PDA

View Full Version : Сайта днеска тотално се съсипа



sifon4o
06-23-2010, 05:21
Не мога да пусна тема от 1 час вече......

Nakadah
06-23-2010, 06:01
Прекарай си интернет който не е 5лв/месец и може би нещата ще са по-цветни...

Valento
06-23-2010, 12:40
Прекарай си интернет който не е 5лв/месец и може би нещата ще са по-цветни...

Колега,не е от интернета .... моя интернет е 30 лв на месец , свалям с 10мб , и една тема я пускам сигрно от 15 до 20 секунди .... случвало се е да ми презареди форума и да ме прати на началната страница...сайта плаче за профилактика !!!

AniBG
06-23-2010, 15:18
Мда, определено е така! Аз съм на 30 - лева на месец също и ми се е случвало да ми зарежда 20-30 минути, а понякога дори да не ми постне мнението и темата, а да ми пише Еррор! Като гледам колко много стари теми и страници има във всеки раздел направо ми се плаче колко работа ще им отнеме на модераторите да ги изтрият (ако въобще ще го правят :-o )

doomkillerr
06-23-2010, 15:24
Дам - доста често и аз имам проблеми със сайта и форума...

П.С. - Все още очаквам обновлението! :oops:

AniBG
06-23-2010, 15:32
Дам - доста често и аз имам проблеми със сайта и форума...

П.С. - Все още очаквам обновлението! :oops:

Не си единственият! :? Само незнам дали модераторите ще успеят да почистят около 1000 страници стааааари темички, и да оставят най-новите, от тази година! :? (май на никой не му се занимава :? )

SmilezZz
06-23-2010, 15:50
На мене рядко ми се случва да имам проблеми със сайта..Но наистина сайта си плаче за профилактика,спор относно тази тема - няма

shadow4e
06-23-2010, 16:04
П.С. - Все още очаквам обновлението! :oops:
Мисля, че всички го чакаме и дано си заслужава.

Valento
06-23-2010, 17:39
П.С. - Все още очаквам обновлението! :oops:
Мисля, че всички го чакаме и дано си заслужава.

Предлагам да направят 15 - 20 човека от старите с опит и постоянство в форума да ги направят модератори д спомогнат за по-бързата работа ... един вид това да е тест към тях и когато се наложи да бъдат добавени нови кадри към модераторите да се имат някои предвид ... а и без това форума наистина има нужда да бъде почистен малко има доста стари теми !

amk933
06-23-2010, 21:46
Доколкото ми е известно при преминаването от старата към новата версия (което всички се надяваме да се случи скоро), ще има основно почистване. Тогава всичко ще е ок. Няма да има част от сегашните бъгове, ще е по-чисто и пъргаво. Имайте малко търпение. :) Никой няма да седне да се занимава с оправянето на нещо старо, което до няколко седмици или месеца няма да го има вече. :)