PDA

View Full Version : Кофти случка със сестра ми. Моля за помощ!!!



Katalinaaa
06-23-2010, 14:36
](*,) :cry: Следната история! Моля за сериозно отношение защото съм напълно сериозна! И така. Имам сестра. Тя е на 16, а аз съм на 15. Нейното гадже Ж. (да го наречем) е на 24. Готин, сладък, мил. Тя изобщо не го заслужава пачата защото знам, че му изневерява! ](*,) Траех си дълго време преди да се случи следното, за което сега ще ви разкажа. Веднъж Ж. дойде вкъщи и пита дали сестра ми си е у нас. Казах му, че скоро ще се прибере и може да я изчака в стаята ни. Той влезе и седна на леглото ми, а аз си лафих по скайп с една приятелка в това време. Разбрах, че двете по-рано били излезли със сестра ми и още едно момче и се разделили някъде преди около 15 мин. В това време тъкмо Ж. се обади на сестра ми и по телефона я попита колко още да я чака и дали се прибира скоро. Тя му каза, че скоро си идва, но в същото това време приятелката, с която сестра ми била излязла ми написа, че тя и това момче, с което са били през деня през цялото време са се били натискали и тръгнали на някъде заедно. Вероятно, за да правят секс... ](*,)
Не се сдържах, показах на Ж. за какво си пишем и той се вбеси, а после заплака. Просто му споделих защото го харесвам и знаех, че не заслужава подобно отношение. Седнахме един до друг, този път на леглото сестра ми и започнах да го успокоявам. Гушнахме се и му споделих, че го харесвам и смятам, че тъпата ми сестра не го заслужава... И така стана тя каквато стана и почнахме да се натискаме, после се изчукахме на леглото на сестра ми. Но не след дълго, към 20 минути по-късно тя се прибра и влезе изненадващо. Погледна ни ей така :shock: , той тъкмо свършваше в устата ми, аз цялата почервенях от срам и страх... Почнаха се убиди: "уличница, не си ми сестра ти, ..." Да, в крайна сметка дори да го беше лъгала, аз бях виновна защото той все още си беше нейн и официално не бяха скъсали. Сега съм свирепо скарана с нея. Какво да правя? ](*,) :cry: :cry: :cry: Аз не мразя толква сестра си, но тя така ме намрази след този инцидент, че обеща да ми го върне тъпкано. До такава степен не ме понася вече, че онзи ден сложи използван презерватив под завивките на леглото ми та когато стане време да си лягам, по едно време усетих, че съм легнала на нещо гнусно и лепкаво... Като го пипнах и видях какво после бях напипала... Разплаках се! ](*,) :cry: Следната история! Моля за сериозно отношение защото съм напълно сериозна! И така. Имам сестра. Тя е на 16, а аз съм на 15. Нейното гадже Ж. (да го наречем) е на 24. Готин, сладък, мил. Тя изобщо не го заслужава пачата защото знам, че му изневерява! ](*,) Траех си дълго време преди да се случи следното, за което сега ще ви разкажа. Веднъж Ж. дойде вкъщи и пита дали сестра ми си е у нас. Казах му, че скоро ще се прибере и може да я изчака в стаята ни. Той влезе и седна на леглото ми, а аз си лафих по скайп с една приятелка в това време. Разбрах, че двете по-рано били излезли със сестра ми и още едно момче и се разделили някъде преди около 15 мин. В това време тъкмо Ж. се обади на сестра ми и по телефона я попита колко още да я чака и дали се прибира скоро. Тя му каза, че скоро си идва, но в същото това време приятелката, с която сестра ми била излязла ми написа, че тя и това момче, с което са били през деня през цялото време са се били натискали и тръгнали на някъде заедно. Вероятно, за да правят секс... ](*,)
Не се сдържах, показах на Ж. за какво си пишем и той се вбеси, а после заплака. Просто му споделих защото го харесвам и знаех, че не заслужава подобно отношение. Седнахме един до друг, този път на леглото сестра ми и започнах да го успокоявам. Гушнахме се и му споделих, че го харесвам и смятам, че тъпата ми сестра не го заслужава... И така стана тя каквато стана и почнахме да се натискаме, после се изчукахме на леглото на сестра ми. Но не след дълго, към 20 минути по-късно тя се прибра и влезе изненадващо. Погледна ни ей така :shock: , той тъкмо свършваше в устата ми, аз цялата почервенях от срам и страх... Почнаха се убиди: "уличница, не си ми сестра ти, ..." Да, в крайна сметка дори да го беше лъгала, аз бях виновна защото той все още си беше нейн и официално не бяха скъсали. Сега съм свирепо скарана с нея. :cry: :cry: :cry: Не върви сега да споделя на нашите. Ще трябва да им разкажа цялата история, а не искам да разберат, че съм правила секс с някакъв 24 годишен. И по-зле взе да става! С всеки изминал ден почнахме да си правим по някакъв гаден номер. Онзи ден и скрих превръзките и намазах всичките й панталони с кетчуп! Не можа да отиде на училище и изпусна оформянето по някакъв важен предмент, по който сега ще се наложи да държи поправки... Станахме много гадни по между си... Страхувам се скоро някоя от нас да не убие другата. Вечер вече спя в стаята на нашите, която се заключва. В момента тях ги няма... А спя е силно казано защото почти не мога да мигна... Какво да правя... Знам, че е много объркана историята сигурно... Но...](*,) :cry: Следната история! Моля за сериозно отношение защото съм напълно сериозна! И така. Имам сестра. Тя е на 16, а аз съм на 15. Нейното гадже Ж. (да го наречем) е на 24. Готин, сладък, мил. Тя изобщо не го заслужава пачата защото знам, че му изневерява! ](*,) Траех си дълго време преди да се случи следното, за което сега ще ви разкажа. Веднъж Ж. дойде вкъщи и пита дали сестра ми си е у нас. Казах му, че скоро ще се прибере и може да я изчака в стаята ни. Той влезе и седна на леглото ми, а аз си лафих по скайп с една приятелка в това време. Разбрах, че двете по-рано били излезли със сестра ми и още едно момче и се разделили някъде преди около 15 мин. В това време тъкмо Ж. се обади на сестра ми и по телефона я попита колко още да я чака и дали се прибира скоро. Тя му каза, че скоро си идва, но в същото това време приятелката, с която сестра ми била излязла ми написа, че тя и това момче, с което са били през деня през цялото време са се били натискали и тръгнали на някъде заедно. Вероятно, за да правят секс... ](*,)
Не се сдържах, показах на Ж. за какво си пишем и той се вбеси, а после заплака. Просто му споделих защото го харесвам и знаех, че не заслужава подобно отношение. Седнахме един до друг, този път на леглото сестра ми и започнах да го успокоявам. Гушнахме се и му споделих, че го харесвам и смятам, че тъпата ми сестра не го заслужава... И така стана тя каквато стана и почнахме да се натискаме, после се изчукахме на леглото на сестра ми. Но не след дълго, към 20 минути по-късно тя се прибра и влезе изненадващо. Погледна ни ей така :shock: , той тъкмо свършваше в устата ми, аз цялата почервенях от срам и страх... Почнаха се убиди: "уличница, не си ми сестра ти, ..." Да, в крайна сметка дори да го беше лъгала, аз бях виновна защото той все още си беше нейн и официално не бяха скъсали. Сега съм свирепо скарана с нея. Какво да правя? :cry: :cry: :cry:
Помощ, моля!!!

shokoladchety
06-23-2010, 14:40
ъъъъ... още няколко пъти що не го написа???
сега по темата:ти наистина лошо си постъпила,но отчасти и той е виновен...Най-добре говори с нея,кажи й,извини й се ....

SmilezZz
06-23-2010, 14:58
Не само ти имаш вина в тази постъпка,но и той има,дори и малка..Явно от яда,след като видял съобщенията направил така - а ти си се оставила..Както и да е..Минало е вече..Няма какво да правиш - освен да се извиниш на сестра си..Обясни й всичко от игла до конец..

Eliii
06-23-2010, 15:12
:shock:
Темата е ебавка, нали?

Goddess
06-23-2010, 15:21
Това по коя телевизия викаш ?

Sunny95
06-23-2010, 16:01
:shock: :shock: :shock: о боже :shock:

cveti685
06-23-2010, 16:41
Това по коя телевизия викаш ?
+1
Кажи че и аз искам да го гледам :-D

DarkGirll
06-23-2010, 16:49
Според мен и 3-мата имате вина !!! Сестра ти е постъпила лошо!Но и ти и гаджено й сте постъпили лошо!Като начало се извини на сестра си :) не е хубаво да се мразите все пак сте сестри :)

doomkillerr
06-23-2010, 16:49
:shock:
Темата е ебавка, нали?

100% е такава...

П.С. - Авторката/автора - как не те мързя да пишеш толкова щуротии в една тема!!! :x

ecstazy
06-23-2010, 17:30
spodeli.info , a? пфф мн жалко ако темата е фейк :shock:

WaterLilly
06-23-2010, 17:35
:shock:
Темата е ебавка, нали?
duh

danibebi
06-23-2010, 17:39
Ужас,дано темата е фейк. :? Иначе се извини на сестра си. :?

Cveti097
06-23-2010, 17:58
Според мен и 3-мата имате вина !!! Сестра ти е постъпила лошо!Но и ти и гаджено й сте постъпили лошо!Като начало се извини на сестра си :) не е хубаво да се мразите все пак сте сестри :)


Много е права, не си трябвало да му показваш чата ти с приятелката ти. Но все пак и той е много виновен даже по-виновен и от дветеви. А за да оправиш нещата със сесртати просто и кажи как стоят нещата и и се извики, тя няма голямо право да ти се сърди, защото все пак му е изневерявала.

peshost
06-23-2010, 18:28
Хахах мале!! Знаиш ли, че сестра ти се еба с мене докато се ебете с гаджето й. Можеш да си спокойна аз също и се точих в устата. :P

GirLN
06-23-2010, 19:16
Още като стигнах до "Веднъж Ж. дойде вкъщи и пита дали сестра ми си е у нас. Казах му, че скоро ще се прибере и може да я изчака в стаята ни." и знаех как ще продължи историята! Срещала съм я в поне 2-3 форума! ЕБАВКА! :x

gaska
06-23-2010, 19:24
Ебати курвите сте и двете. Каква помощ искаш - да дойда и аз да го изчукам ли?

tarlyo
06-23-2010, 19:38
Гръмни се ве, авторке!

bloodyF
06-23-2010, 19:56
кой е тоя филм?Звучи 'интересно?

ThePowerOfLove
06-23-2010, 20:01
Поне измислете нещо ново като ще пускате безсмислени теми :?

danibebi
06-23-2010, 20:06
ключ? :x

kalpazanka
06-24-2010, 07:47
Пуканки?