PDA

View Full Version : Скъсан презерватив !! ПОМОЩ !!



yeahbeb
06-23-2010, 00:43
Здравейте всички .. момче на 17 год. съм .. сега ще ви разкажа подробно какво се случи днес ... Със приятелката ми днес правихме секс със презерватив. Минаха около 15 минути и осетих, че ще свърша .. не го бях извадил от нея защото бях със презерватива, свърших във презерватива и продължих още малко да я клатя 1-2 мин, и тамън да спирам и осетих, че презерватива се е скъсал :shock: .. та въпросът ми е : голяма ли е вероятността да е забременяла ?

За уточнение : каза, че и е свършило преди около 12-13 дни .. ?!
на 13 год. е


ако има по-компетентни във тази област да ми помогнат :(

yeahbeb
06-23-2010, 00:48
Ако има опасност да е забременяла, моля да ме насочите към контрацептични медикаменти


Ако трябва ще изгоря с 30 лв. за един Ескапел .. ама поне да съм си сигурен :)

Whoopdedoo
06-23-2010, 01:01
на 13... :razz:

bebito0o
06-23-2010, 01:58
има вероятност да забременее ... ескапел се пие до 72 часа но е най-добре тя да го изпие до 1 ден,иначе ефекта на хапчето не е същия :) :) :)

Slawi92
06-23-2010, 04:42
има вероятност да забременее ... ескапел се пие до 72 часа но е най-добре тя да го изпие до 1 ден,иначе ефекта на хапчето не е същия :) :) :) +1
Тя е на 13, а ти на колко си ?

Sa6eks
06-23-2010, 05:26
има вероятност да забременее ... ескапел се пие до 72 часа но е най-добре тя да го изпие до 1 ден,иначе ефекта на хапчето не е същия :) :) :) +1
Тя е на 13, а ти на колко си ?
17, не четеш ли ?!?

DemonchY
06-23-2010, 07:09
шанса да е бременна е супер голям :shock: ти пък дори и с презерватив да си поне като й е свършило преди 12-13 дена земи го извади преди да свършиш... то опасна ралта :-x ся хапчита раути .. и айде успех :-P

kalpazanka
06-23-2010, 07:21
Кажи колко дни е месечния цикъл- времето от първия ден на последната менструация до първия ден на следващата такава.

3oPuTy
06-23-2010, 07:32
Много знае той,а и дори да не е в овулация пак може да забременее :)

kalpazanka
06-23-2010, 07:35
Много знае той,а и дори да не е в овулация пак може да забременее :)
:lol: :lol: :lol:
Без овулация не се забременява. Биологичната логика е такава, че ако няма яйцеклетка, няма оплождане.

vaseto0o
06-23-2010, 07:44
Да но овулацията може да настъпи и 2 дена след цикъла ;)
Нз как става номера 13 годишни да свършват забременяват бахти схемата майна :D

kalpazanka
06-23-2010, 07:58
Да но овулацията може да настъпи и 2 дена след цикъла ;)

Ако се научите що е то цикъл и що е то менструация, цена няма да имате!
При овулация 2 дни след цикъла означава, че МЦ е 16 дни. Това нормално ли е ?! И кое момиче не би си обърнало внимание в такъв случай?!

3oPuTy
06-23-2010, 08:46
Много знае той,а и дори да не е в овулация пак може да забременее :)
:lol: :lol: :lol:
Без овулация не се забременява. Биологичната логика е такава, че ако няма яйцеклетка, няма оплождане.
1.Тя е на 13 години и менструацията й 100% не се е нормализирала.
2.Моя приятелка миналата година забременя,макар че знаеше датите на овулацията си и не правеше секс тогава.Леля ми също забременя по този начин.
3.За всичко си има изключения ;) Както момичета със спирали са забременявали,така и момичета,които не са в овулация.

kalpazanka
06-23-2010, 08:50
Моме, пишеш небивалици. Да си знаеш датата на овулация е едно, но да кажеш, че си забременяла, без да си в овулация, няма как да стане. Самият термин овулация означава отделяне на яйцеклетка от яйчника. Без овулация няма забременяване. Затова хората са измислили термометъра- за да се мери БТ, затова са измислили ову тестове, тестове на база количество естрогени в слюнка/урина и т. н.

3oPuTy
06-23-2010, 09:37
Чудно как едно време хората са забременявали ... :lol: Яко секс всеки ден за да са сигурни?! :-o
Аз познавам жени,забременели по този начин.В РЗОК,където работи майка ми,също бяха направили едно проучване за направата на едни брошури.Това,че шансът е доста по-малък,не означава,че го няма ;)
Както и да е,няма да споря ;)

Vasoto129
06-23-2010, 09:40
13 МАЛЕ МАЛЕ мислете мако повече бе хора по вестниците ли искате да ви пишат :shock: :shock: :shock: :shock:

krem4et0
06-23-2010, 10:22
Зори, наистина се спри. Овулацията може да се измести по ред причини и ако щеш 10 години да е била по едно време на МЦ, на 11-тата може да се падне по друго. Може да настъпи и повече от 1 овулация в рамките на 1 МЦ (двуяйчните близнаци са доказателството). НО забременяването е винаги в деня на овулацията и най-много 24 часа след нея. Поради възможността сперматозоидите да оплождат и след 2-3 дни престой, е възможно да речем да правиш секс 2 дни преди овулацията и после да забременееш. Специално по тази тематика не те съветвам да спориш с kalpazanka. Момичето знае повече от теб и мен взети заедно по темата, уверявам те.

Вероятността 13-14 ден след края на менструацията да е в овулация е голяма, ако МЦ е дълъг (34-35 дни). Иначе е по-малка, защото това се пада 19-20 ден от МЦ в общия случай.

3oPuTy
06-23-2010, 10:33
Е ок,може да са били в овулация,но тя е била променена от нещо ... Мисълта ми в началото беше,че една 13 годишна пикла (с извинение) няма как да си изчисли точно овулацията,защото менструацията й е много нередовна.А и ти сама казваш,че може да се промени,т.е. и формулата за изчисление не е на 100% сигурна.
Тааа както казах - спирам с тая тема :) Мир \\//

SmilezZz
06-23-2010, 10:48
Вероятноста да е станала белята е доста голяма..Вземете една хапче "Ескапел" [Пие се до 72 часа от рисковия полов акт,но най-добре е да се пие първия ден,тъй като ефективността на хапчето е по-голяма]..И следващия път внимавайте :? ,все пак тя е на 13,а ти на 17 :shock:

krem4et0
06-23-2010, 10:54
Е ок,може да са били в овулация,но тя е била променена от нещо ... Мисълта ми в началото беше,че една 13 годишна пикла (с извинение) няма как да си изчисли точно овулацията,защото менструацията й е много нередовна.А и ти сама казваш,че може да се промени,т.е. и формулата за изчисление не е на 100% сигурна.
Тааа както казах - спирам с тая тема :) Мир \\//

За това няма спор. Но все пак може да се добие някаква ориентировъчна представа на база последните да речем 6 цикъла.

Винаги съм писала, че е възможно да се забременее и по време на менструация, и непосредствено след нея, и 2-3 дни преди ОЧАКВАНА такава, именно защото е възможно да се случи изместване на овулацията и ако не се вземат мерки за нейното регистриране, реално не знаеш кога си. Методи да разбереш кога си в овулация - бол, но едва ли някое момиче, особено на 13, ги прилага. По-добре да си знае, че винаги има риск, отколкото да се успокоява с безопасните дни. След 3-4 години да си ги изчислява и да им се доверява (пак с известни условности), но сега по-добре да кара с презерватив и толкова.

Авторът, кога са били датите, в които са започвали последните й 3-4 менструации. Като не можете да си сметнете, нека поне ние да сметнем. Надявам се, че поне календарче си води.

vik4et0
06-23-2010, 11:39
Абе вместо да чакаш отговори тук, сам направи сметката! Рискува ли ти се наистина някой да ти каже,че шансът е малък и да греши? Тичай до аптеката и се моли да не екъсно, че вместо с 30, после ще се изръсиш с 300 за аборт и то не е сигурно, че ще намерите кой да го извърши на тези години. Освен ако не ти се става татко де. Тогава стой и си чети какво ти пишем ние.

zority7
06-23-2010, 11:47
когато жената е в овулация 13,14,15 ден не трябва да се прави секс защото тогава се отделя яйцеклетката и тогава е готова да се оплоди така,че е трябвало да внимавате,колкото по темата незнам да си направи тест :)

vik4et0
06-23-2010, 11:53
когато жената е в овулация 13,14,15 ден не трябва да се прави секс защото тогава се отделя яйцеклетката и тогава е готова да се оплоди така,че е трябвало да внимавате,колкото по темата незнам да си направи тест :)

Тестовете се правят някъде около 7-10 дни след забременяването. Рано е за тест сега, аще е късно за хапчето след 10 дни!

BiGBaDWolF
06-23-2010, 12:31
Ескапел за да няма Fatal Error..

bobito_th
06-23-2010, 13:03
13-годишна отива при гинеколога и му задава въпроса:
-Може ли да ми препоръчате сигурно средство против забременяване?
-Лимонада на прах- отговаря след кратък размисъл лекарят.
-А, преди или след… ? - последвал нов въпрос.
-Вместо! - отсякъл старият лекар.

Ескапел

Extremescream
06-23-2010, 13:08
Свършил си в кондома,той се е скъсал,следователно си свършил в нея-ДА,КУПЕТЕ ХАПЧЕ!
И бтв...на 13???????? :?

Grudi_SeXa
06-23-2010, 13:11
Тук всички сте много навътре с материала, а не видях 1 да е питал автора какви презервативи използва? Случвало ми се е нещо подобно, но Durex-a спаси положението. Чел съм, че тази и други марки презервативи имат спермициди за всеки случай.

Изчислете овулацията и ако е налице -> Ескапел.

И другия път бъди по-внимателен при поставяне на кондома и го вади преди да свършиш.

vik4et0
06-23-2010, 13:19
Тук всички сте много навътре с материала, а не видях 1 да е питал автора какви презервативи използва? Случвало ми се е нещо подобно, но Durex-a спаси положението. Чел съм, че тази и други марки презервативи имат спермициди за всеки случай.

Изчислете овулацията и ако е налице -> Ескапел.

И другия път бъди по-внимателен при поставяне на кондома и го вади преди да свършиш.

А на мен ми се е случвало да ми се скъсат около 10 Durex-а! Нещо, което с други презервативи не ми се случва. Някакво остроумно мнение по въпроса?

Grudi_SeXa
06-23-2010, 13:21
Пак не си разбрала кво имам предвид. Не говорим за здравина, а за спермицидите. Схващаш ли разликата?

vik4et0
06-23-2010, 13:30
Пак не си разбрала кво имам предвид. Не говорим за здравина, а за спермицидите. Схващаш ли разликата?

Пак? :D Интересен подбор на думи. Иначе много добре схващам какво имаш пред вид, но също така схващам как моя позната+ скъсан Durex= бременна в 3-ти месец. Та моята мисъл- спермицидите не помагат всеки път. Схващаш ли? ;)

Grudi_SeXa
06-23-2010, 13:44
Пак? :D Интересен подбор на думи. Иначе много добре схващам какво имаш пред вид, но също така схващам как моя позната+ скъсан Durex= бременна в 3-ти месец. Та моята мисъл- спермицидите не помагат всеки път. Схващаш ли? ;)
Малшанс. А и лично аз предпочитам да се ползват противозачатъчни, особено с постоянен партньор.

vik4et0
06-23-2010, 13:47
Пак? :D Интересен подбор на думи. Иначе много добре схващам какво имаш пред вид, но също така схващам как моя позната+ скъсан Durex= бременна в 3-ти месец. Та моята мисъл- спермицидите не помагат всеки път. Схващаш ли? ;)
Малшанс. А и лично аз предпочитам да се ползват противозачатъчни, особено с постоянен партньор.

Ми, да, щото си мъж предполагам :))) Няма да изпадам в подробности, но като цяло-противозачатъчните- много кофти за жената. Дали сега или след време е без значение.

Grudi_SeXa
06-23-2010, 13:53
Ми, да, щото си мъж предполагам :))) Няма да изпадам в подробности, но като цяло-противозачатъчните- много кофти за жената. Дали сега или след време е без значение.
Чел съм за противозачатъчните, четох и темата тук. Познавам жени, които не харесват секса с презерватив, и за това ли са виновни мъжете? :oops:

Винаги има риск. Да не би това да е спряло хората да правят секс?

vik4et0
06-23-2010, 14:01
Ми, да, щото си мъж предполагам :))) Няма да изпадам в подробности, но като цяло-противозачатъчните- много кофти за жената. Дали сега или след време е без значение.
Чел съм за противозачатъчните, четох и темата тук. Познавам жени, които не харесват секса с презерватив, и за това ли са виновни мъжете? :oops:

Винаги има риск. Да не би това да е спряло хората да правят секс?

Боже,не! Че той всъщност кой харесва секса с презерватив? Просто казвам, че докато презерватива е неудобство, противозачатъчните се е...ват с организма.

Grudi_SeXa
06-23-2010, 14:04
Боже,не! Че той всъщност кой харесва секса с презерватив? Просто казвам, че докато презерватива е неудобство, противозачатъчните се е...ват с организма.
Така съм по-съгласен. Иначе харесваме или не - понякога е неизбежно.

vik4et0
06-23-2010, 14:06
Боже,не! Че той всъщност кой харесва секса с презерватив? Просто казвам, че докато презерватива е неудобство, противозачатъчните се е...ват с организма.
Така съм по-съгласен. Иначе харесваме или не - понякога е неизбежно.

Така и аз съм по съгласна. :)

yeahbeb
06-23-2010, 14:14
Кажи колко дни е месечния цикъл- времето от първия ден на последната менструация до първия ден на следващата такава.

по 3-4 дни и тече кръв когато и е дошло .. това мога да ти кажа :) разминах ли се ?

hahavteen
06-23-2010, 14:35
Grudi_SeXa по презервативите на Дурекс има лубрикант а не спермициден гел. Ако си на друго мнение моля кажи ми името на тези които смяташ че са със спермициден гел и ще проверя отново. Все пак може и да са пуснали пак такива.

yeahbeb каза ти се 100 пъти че има разлика между менструация и цикъл. С нищо не си се разминал все още.

VinDiesel
06-23-2010, 14:49
Пич имаш само 1 вариант,Ескапел.После нестой много до нея,защото е възможно да ти одере кожата,много нервни стават след употребата на това хапче :)

Cucko0
06-23-2010, 15:14
казваш му да не стой до нея ?! ....представи 13 годишната пикла колко е уплашена....остава и той да не е до нея да я успокоява

о ии честито татенце :grin:

VinDiesel
06-23-2010, 15:18
казваш му да не стой до нея ?! ....представи 13 годишната пикла колко е уплашена....остава и той да не е до нея да я успокоява

о ии честито татенце :grin:Аз просто му давам съвет,много,много да не е покрай нея,че ще е нервна и раздразнителна :)
Офф - имаш готин татус :)

Cucko0
06-23-2010, 15:23
[/quote]
Офф - имаш готин татус :)[/quote]

мерси мерси :P