PDA

View Full Version : странна усмивка...xD



kalinka91
06-23-2010, 16:47
Абе има едно момче от съседния клас,знаем се още от старото даскало,но не се познаваме лично де.Преди няколко месеца ме гледаше супер гадно..едно такова с пренебрежение..изглеждаше супер надут и надменен..А сега нещо се е променило като че ли...не "гледа лошо" :D Абе винаги,когато се засечем в даскало..като приближи до мен , усещам как му става "смешно" незнайно защо.. значи - той както си говори с приятели..като ме види и започва да се смее..така де..не е точно смях ами..усмихване ли..деазнам и аз как да го нарека :D и незнайно защо като види,че сме "близко" и вървим в една и съща посока примерно ,избягва да ме гледа..все едно ми има нещо.. :o
Единствения ми комплекс е,че съм пълничка..и е имало подигравки относно теглото ми,може би заради това се е смял..И все пак е доста неприятно!Иначе ми е доста симпатичен,но не ми харесва постоянното му кикотене като ме види..може би изглеждам тъпо отстрани :? :-o ?На мен като ми е смешен някой,се смея без да се съборазявам..и наистина съжалявам за постъпката си,защото наистина е изключително неприятно!Или пък като харесвам някой,и аз се смея без причина..не знам защо 8-)
Вие като харесвате някой как се държите?Смеете ли се без причина? :D

bobito_th
06-23-2010, 16:54
Moi, je rire a tout. В превод-смея се на всичко. Сама си прави изводите ;дд

DarkGirll
06-23-2010, 16:55
Ами...наистина странно 8-) може пък и той да те харесва и за това да се смее,но нз. момчетата са странни същества 8-)

Относно въпроса ти - ами аз като харесвам някой не се смея без причина 8-) !

kalinka91
06-23-2010, 16:58
Много странни!!Абее бих искала да ме харесва ама знам ли..тази "усмивка " понякога може и да ме обиди...някак си е съмнителна 8-) ае не ме бива в обясненията :D Не знам какво си мисли...освен,че съм пълничка май няма за какво друго да ми се смее...всеки си има кусури :D

DarkGirll
06-23-2010, 17:00
Много странни!!Абее бих искала да ме харесва ама знам ли..тази "усмивка " понякога може и да ме обиди...някак си е съмнителна 8-) ае не ме бива в обясненията :D Не знам какво си мисли...освен,че съм пълничка май няма за какво друго да ми се смее...всеки си има кусури :D

Абе хич да не ти пука,че си пълничка мила :) споко може и да не се смее заради това !

tarlyo
06-23-2010, 17:02
Хаха, пича е откачен сигурно.

SmilezZz
06-23-2010, 17:06
Не те знам каква си,що си - но имам чувството,че се подценяваш доста..Я си вдигни малко самочувствието..И какво като си пълничка - НИКОЙ в този свят не е перфектен...

По темата:- Наистина,както се изразиха преди мене - Момчетата са странни същества и никога не можеш да си сигурна в тях,в техните действия и постъпки..
Може и да си му симпатична,може да не си..Това само той си знае..Не знам и защо отбягва да те гледа !! - Може би те харесва,но ти самата можеш да разбереш това от неговите постъпки и т.н..Може да се опиташ да го заговориш...

Относно въпроса ти - Когато харесвам някого,не се смея без причина..Повечето пъти,когато с някой си допадаме - хвърляме си по една усмивка..И след това започваме да приказваме и така нататък..Няма да се впускам в подробности

awerw
06-23-2010, 17:12
Абе има едно момче от съседния клас,знаем се още от старото даскало,но не се познаваме лично де.Та.винаги,когато се засечем в даскало..като приближи усещам как му става "смешно" .. значи - той както си говори с приятели..като ме види и започва да се смее...така де..не е точно смях ами..усмихване ли..деазнам и аз как да го нарека :D и незнайно защо като види,че сме "близко" и вървим в една и съща посока примерно ,избягва да ме гледа..все едно ми има нещо.. :o
Единствения ми комплекс е,че съм пълничка..и е имало подигравки относно теглото ми,може би заради това се е смял..И все пак е доста неприятно!Иначе ми е доста симпатичен,но не ми харесва постоянното му кикотене като ме види..може би изглеждам тъпо отстрани :? :-o ?На мен като ми е смешен някой,се смея без да се съборазявам..и наистина съжалявам за постъпката си,защото наистина е изключително неприятно!Или пък като харесвам някой,и аз се смея без причина..не знам защо 8-)
Вие като харесвате някой как се държите?Смеете ли се без причина? :D

kalinka91
06-23-2010, 17:17
Не те знам каква си,що си - но имам чувството,че се подценяваш доста..Я си вдигни малко самочувствието..И какво като си пълничка - НИКОЙ в този свят не е перфектен...

По темата:- Наистина,както се изразиха преди мене - Момчетата са странни същества и никога не можеш да си сигурна в тях,в техните действия и постъпки..
Може и да си му симпатична,може да не си..Това само той си знае..Не знам и защо отбягва да те гледа !! - Може би те харесва,но ти самата можеш да разбереш това от неговите постъпки и т.н..Може да се опиташ да го заговориш...

Относно въпроса ти - Когато харесвам някого,не се смея без причина..Повечето пъти,когато с някой си допадаме - хвърляме си по една усмивка..И след това започваме да приказваме и така нататък..Няма да се впускам в подробности
Права си,но пък ми е доста обидно като отбяга погледа ми..затова ме е страх и да го заговоря..защото ме е страх от реакцията..а и защото може да съм му антипатична..знам ли..А и този негов "съмнителен смях" който може да означава доста неща..ми е неприятен

DarkGirll
06-23-2010, 17:20
Не те знам каква си,що си - но имам чувството,че се подценяваш доста..Я си вдигни малко самочувствието..И какво като си пълничка - НИКОЙ в този свят не е перфектен...

По темата:- Наистина,както се изразиха преди мене - Момчетата са странни същества и никога не можеш да си сигурна в тях,в техните действия и постъпки..
Може и да си му симпатична,може да не си..Това само той си знае..Не знам и защо отбягва да те гледа !! - Може би те харесва,но ти самата можеш да разбереш това от неговите постъпки и т.н..Може да се опиташ да го заговориш...

Относно въпроса ти - Когато харесвам някого,не се смея без причина..Повечето пъти,когато с някой си допадаме - хвърляме си по една усмивка..И след това започваме да приказваме и така нататък..Няма да се впускам в подробности
Права си,но пък ми е доста обидно като отбяга погледа ми..затова ме е страх и да го заговоря..защото ме е страх от реакцията..а и защото може да съм му антипатична..знам ли..А и този негов "съмнителен смях" който може да означава доста неща..ми е неприятен

Както ти казах и одеве момчетата са много старнни същтества един ден ни харесват на другия сме им антипатични....
:?

SladkotoPoly
06-23-2010, 17:21
аз пък с един от моя клас като се погледнем постоянно и започваме да се хилим и двамата без причина и ние незнаем защо,а той ме харесва ...така чее..не се знае преди ми се беше случило един от съседния клас така минава през мен и се смей катоо ... незнам кво и постоянно ме заглеждаше имаше някви симпатии 8-) може просто да иска да ти покаже че е забавен и с чувство за хумур или да се прави на интересен или да покаже че има хубава усмивка или пък да се смее от срам и аз съм имала такива ситуации да се смея ,защото ме е срам,така че напълно е възможно да те харесва! :)

kalinka91
06-23-2010, 17:23
Мда така е...
абе бих се радвала да ме харесва..ама знам ли.. 8-)
Днес на кафето като бяхме през една маса,въобще не ме погледна 8-) само неговия приятел...ама такъв поглед хвърля,че все едно ми се подиграва за нещо..не знам не мога да го опиша.

SladkotoPoly
06-23-2010, 17:25
Мда така е...
абе бих се радвала да ме харесва..ама знам ли.. 8-)
Днес на кафето като бяхме през една маса,въобще не ме погледна 8-) само неговия приятел...ама такъв поглед хвърля,че все едно ми се подиграва за нещо..не знам не мога да го опиша.
Офф те момчетата са такива скапаняци че направоо нямам думи ..! немога да ги разбера въобщеееее :lol:

Vasoto129
06-23-2010, 18:11
Ами...наистина странно 8-) може пък и той да те харесва и за това да се смее,но нз. момчетата са странни същества 8-)

Относно въпроса ти - ами аз като харесвам някой не се смея без причина 8-) !


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: +1

Sashko95
06-23-2010, 18:20
Хаха, пича е откачил сигурно.

InloVeGirl27
06-23-2010, 18:40
Момчетата не можеш да ги разбереш!!
Може да ти се подиграва,може да те харесва и да се опитва да ти привлече вниманието,а може и да случваш момента,в който нещо си се хили.. 8-) Друг вариант е да го питаш....

InloVeGirl27
06-23-2010, 18:40
Момчетата не можеш да ги разбереш!!
Може да ти се подиграва,може да те харесва и да се опитва да ти привлече вниманието,а може и да случваш момента,в който нещо си се хили.. 8-) Друг вариант е да го питаш....

kalinka91
06-23-2010, 20:14
Амиии,да права си..индивидуално е,няма как да разбера какво си мисли.. :D
И между другото,тази "усмивка,която се появява на лицето му всеки път като ме види и след това веднага се прави,че не ме вижда" е от скоро като че ли..до сега не ме е "забелязвал" май май..смисъл забелязвал ме е,но преди погледа му беше по надменен такъв..надут изглеждаше,а сега нищо общо с предишното "надуто" момче :? ,даже преди ме гледаше с пренебрежение..все едно ме мрази..
В "усмивката" му виждам нещо като подигравка...но защо не и симпатия?Не мисля,че съм грозна.. :?

Foreverbg
06-23-2010, 21:18
Хайде сякаш вие не сте странни. Харесвам едно момиче (което харесва волейболист) и постоянно ми правеше някви комплименти. Реших да и кажа, че изпитвам чувства към нея и тя каза, че изпитва към мене други чувства. След 1 седмица ми каза, че не и трябват волейболисти. След Вдругиден пък ми се обади да излезем навън. И аз незнам кво да си мисля вече... Така, че и вие сте странни :D

VinDiesel
06-23-2010, 21:42
Според мен те харесва и съм почти 99.8% сигурен :) ,ако е така както описваш до сега!

go71n
06-23-2010, 22:06
болни ли сте весички бе?! момчето откровенно и се подиграва за теглото.

нали и ние сме същите утепляци, като видиме някоя грозна или дебела и отвратителна по даскалото и се спукваме от смях, най ги обичам тия - дебели, 'Gillete' и е враг, и изпотена и миришеща направо умирам от смях и от отвращение...

п.п да ви разкажа в даскалото един приятел кво направи
отиде при една с мустак и я пита дали на абитюренската ше е с катинарче xaHXUauhxuHAXUH пръснахме се от смях ии след 2 дни беше махнала мустака 8-)

EnigmaticSmile
06-23-2010, 23:20
Ами,предполагам че те харесва,но го е срам заради подригравките..друг вариант е че не те харесва ами само си играе с тебе..

Относно другите ти въпроси..

Когато харесвам някое момиче,отивам и го казвам в очите,а пък нататъка какво стане. :oops:

И да,избивало ме е на смях..насред центъра.. без причина.. :-D

kalinka91
06-24-2010, 09:46
Ей,здравеейте!! :D
Днеска го видях,а той отдалече ме видя и след това се направи,че не вижда..особено като минах покрай него въобще не ме отрази 8-), :? този път нямаше подхилквания и т.н ,да не би да съм станала прозрачна 8-)

Paramour
06-24-2010, 11:50
Амиии аз да те питам: Ти имаш ли си уста ?!?! Запознайте се!! По държанието му ще разбереш дали те харесва...

arthord
06-24-2010, 11:55
целта е да се покаже пред тебе ама явно тои няма смелост да напрваи нищо по сериозно ...

DevilWish
06-24-2010, 12:01
Да се покаже пред нея? Не знам ,но според мен става въпрос за подигравка като гледам.В смисъл достатъчно е, че я гледа /а и не само той, а дори приятелите му/ пренебрежително.
Наистина може пък да те харесва.Но съм реалист и ти казвам кое е по-възможното ;)

tarlyo
06-24-2010, 12:03
болни ли сте весички бе?! момчето откровенно и се подиграва за теглото.

нали и ние сме същите утепляци, като видиме някоя грозна или дебела и отвратителна по даскалото и се спукваме от смях, най ги обичам тия - дебели, 'Gillete' и е враг, и изпотена и миришеща направо умирам от смях и от отвращение...

п.п да ви разкажа в даскалото един приятел кво направи
отиде при една с мустак и я пита дали на абитюренската ше е с катинарче xaHXUauhxuHAXUH пръснахме се от смях ии след 2 дни беше махнала мустака 8-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

justonegirlwithonehope
06-24-2010, 12:11
:lol: Пича ти се смее в лицето, не е ли лек. :lol: :lol: :lol: Колкото до това, че си пълничка, лично аз не виждам проблем.Не може всички да са слабички, различни хора.Съвета ми е да се вдигнеш малко самочувствието, че като гледам хич го няма.А харесванетооо . . самия факт, че харесваш някой и му се смееш супер явно е в твой минус.Ако на мен някой ми се смее и на мен няма да ми е приятно и ще започна да се вкарвам в някакви филми. 8-) Ама те момчетата са малко безмозъчни (поне някой от тях), така че нищо чудно да има нещо към теб, но мъжката му природа да се обажда и да се държи като пълен дебил, като се замисля даже е много вероятно. :lol:

britzy
06-24-2010, 13:06
Според мене те харесва-ама се прави на "интересен".маа не му се получава.И споко-да не ти пука,че си пухкавелка-обичай себе си за да те обичат другите 8)
Иначе-дааа ,смея се на всичко когато харесвам някого.Просто един ,когото харесвах мислех,че никога няма да разбере,амаа той каза,че не е толко тъп и е разбрал-така че тв безпричинно смеене издава спр.мнооо :lol:

UrbanLegend
06-24-2010, 13:21
Като ми стане неудобно и нещо се смутя ми се случва да започна да си кискам лекичко било то заради собственото ми глупамо държание или защото единствения начин да забравя срама е да се разсея с някой спомен за нещо смишно.Мене обаче ме оставете,на мен неми върви ама никак в любовта-и не е чудно като се има предвид дори и това със смеха :D

britzy
06-24-2010, 14:48
Като ми стане неудобно и нещо се смутя ми се случва да започна да си кискам лекичко било то заради собственото ми глупамо държание или защото единствения начин да забравя срама е да се разсея с някой спомен за нещо смишно.Мене обаче ме оставете,на мен неми върви ама никак в любовта-и не е чудно като се има предвид дори и това със смеха :D

<---- АДАААААААААМММММММ :shock: :shock: :shock: :shock: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

FamauseBaby
06-24-2010, 15:57
Ами...наистина странно 8-) може пък и той да те харесва и за това да се смее,но нз. момчетата са странни същества 8-)

Относно въпроса ти - ами аз като харесвам някой не се смея без причина 8-) !

+

alwaysnforever
06-24-2010, 22:19
Темите тука стават все по-зле.
Иначе, ако те харесваше, според мен щеше да ти каже нещо и т.н (НЕ да се смее, кикоти или там квото е било :D )

maximus1993
06-24-2010, 22:24
и аз си се смея постоянно.. без причина ;д ..