PDA

View Full Version : Предложение относно старите теми.



robertdowney
06-23-2010, 16:21
Предлагам всички или повечето стари теми по-стари от един месец да се заключват, за да не се пише повече по тях и да се улесни работата на модераторите като не следят постоянно за възродени стари теми на потребители решили вече проблемите и отдавна забравили за тях.

shadow4e
06-23-2010, 16:24
Не мисля, че е добра идея, тъй като има доста теми, които са на повече от месец, но са актуални все още. А ако трябва да се пробират една по една коя е за личен проблем, който вече е решен и коя е все още актуална, то работата би била в пъти повече. :)

spopi
07-06-2010, 20:17
Извинявам се че тук пиша ама защто заключените теми директно не ги изтривате само се пречкат. :)

doomkillerr
07-06-2010, 20:22
Извинявам се че тук пиша ама защто заключените теми директно не ги изтривате само се пречкат. :)

Защото има и такива теми, които са се изчерпали, но все пак от тях може да се получи важна информация, как е решен даден проблем примерно... :)

spopi
07-06-2010, 20:29
Ми не съм казала тези важните ми тези който вече е изчерпана темата. :)

amk933
07-11-2010, 09:28
Защото нищо не си разбрала.

Както каза doomkiller, една тема може да е изчерпана, но да помогне на някой с мненията в нея. Като я делнем как ще ги види тези мнения? :?

Ако е скрипт за триене на стари теми как ще разпознава коя е абсолютно безполезна и коя може да бъде от полза на някой закъсал? :)

Kopu
07-20-2010, 16:16
1. Модераторите не трият теми със смислен текст, защото заглавията им се появяват в Гугъл и това служи за оптимизация на форума.
2. Не са нито толко много нито толко трудоспособни, за да тръгнат да прочистват форума.........