PDA

View Full Version : За момчета!!!



EMBAZA
06-23-2010, 18:17
Това е само анкета! Не се изискват мнения, но и не се изисква отговор.. Анкетата е породена от една тема във форум здравни проблеми и болести - за фимозата. Прочитайки я, достигам до убеждението, че някои млади мъже не биха се лекували за фимоза, защото се страхуват, от факта, че ще боли, че приятелите му ще го бъзикат, че се е подложил на обрязване и е станал турчин и подобни олигофрений... :-o

Та въпросът ми е прост като фасул:

Можете ли да оголвате пениса си?

едит; тази анкета е анонимна :grin:

Sashko95
06-23-2010, 18:54
че приятелите му ще го бъзикат, че се е подложил на обрязване и е станал турчин и подобни олигофрений... :-o
:grin:

От тука ми дойде на ума че ако неможе да прави секс ше има още повече бъзици :D

darkPaladin
06-23-2010, 19:24
че приятелите му ще го бъзикат, че се е подложил на обрязване и е станал турчин и подобни олигофрений... :-o
:grin:

От тука ми дойде на ума че ако неможе да прави секс ше има още повече бъзици :D


Това е глупаво няма смешно заболяване може да се случи на всеки никой не е застрахован

maksimal
06-24-2010, 06:49
Това е глупаво няма смешно заболяване може да се случи на всеки никой не е застрахован

+ \:D/

и darkpaladin..това не е заболяване ;)

KumchoValcho
06-24-2010, 14:36
Да, мога без проблем :)

Machine123
06-30-2010, 14:04
еми само като ми е ж ерекция ми е много трудно , едвам слиза под главичката .. трявбва ли да се тревожа ?

Exidee
06-30-2010, 16:40
Ако сам го обелвам нямам никакви проблеми, но когато не го барам и е в ерекция не се оголва, трябва ръчна намеса за процедурата 8-)

darkPaladin
06-30-2010, 16:47
Това е глупаво няма смешно заболяване може да се случи на всеки никой не е застрахован

+ \:D/

и darkpaladin..това не е заболяване ;)

какво е?

maksimal
06-30-2010, 17:36
Това е глупаво няма смешно заболяване може да се случи на всеки никой не е застрахован

+ \:D/

и darkpaladin..това не е заболяване ;)

какво е?

това е патологично състояние(полово) .. ;)