PDA

View Full Version : Обезкосмяване ..



Naik1
06-22-2010, 19:23
Здравейте :)
Момче на 15 съм, спортувам и се обезкосмявам (почти навсякъде).Обаче имам проблем с обезкосмяването на тази (http://prikachi.com/images/929/2253929V.jpg) част на тялото.
Попринцип останалата част от краката, както и корема, гърдите и ръцете си ги минавам с машинка за подстригване и не остава почти нищо.Само тези места, за които говоря, немога да ги видя толкова лесно и остават косми, а не става много приятно когато целият крак е обезкосмен и само на 2-3 места има по 1-2 кичурчета косми по 3см :( Та въпросът ми е с какво да се обезкосмявам там. На козметик не ми се ходи апък да отида чисто гол ли ще стоя ..така че този вариант отпада.Надявам се да ми дадете идеи :) (не видях подобни теми, затова написах нова)

CuteBaby
06-22-2010, 19:47
Амии там наистина предполагам,че е трудничко,защото няма как да се видиш..освен пробвай с огледало или все пак козметик(защо се притесняваш-те толкова дупета са видели) ;)

Naik1
06-22-2010, 20:00
Нестава с огледало .. всъщност ще стане но ми трябват поне 3 с размери 2м Х 50см ... апък от козметиците не че се притиснявам ама няма някоя готина или аз поне незнам .. няма да ми е много приятно някоя 50 годишна 80 килограмова да ми бара дупенцето 8-) все пак моето си е уникално и ако и хареса поне аз да не съжелявам ..
бтв 1 фр ми беше разказвяал за някаква козметичка от бургас.Направила му там кола маска по цялото тяло и накрая я оправил ама била няква мн яка апък аз от тея дето г изнам само 1та г/д става и тя е съученичка на майка :D

Vasoto129
06-22-2010, 20:21
ем брат прайш конкурс тог за мис козметичка на годината :D :D :D ми най-добре е на козметик ако ли не :razz: :razz: :razz: :razz: майка ти да ти ги маха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Naik1
06-23-2010, 05:04
^ козметикът отпада нал ити казах .. wTF ?! майка ?!?! ти да не се казваш Сашето :D имаше май някакви кремове там със едни шпатолки ама кой ти ползвал такива чудеса на козметиката 8-) Ако някой знае нещо за тея кремове да драсне плс :)

zaiche98
06-23-2010, 12:11
Амиии... виж сега... аз съм момиче и съм на "ти" с козметиката...Ако искаш може да опиташ с депилатоар...много е лесно и се прави под душа.Ако искаш да опиташ ето 'Veet' ами ... за съжаление той е розов ама... ако ти се понрави пиши ЛС :) ...;pp

lqlqlqlqlq123
06-27-2010, 11:00
ако си махнеш космите от задника послееее направо :booooomb: най-добре недей е ако не си прекалено окосмен :shock: ама трябва мн често да го правиш за да не ти боцка на дупето :дд а за тея козметички,кво ти пука как изглеждат,даже по добре ако са стари и някви такива че да не ти пука кво мислят и ще знаеш че го правят всеки ден , а ако е някоя млада и хубава ще те е мн по срам :oops:

vlubenotoo96
06-30-2010, 10:19
http://krem-za-men.de31.com/images/1701_3400/2249.JPG


ЗА Naik1 ТОВА Е КРЕМА НЕЗНАМ КАКВО СИ ВЗЕЛ АМА МАЙ Е ГРЕШНО...

tedak
07-02-2010, 14:01
Има едни кремове дето като се намажеш и самия крем маха космите (без шпатолка ) една фр си маха мустака така, можеш да си го купиш от аптеката или някои козметичен магазин :Д ... друг вариант е колата маска няма да боли кой знае колко а и 2-3 пъти и се свиква ... Успех
:D :-D

Naik1
07-04-2010, 15:19
ако си махнеш космите от задника послееее направо :booooomb: най-добре недей е ако не си прекалено окосмен :shock: ама трябва мн често да го правиш за да не ти боцка на дупето :дд а за тея козметички,кво ти пука как изглеждат,даже по добре ако са стари и някви такива че да не ти пука кво мислят и ще знаеш че го правят всеки ден , а ако е някоя млада и хубава ще те е мн по срам :oops:

ахаххаха дали ще ме е срам а :D :D как ш я остая 50 годипна да ми бара гъза 8-) нене по-добре млади ама така или иначе няма да е на козметик.Пък що да не се обезкосмявам ? Не държа да е гладко ами просто да няма космарлъци :-& нали ти казах харесва ми да се обезкосмявам (познавам момичета, които обръщат по-малко внимание от мен на това бллл ;х)

Paramour
07-04-2010, 17:34
^ като не държиш да е гладко... с ножичка? 8-)