PDA

View Full Version : Признах й чувствата си но тя не отговори



datenight
06-23-2010, 11:16
Здравейте .Така искам да попитам как да подходя в ситуацията . Значи има едно момиче което ужасно много обичам . Ужасно съм хлътнал по нея каквото и да правя тя постояно ми е в ума и немога да се спра да мисля за нея.Чувства към нея имам от доста време но не толкова силни каквито са сега много хора са ми казвали че тя ме харесвала чули го лично от нея ,но както и да е. Един ден и казах всичко ,а тя просто незнаеше какво да каже . Казах и да каже какво и да е но да каже нещо тя ми отговори че незнае какво да каже и така свърши . Започнахме да си пишем смс и др но нищо не ставаше ако почна да и намеквам нещо тя веднага сменяше темата. Въпроса ми е следния как да чуя отговор на въпроса ми дали има нещо към мен засега единственият отгвор е може би от който още по ми тежи и ме кара да я обичам още повече

т.7
slun4ice

DaemonBoy
06-23-2010, 11:29
Ако тя не иска да ти каже, няма как... Изчакай тя да каже сама. :)

izlishna
06-23-2010, 11:48
Отново и сподели за чувствата си и и кажи, че много държиш да отговори какъвто и отговор да ти даде, за да знаеш дали да си вдъхваш надежди или да се откажеш докато не е станало късно :) И тогава предполагам няма как да не ти отговори :)

Justify
06-23-2010, 12:04
Прекъсни всякякъв контакт с нея,и ти давам гаранция че до няколко дена ще ти запали телефона.Те момичетата обичат да им ходиш по гъза и да им се молиш,ама щом изчезне вниманието стават много милички.

filmimilmi
06-23-2010, 12:09
Щом не знае какво да ти каже, по-вероятно е да не иска да те реже по груб начин, а да те остави малко в заблуда, така че да ходиш след нея и да й чешеш женското его. Ако те харесваше като гадже, този момент нямаше да я озадачи ами щеше да я зарадва. Както и @Justify ти каза, няма никакъв смисъл да я преследваш и да й се молиш. На нея точно това й се иска, но като усети, че не си такъв тип изведнъж ще видиш как ще й станеш много по-интересен.

Paramour
06-23-2010, 15:45
Здравейте .Така искам да попитам как да подходя в ситуацията . Значи има едно момиче което ужасно много обичам . Ужасно съм хлътнал по нея каквото и да правя тя постояно ми е в ума и немога да се спра да мисля за нея.Чувства към нея имам от доста време но не толкова силни каквито са сега много хора са ми казвали че тя ме харесвала чули го лично от нея ,но както и да е. Един ден и казах всичко ,а тя просто незнаеше какво да каже . Казах и да каже какво и да е но да каже нещо тя ми отговори че незнае какво да каже и така свърши . Започнахме да си пишем смс и др но нищо не ставаше ако почна да и намеквам нещо тя веднага сменяше темата. Въпроса ми е следния как да чуя отговор на въпроса ми дали има нещо към мен засега единственият отгвор е може би от който още по ми тежи и ме кара да я обичам още повече



1. Ти не я обичаш... сам казваш, че си хлътнал по нея, а това не е любов.
2. Като не ти отговаря значи или не иска да те нарани като ти каже директно, че не те обича (Защото предполагам, че ти си отишал и си й казал "Обичам те!"), или не знае какво иска.
Какво можеш да направиш... ами след като тя не ти отговаря на въпроса поразпитай някоя нейна приятелка (приятел) дали е споменавала нещо за теб и така... :) Успех! :-)

Vasoto129
06-23-2010, 15:49
нз братле говорете си и това ако иска тя ще си ти каже :) :)

Yancheto
06-23-2010, 19:26
Тя може да те харесва, но да не те обича. Има разлика. Може би е от хората, за които думите "обичам те" имат голямо значение и не иска да ги казва просто така. Вероятно засега не те чувства достатъчно близък, но това не означава, че нямаш шанс с нея. Не я притискай- ако има интерес, нещата ще се развият.

Bixel
06-23-2010, 19:54
вместо да висиш тука иди и й го кажи в очите така че да не може да каже не

EnigmaticSmile
06-23-2010, 23:06
Ами,дай и време..може още да не е готова да ти каже..а може,да не иска да те отреже грубо. :(

transformable
06-23-2010, 23:15
Ако тя не иска да ти каже, няма как... Изчакай тя да каже сама. :)+1

tarlyo
06-24-2010, 06:28
Прекъсни всякякъв контакт с нея,и ти давам гаранция че до няколко дена ще ти запали телефона.Те момичетата обичат да им ходиш по гъза и да им се молиш,ама щом изчезне вниманието стават много милички.

XTREMEFREERIDE
06-24-2010, 06:36
А да ти е минавало през ума, че може да си я шашнал с това "ужасно много"?
Тя може просто да те харесва.

valdesbg
06-24-2010, 06:45
Простичко казано - ти си жестоко манипулиран.

А си мислиш че не е така. Лошо.

Добрата новина е че ще се намери един лош батко, който да ти каже горчивата истина.

Лошата е че тя няма нищо към теб.

Добрата е че вече го знаеш.

Лошата е че не ти харесва.

Добрата е че нищо не можеш да направиш, защото си лабораторен плъх.

Лошата е че няма да ми повярваш и ще опитваш с някакви отчаяни опити.

Още по лошата е че накрая ще обвиниш нея за всичко.

А най-отвратително лошата новина е че след всичките тия събития ще имаме още един член на клуба "Всички жени са куpви".

Това пък си има и добра страна - ще станеш още по-лесно манипулируем.

Иронично, не мислиш ли?

mincheto
06-24-2010, 07:14
Има 2 вариянта ,или не те харесва, или просто и трябва време.Поизчакай малко,ако тя не предприеме мерки,ти пак поговори с нея. И ако,и тогава ти откаже,я остави.

lOlbezime
06-24-2010, 07:55
Има 2 вариянта ,или не те харесва, или просто и трябва време.Поизчакай малко,ако тя не предприеме мерки,ти пак поговори с нея. И ако,и тогава ти откаже,я остави.

+стига с тея филми...

newman
06-26-2010, 20:11
кажи и че я обичаш но когато го правиш бъди твърд и готов да приемеш Не за отговор... Ако не получиш отговор или ти каже не, поне си откъснал скала от сърцето ти и няма да тежи на теб а на нея. Спираш контакт с нея напълно, ако я видиш навън казваш и здравей и си продължаваш по пътя. Тя ще види че си я преживял и това ще я накара да те поиска и ще почне да те търси, но може би ще е твърде късно за нея да бъде с теб ;););) Повярвай ми знам го от опит. Истинския мъж е този който казва истината без да мисли за последствията... трябва да имаш повечко кураж и достойнство :)

BiGBaDWolF
06-26-2010, 20:44
Щом не иска да ти каже нищо значи не иска да има нищо между вас.. Но не иска да ти го каже защото може би те уважава и иска да си останете приятели...

ivannia
06-28-2010, 16:28
Леле спрете да бълвате глупости :-o Ще ти кажа моята гледна точка.. според мен не иска да изглежда лесна и да се съгласява още от първият път,трябва и време за да се увери напълно в чувствата ти защото се страхува да не бъде наранена и изиграна.Ако спреш да я търсиш това ще е фатално защото това само ще и покаже,че всъщност не ти пука за нея и всичко е било лоша шега.Докажи и че наистина искаш да си с нея. :o Ако прекратиш контакти с нея ще си помисли,че си я искал само за една вечер да се поцелувате малко и т.н. и щом си видял,че не става и си се отказал.Ако наистина имаш чувства към нея докажи и ги !

umri
06-28-2010, 21:15
Ако видиш женско мнение в тая тема - не го чети.

Спираш да я питаш, да я заговаряш, да и пишеш СМСи, да и пишеш в скайп/фейсбук. Ще цъфне след известно време и ще търси допирни точки. Показал си всичко, което трябва и не трябва да знае. Останалото зависи от нея. Спираш да се държиш като влажна, самотна слива. Тя сама ще дойде, а ако не дойде, значи никога не си имал шанс с нея и няма и да имаш. Според мен ще дойде, ако го изиграеш правилно.

Eliii
06-29-2010, 09:56
1. Ти не я обичаш... сам казваш, че си хлътнал по нея, а това не е любов.

Тая пък :lol:
1. Не можеш да си сигурна, че не я обича само заради 5 шибани реда във форума.
2. Дори и да не я обича, остави го да си живее във филма, щом така му е по-приятно. :)

По темата:Колкото и да ми е неприятно да дам такъв съвет за твоя проблем като едно женско същество:

Прекъсни всякякъв контакт с нея,и ти давам гаранция че до няколко дена ще ти запали телефона.Те момичетата обичат да им ходиш по гъза и да им се молиш,ама щом изчезне вним
анието стават много милички.

С повечето е така...

LoVe3e
06-29-2010, 10:51
кажи и че я обичаш но когато го правиш бъди твърд и готов да приемеш Не за отговор... Ако не получиш отговор или ти каже не, поне си откъснал скала от сърцето ти и няма да тежи на теб а на нея. Спираш контакт с нея напълно, ако я видиш навън казваш и здравей и си продължаваш по пътя. Тя ще види че си я преживял и това ще я накара да те поиска и ще почне да те търси, но може би ще е твърде късно за нея да бъде с теб ;););) Повярвай ми знам го от опит. Истинския мъж е този който казва истината без да мисли за последствията... трябва да имаш повечко кураж и достойнство :)

+1 :) Съгласна съм !!! :)

ivannia
06-29-2010, 12:50
Преглътнете тая гордост и оставете настрана малко това самочувствие...Така никога няма да ви върви с момичетата :smt018 "Ако видиш женско мнение не го чети",ама моля ви се що за глупост...Точно от женско мнение се нуждаеш за да разбереш тя какво мисли и защо го прави.Ако ги слушаш тея дето ти наливат акъл ще цъфнеш и завържеш :smt093 Направи го по нашия начин ако искаш да постигнеш нещо.Мнения от сорта на "отрежи я и отпиши от всякъде " вече са супер банални,като си мислите,че всички са еднакви и като спрете да я търсите ще ви тичка след гъза. ](*,) Напротив точно обратното,не казвам,че понякога не става така но не и винаги както вие си мислите.Жените обичат вниманието,защо да не ни го дадете,а държите да се правите на "твърди" дори и с цената да ни загубите.Наслушах се и се начетах на такива мнения,при всеки един случай и си мислите,че е точно така.Много ясно,че няма да ти каже нищо от първият път,то и е дошло като гръм от ясно небе.Всичко си е нормално и в един момент ти изневиделица,толкова неочаквано и казваш,че я обичаш.Какво да си мисли тя?Дали това не е игра просто за да я забиеш за няколко пъти да я използваш?Защото в стремежа си към това момчетата са склонни да изрекат какви ли не любовни обяснения само и само да постигнат това което искат.За това са нейните колебания и е решила да не ти казва нищо.И на другия ден ти спираш да я търсиш да и говориш,цялото внимание е изчезнало...ами какво пак да си помисли тя?Разбира се,че решава,че нищо не е било истинско.Както вече казах накарай я да повярва в чувствата ти,обеди я че я искаш наистина.
А относно това,че си е замълчала за да не го нарани,хмм не мисля,рани не рани все някога ще трябва да му каже лошата новина :?

antifashionshit
06-29-2010, 13:00
опитай да бъдеш интересен и предизвикателство, не дъвка, която тя не може да отлепи от обувката си... 8-)

ivannia
06-29-2010, 13:08
опитай да бъдеш интересен и предизвикателство, не дъвка, която тя не може да отлепи от обувката си... 8-)

Да,това също :-P

justonegirlwithonehope
06-29-2010, 13:45
Отдалечи се малко от нея, тоест спри да и бягаш подир гъза.Ако иска нещо с теб и изпитва нещо веднага тя ще дотърчи. :)

umri
06-29-2010, 22:02
Преглътнете тая гордост и оставете настрана малко това самочувствие...Така никога няма да ви върви с момичетата :smt018 "Ако видиш женско мнение не го чети",ама моля ви се що за глупост...Точно от женско мнение се нуждаеш за да разбереш тя какво мисли и защо го прави.Ако ги слушаш тея дето ти наливат акъл ще цъфнеш и завържеш :smt093 Направи го по нашия начин ако искаш да постигнеш нещо.Мнения от сорта на "отрежи я и отпиши от всякъде " вече са супер банални,като си мислите,че всички са еднакви и като спрете да я търсите ще ви тичка след гъза. ](*,) Напротив точно обратното,не казвам,че понякога не става така но не и винаги както вие си мислите.Жените обичат вниманието,защо да не ни го дадете,а държите да се правите на "твърди" дори и с цената да ни загубите.Наслушах се и се начетах на такива мнения,при всеки един случай и си мислите,че е точно така.Много ясно,че няма да ти каже нищо от първият път,то и е дошло като гръм от ясно небе.Всичко си е нормално и в един момент ти изневиделица,толкова неочаквано и казваш,че я обичаш.Какво да си мисли тя?Дали това не е игра просто за да я забиеш за няколко пъти да я използваш?Защото в стремежа си към това момчетата са склонни да изрекат какви ли не любовни обяснения само и само да постигнат това което искат.За това са нейните колебания и е решила да не ти казва нищо.И на другия ден ти спираш да я търсиш да и говориш,цялото внимание е изчезнало...ами какво пак да си помисли тя?Разбира се,че решава,че нищо не е било истинско.Както вече казах накарай я да повярва в чувствата ти,обеди я че я искаш наистина.
А относно това,че си е замълчала за да не го нарани,хмм не мисля,рани не рани все някога ще трябва да му каже лошата новина :?
Когато искаш да кажеш нещо на някого, го цитирай или се обърни към него с bold , а не да хващаш думи от контекста. Може и да пробваш в единствено число.

Не съм казал, че твоя начин или начинът според мненията на 95-98% от жените няма да свърши работа. Може и да свърши. Един хубав ден, когато и е скучно и е отегчена ще му се обади, защото няма кой друг да я забавлява. Може и да се смили над него и да тръгнат и някой хубав ден след няколко месеца и да му пусне. Той ще се държи мило с нея, защото ще си мисли, че е ударил 6-ца от тотото и един ден, когато най-малко очаква, на кифлата ще й писне тоя мекушав марсол, който стои до нея и ще го напусне. Следователно сърчицето му ще е разбито и "как може тази кучка така да си играе с него". Еми ей така. Лошото е, че такива подобия на мъже има прекалено много и са навсякъде. Със всяка следваща година се увеличава броя им и баланса между "мъже" и МЪЖЕ и се накланя жестоко наляво.

В неговата ситуация, ако не иска още по-ниско да падне ще трябва да направи това, което му казвам. Ако не го направи явно страда от хроничен мазохизъм и няма да мога да му помогна.

Другият път, като имаш някакви забележки ме цитирай, за да не останеш неотразена.