PDA

View Full Version : Проблми с коляното ;(



toni951
06-23-2010, 11:01
Значи .. всичко започна преди 5 месеца . Борих се с един съученик и паднах и разтегнах сухожилие на лявото коляно . То ми се измести на ляжо . В болницата ме наместиха и гипсираха . Бях с гипс 1 месец и след като ми го махнаха ми казаха че може и да не ходя на рехабилитация и сам да си го раздвижвам малко по малко .5 месеца по късно . Вчера след като тичах на гребната (тренирам гребане) видях 4е коляното ми се е подуло малко . Днес вече се вижда че нещата не вървят на добре :( . Коляното ми е подуто и незнам какео да правя и защо се е подуло ? моля ви , ако знаете от кво може да е пишете в темата :(

AniBG
06-23-2010, 11:36
Поредният, който мисли, че ние сме лекари! :? Момче, ние не сме специалисти, разбери го! Иди на лекар, колко му е! Неможем да гадаем каква е причината и колко ти се е подуло! :?

toni951
06-23-2010, 12:18
Не мисля че вие сте лекари , но може и да има някои който може да е запознат с това . П.С> за тоя съвет да отида на доктор .. много ме е страх да не ми каже че е нещо много лошо и трябват операции и реших да изчакам 2-3 дена с надеждите че ще се нормализира .

darkPaladin
06-23-2010, 13:35
сещам се за хиляди причини иди на лекар

SmilezZz
06-23-2010, 14:29
Страх - не страх = бягай на лекар..Ако пък е нещо сериозно,ти с този страх ще го направиш още по-сериозно

toni951
06-25-2010, 14:11
В краина сметка днес отидох и се оказа вода в коляното .. :( Сега идват почивните дни и никой не работи . Може ли да ми дадете информация за този проблем ? Как се лекува ?/доктора каза че е без операция / И как се възстановява коляното след "махането" на водата ? Много ще съм Ви благодарен ако бъдете така добри да ме запознаете с този проблем :o

TAP3AH
06-26-2010, 10:50
Поредният, който мисли, че ние сме лекари! :? Момче, ние не сме специалисти, разбери го! Иди на лекар, колко му е! Неможем да гадаем каква е причината и колко ти се е подуло! :?

Поредната която спами и повтаря като развалена плоча че не били лекари. Никой не те пита дали си лекар или не. Ако на всяка тема, както е и в реалност, се отговаря с "ами ние не сме лекари, но сме достатъчно мързеливи да не поразпитаме и да проверим наляво надясно, че да научим нещо ново, да се правим на важни и да повтаряме, че трябва да се отиде на лекар", тогава няма нужда да съществува "Здравни проблеми и болести". Набий си го в главата както и другите. Кът Си тъпа, си мълчи и се пръй на Умна!!! (народна мъдрост)

Пич, не трябва да си натоварваш коляното. Изглежда си го претоварил и резултата е налице - вода в коляното. Дръж го на възглавница (слагаш възглавница под коляното и лягаш на легло) по възможност с лед, докато оттока отмине и не го натоварвай. Няма друго решение. Вече ако стане по-сериозно, съм чувал че с игла може да се изтегли течността, но това е в крайни случаи. Проблемът е че веднъж стане ли твоят проблем, ще ти се случва дълго време вероятно с болки - по-често при смяната на сезоните.