PDA

View Full Version : Защо,Защо,Защо..



transformable
06-22-2010, 21:45
Защо след,като се скарам с някое момиче по скайп (поне при мен е така) винаги почват да викат " къде е бръснарското ножче" или пък "отивам да се режа с бръснарското ножше" , " Отивам до банята с бръснарското ножче" или нещо от тоя тип.Та писна ми все да се правят на жертви и да лъжат.. Защо така правят :-x Вече ме изкарват извън нерви,пък ако я блокна почва да се мръщи веднага или нещо от тоя сорт.. Давам още един пример: Аз съм в един приятел и от там чатя,пиша си с нея и ми вика да и вляза в компа и аз и викам,че немога.. И тя веднага офф ми хуу пойче не ме търси или нещо от тоя сорт... И все се питам защо,та защо и вес немога да намеря отговор.. Преди малко бях в дискусия и напуснах и веднага почна с сърденето... При вас така ли е ? :smt021

DarkWhisper
06-22-2010, 21:57
Че не всички го правят. Явно са е*ати тъпите парчета.

misspraskofkaa
06-22-2010, 22:03
мии при мене не е така ..
а ти момче или момиче си ..
ако си момче няя кво толкова да се косиш за такива раутии :D
иначе ако си момиче им тегли една майна и не търси въобще отговор поече ... няя смисъл се дразниш от такива работи :wink:

transformable
06-22-2010, 22:18
мии при мене не е така ..
а ти момче или момиче си ..
ако си момче няя кво толкова да се косиш за такива раутии :D
иначе ако си момиче им тегли една майна и не търси въобще отговор поече ... няя смисъл се дразниш от такива работи :wink:Момче съм .. Имам я за истенска приятелка,но постоянно.. Сега преди 20 мин излязах от един конферентен чат и веднага : Не ми трябват повиче приятели.. е писна ми :@

misspraskofkaa
06-22-2010, 22:26
мии при мене не е така ..
а ти момче или момиче си ..
ако си момче няя кво толкова да се косиш за такива раутии :D
иначе ако си момиче им тегли една майна и не търси въобще отговор поече ... няя смисъл се дразниш от такива работи :wink:Момче съм .. Имам я за истенска приятелка,но постоянно.. Сега преди 20 мин излязах от един конферентен чат и веднага : Не ми трябват повиче приятели.. е писна ми :@

оу пич не мисля че ти е истинска приятелка ..
спри да и обръщаш внимание и ше видиш как ще спре с нейните лиготии
според мен много и ходиш по гайдата :?

darkPaladin
06-22-2010, 22:42
ужас тинейджърка в цикъл о.0 оставай я да си беснее утре ще слезе на земята

transformable
06-22-2010, 22:56
мии при мене не е така ..
а ти момче или момиче си ..
ако си момче няя кво толкова да се косиш за такива раутии :D
иначе ако си момиче им тегли една майна и не търси въобще отговор поече ... няя смисъл се дразниш от такива работи :wink:Момче съм .. Имам я за истенска приятелка,но постоянно.. Сега преди 20 мин излязах от един конферентен чат и веднага : Не ми трябват повиче приятели.. е писна ми :@

оу пич не мисля че ти е истинска приятелка ..
спри да и обръщаш внимание и ше видиш как ще спре с нейните лиготии
според мен много и ходиш по гайдата :?Еми аз се отнасям с приятелите си ВЪЗМОЖНО НАЙ-ДОБРЕ :) В даскалу прегръдки тва онова ама ... просто вече едвам я трая пък е добър приятел и не искам да я загубя .. давам още 1 пример: Ония ден бях на един мой приятел на рд и аз си оставам скайпа включек.Тя ми писала и аз нали ме няма и логично няма как да и отговоря и ми се разсърдела,че не и пиша ... Просто направо незнам кво да правя :x

misspraskofkaa
06-22-2010, 23:28
мии при мене не е така ..
а ти момче или момиче си ..
ако си момче няя кво толкова да се косиш за такива раутии :D
иначе ако си момиче им тегли една майна и не търси въобще отговор поече ... няя смисъл се дразниш от такива работи :wink:Момче съм .. Имам я за истенска приятелка,но постоянно.. Сега преди 20 мин излязах от един конферентен чат и веднага : Не ми трябват повиче приятели.. е писна ми :@

оу пич не мисля че ти е истинска приятелка ..
спри да и обръщаш внимание и ше видиш как ще спре с нейните лиготии
според мен много и ходиш по гайдата :?
Еми аз се отнасям с приятелите си ВЪЗМОЖНО НАЙ-ДОБРЕ :) В даскалу прегръдки тва онова ама ... просто вече едвам я трая пък е добър приятел и не искам да я загубя .. давам още 1 пример: Ония ден бях на един мой приятел на рд и аз си оставам скайпа включек.Тя ми писала и аз нали ме няма и логично няма как да и отговоря и ми се разсърдела,че не и пиша ... Просто направо незнам кво да правя :x

ми точноо оставяш им се да ти ке качват на главата
не тряя да ти се цупи са глупости
ако е толко ценна да тебе кажи и да не ти мрънка за токива простотии

цъ цъ
:?

diksi
06-22-2010, 23:38
ПМС! 8-)

qg0dkata
06-23-2010, 07:14
Колкото по-добре се държиш с един човек, толкова повече ти се качва на главата.. :?

lovey0u
06-23-2010, 07:20
ужас тинейджърка в цикъл о.0 оставай я да си беснее утре ще слезе на земята
+ :-D

SmilezZz
06-23-2010, 09:02
Боже..И това е била истинска приятелка ?!? :shock:
Както и да е..Колкото повече й "ходиш" след г*за и "изпълняваш" желанията й - тя ще продължи да се държи така..Вземи поговори с нея - обясни й,че не може нон-стоп да й обръщаш внимание..

LeDa
06-23-2010, 09:57
Явяваш съ плейбой затва .. 8) :lol:

Vasoto129
06-23-2010, 10:15
пляскаш и два шамара и я презимяваш :D :D :D :D

danibebi
06-23-2010, 11:03
Бахти тъпата,куха лейка. :lol: СПРИ да и обръщаш внимание. :? :o :o

transformable
06-23-2010, 17:31
Благодаря на всички :-)

princesss8
06-23-2010, 19:37
Хуахахха т'ва ти било приятелка :shock: Тая се опитва да те зарибява.. и затова се лигави...