз к'во да кажа като съм милото, добро дете в екипа. (да не се разплачете само)... 8)

Л., извади камшика и накажи всички! Само така всички ще те слушат (ако не - поне гледат)... 8)

LadyDi
06-23-2010, 22:22
Аз още съм в добро настроение след концерта и даже December не може да ми го развали :)

December
06-24-2010, 08:00
Аз още съм в добро настроение след концерта и даже December не може да ми го развали :)Да помислим ли пак над въпроса :D
Спокойно,аз още съм тъжна заради темата ни за Бобчо и съм една сдухана,не съм в настроение да се държа като 5 годишна :( :lol:

mincheto
06-24-2010, 08:50
Л. Ти си си много печена.
Това ти е работата, и си длъжна да си по строга и стриктна.

Canis_Dirus
06-25-2010, 22:59
Пследните двама писали в тази тема са КУЛТ :lol:

shadow4e
06-25-2010, 23:45
Темата не беше сондаж на мнения, защото е леко налудничаво да вярвам, че всички много ме обичат. Обичта идва и си отива със звездичките. /Говоря за по-голямата част/ Други пък дори и да съм им симпатична не биха писали, за да не излезне мазнене. Някой и да беше написал отрицателно мнение, стига да се спазва добрия тон, всичко си е ок. :)

Айде последни коментари, ако някой има нещо да ми казва. Темата не беше за това, но в това се превърна. Е, нали мрънкахте, че не съм сядала на Горещия стол, ето това е моя своебразен горще стол, но с въпроси "защо заключи еди коя си тема" /в изтритите мнения/.

anonymous708973
06-26-2010, 13:36
Други пък дори и да съм им симпатична не биха писали, за да не излезне мазнене.

Точно - написах го и това излезе. :?

shadow4e
06-26-2010, 21:17
Е, ако беше написала силно отрицателен коментар, щеше и по-лоши думи да отнесеш, спокойно. Форумът ни помага да не се изнежваме. ;-)