PDA

View Full Version : За стриите



ssupergirl
06-23-2010, 19:30
Имам стрии и са още червени,доста четох в този форум и по други,че щом са червени се махат,ако са бели или жълти-няма начин. Четох,че свинската мас помага и приятелки ми казаха,купих си ,но не знам как да я използвам,тъй като тя е като пастет и е твърда ще ми обясните ли? :)

mimsssssss
06-24-2010, 03:48
бъркаш и мажеш :-D ... на кожата почва да се втечнява и става мазно подобно на вазелина. Стоиш колкото можеш повече, ама най добре да е над 5-6 часа за да има ефект. Прави се всеки ден... след това се измиваш с топла вода и сапун :)

ssupergirl
06-24-2010, 08:53
бъркаш и мажеш :-D ... на кожата почва да се втечнява и става мазно подобно на вазелина. Стоиш колкото можеш повече, ама най добре да е над 5-6 часа за да има ефект. Прави се всеки ден... след това се измиваш с топла вода и сапун :)

Благодаря ти много,а някакви мнения дали име помогнала? :)

UnForgettableDream
06-24-2010, 09:43
Аз преди се мазах и сутринта изглеждаха добре. Не знам дали ако след продължително мазане спреш няма отново да се появят, затова трябва редовно да се мажеш. То и аз май трябва да почна да се мажа, че... :?

UrbanLegend
06-24-2010, 11:21
за махането не зная как,но ако още ще отслабваш и си на диетка съм чувала,че ако пиеш много вода възможността да ти се образуват стрии е по-малка.Повтарям не зная дали наистина е върно,но аз като съм на диета лоча много и нямам проблеми със стрии