PDA

View Full Version : искам си моята лигла..



dido933
06-22-2010, 20:13
Здравейте отново,тва ми е втората темичка..ии ест. пак се отнася за моето момиче.Ще разкажа малко за тези които не са чели миналата.Харесвам момичето от началото на годината,най-накрая успях да привлека вниманието и,целувахме се и се появи Стела..нейна приятелка,която явно ме харесвала,мойто момиче искаше да запазим дистанция за известно време заради приятелката си,аз реших да я накарам да ревнува и тръгнах с Стела (прост съм знам,знам) скъсах с Стела,но от този момент моето момиче не ми проговори,колкото и да исках да и обясня,на рожденният ми ден ми проговори и оттогава започнахме малко по малко отново да се сближаваме.Писах във форума и ме посъветвахте да и обясня за чуствата си,е обясних и,тя каза,че винаги е имала чуства към мен и още има,но аз съм се подиграл с нея,опитвам се да и обясна,че онази Стела не ме интересува,но отговора и беше:мисли преди да вършиш нещо.Знам,тъп съм,не мислех трезво,всъщност въобще не мислех,но е минало,не мога да го върна искам само нея да си върна.Незнам дали я обичам,може ми защото никога не съм обичал,,но тя е момичето,към което някога съм изпитвал най-силни чувства..

IndependentGirl
06-22-2010, 20:30
Доверие се печели с време, а изгубено доверие още по-трудно се връща, ако изобщо може да се върне.. ;]

cwetenceto
06-22-2010, 20:39
Направил си грешка.Не може да си върнеш момичето,освен ако не поговорите на саме и да и кажеш колко сажаляваш,че не си изпитван никакви чувства към Стелаа..кажи и че искаш пак да сте заедно и ако трябва и падни на колене :D

bebito0o
06-23-2010, 04:03
много тъпа грешка си направил.. тя не е ревнуваа ,а може би е страдала,различно нали?! Докажи й ,че искаш нея и само нея... жените обичат да бъдат търсени,галени,глезени,гуш ани,обсипвани с изненади и какво ли още не .. давай иии успех :) :)

valdesbg
06-23-2010, 06:49
Не заслужаваш да си с нея.

Подиграл си е брутално с момичето. Правилно ти е казала - мисли преди да действаш.

Аз ако съм - хич нямаше и да те погледна повече.

3oPuTy
06-23-2010, 07:19
Не заслужаваш да си с нея.

Подиграл си е брутално с момичето. Правилно ти е казала - мисли преди да действаш.

Аз ако съм - хич нямаше и да те погледна повече.
Съгласна :)


И за да не се разсърдиш и аз ще ти кажа,че си хипер прост,не тъп,а ПРОСТ!!! :? :? :?

sunshinepp
06-23-2010, 07:44
Зле си .. :? аз на нейно място бих ти простила - мека душица съм, ноооо май не я заслужаваш . . !

AniBG
06-23-2010, 11:06
Не заслужаваш да си с нея.

Подиграл си се брутално с момичето. Правилно ти е казала - мисли преди да действаш.

Аз ако съм - хич нямаше и да те погледна повече.
Съгласна :)


И за да не се разсърдиш и аз ще ти кажа,че си хипер прост,не тъп,а ПРОСТ!!! :? :? :?

+1! Наистина не я заслужаваш! :? И тя е права, че ти го е казала! :?

InloVeGirl27
06-23-2010, 11:12
Да я накараш да ревнува?!?!? И защо? Явно си мислил,че така ще я накараш да тича след теб,но си направил ОГРОМНА грешка..... :? Трябва да й докажеш,че я обичаш,ако е така естествено.

JustAngel
06-23-2010, 13:34
Когато изгубиш нещо, едва тогава разбираш колко важно е било то :!: Ние, момичетата сме много чувствителни ... :( а ти наистина си се подиграл с нея :( Много жалко,защото не знам дали имаш някакъв шанс ... Ако бях на нейно място,щях да кажа същото : "Мисли, преди да вършиш нещо " #-o

filmimilmi
06-23-2010, 13:43
След като умишлено си играл подобна игра, аз не виждам смисъл да се оплакваш. Направил си това, което искаш. Сега ти се е приискало друго, отново да си я имаш. Но нещата в живота стоят така, че хората може и да прощават, но не забравят. Приятелката ти ще ти прости, за това не се безпокой. Но няма да забрави, а това й е като поука. Никой не обича да му се случват едни и същи неприятности, а с теб да си ги докара отново възможността е много голяма защото вече си й доказал, че не си сериозен. И един куп неща да кажеш от сорта на това колко я обичаш, едва ли би върнала доверието си към теб така лекомислено, дори и най-простата лигла да беше...

Paramour
06-23-2010, 15:19
Не заслужаваш да си с нея.

Подиграл си се брутално с момичето. Правилно ти е казала - мисли преди да действаш.

Аз ако съм - хич нямаше и да те погледна повече.
Съгласна :)


И за да не се разсърдиш и аз ще ти кажа,че си хипер прост,не тъп,а ПРОСТ!!! :? :? :?

+1! Наистина не я заслужаваш! :? И тя е права, че ти го е казала! :?
+2!! Няма как да си я върнеш! Тъп си...

Vasoto129
06-23-2010, 15:31
:razz: :razz: :razz: :razz: сори бро ама ноооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооо си се цакал трябва отново да и покажеш че може да разчита на теб чест прави на момичето че се държи така и е права но нз как ще се оправиш чесно :razz: :razz: :razz: :razz:

xXxsyndromexXx
06-23-2010, 17:55
Не заслужаваш да си с нея.

Подиграл си е брутално с момичето. Правилно ти е казала - мисли преди да действаш.

Аз ако съм - хич нямаше и да те погледна повече.

точно... направо ми е мъчно за момичето.. ;хх

Obsession
06-23-2010, 18:30
Е, съвсем правилно ти го е казала - че е доста хубаво да мислиш преди да действаш. Мхм. Пробвай.
Аз на нейно място не бих ти простила, защото си я унижил и разочаровал много. Всъщност ти си бил лигльото.

Yancheto
06-23-2010, 19:13
Ако е момиче на място, нямаш никакви шансове с нея. Но все пак говори с момичето - от опит глава не боли.

VinDiesel
06-23-2010, 20:49
Голям автогол си ,си вкарал.По-добре нова връзка без грешки :)

EnigmaticSmile
06-23-2010, 23:36
Доверие се печели с време, а изгубено доверие още по-трудно се връща, ако изобщо може да се върне.. ;]

+1

mincheto
06-24-2010, 08:39
Не заслужаваш да си с нея.

Подиграл си е брутално с момичето. Правилно ти е казала - мисли преди да действаш.

Аз ако съм - хич нямаше и да те погледна повече.


Напълно подкрепям.Защото тя е искала да се отдалечите,зада не нарани приятелката си, а ти си хукнал веднага при всяка срещната.Трябвало е да проявиш разбиране.АЗ нямаше да простя.

vilityyy96
06-24-2010, 09:03
Не мисля, че ще ти прости. :?

sefi12
06-24-2010, 14:28
Ако бях на нейно място няма да ти простя .. но явно ии тя няма да го напраии ..

BlueFace
06-24-2010, 14:35
Срам ме е ,че си ми набор :? :?

Съгласен съм с мнението на @valdesbg

dido933
06-27-2010, 19:57
аз че съм прост знам,знам и че не я заслужавам,,но искам да я заслужа...и че не знам какво искам,не е вярно..Знам,че искам само нея,винаги е било така,за това толкова съжалявам за историята със Стела..

rusoto_baby_f
06-27-2010, 20:19
Не я заслужаваш.Постъпил си адски глупаво...
Подкрепям горните мнения...и както казаха повечето - и аз да бях, няма да ти простя...Но нали знаеш, винаги има едно ,,НО,, ..и ...нищо не е сигурно...

valdesbg
06-27-2010, 20:24
аз че съм прост знам,знам и че не я заслужавам,,но искам да я заслужа...

Еми айде де. Съдери си задника, мини през Ада, жертвай мило и драго, кръв и пот да се лее от теб и си готов.

Въпроса е в случая - ти дали си готов да издържиш всичко това? И.. дали си струва?

Teddynka93
06-27-2010, 20:24
тъпичък си..доста хора използват това с ревността но аз не съм видяла някога да е помогнало..само вреди.Момичето има чувства към теб,но трябва да и покажеш,че може да ти има доверие...ще бъде доста трудно,но мисля,че си заслужава :)