PDA

View Full Version : Въпрос на който не мога да си отговоря



Technique07
06-23-2010, 20:12
Та.. чак толкова съм объркан, че реших да пусна тема в тийнпроблъм..
Ситуацията е следната.. Харесах си едно момиче от даскало, по малка от мен, и след 1-2 седмици се запознахме супер случайно. От това как ме гледа, жестевете и и т.н. си направих заключение, че момичето не изпитва любовни симпатии към мен. В това съм сигурен. Сега какво трябва да направя аз? Да преглътна всичко и да я забравя или по някакъв начин да се опитам да и се харесам? Първоначално си мисля че, това не е възможно, тоест, няма как и с какво повече да и се харесам. Но пък съм срещал случай, при които това се случва. С малко повече прекарване на време, понякога става. Та как трябва да процедирам?

valdesbg
06-23-2010, 20:18
Е... кво да ти кажа момко.

Самоотрязваш се. Не бъди смотльо, а се адаптирай. Като искаш девойката - покажи и че не си толкова тъп за колкото те мисли. Ест.. не почвай да играеш някакви роли, щото ще се оплетеш.

А ако решиш да си тръгнеш - то тогава сам си се отрязал и няма защо да мрънкаш.

ShtrudeL
06-23-2010, 20:19
О.о Защо трябва да "преглътнеш всичко и да я забравиш"? О.о

yoyosf
06-23-2010, 20:19
Еми пробвай се,покани я да излезете някой път камо двамата,нищо не губиш 8) ако откаже,ще го преглътнеш,няма да е последната девойка,която ще харесаш :)

filmimilmi
06-23-2010, 20:20
Наистина няма с какво повече да й се харесаш ако сам чувстваш, че е така. Единственото, което може да те обнадеждава в момента е, че тя все още не ти е отказала покана да излезете затова може да се пробваш. Но ако ти откаже, тогава най-добре да приключиш със случая преди да е станало късно и да пускаш една от поредните теми, които заливат раздела, за това тя си играе с теб или си близко до целта...

Z0mBay0
06-23-2010, 20:20
Ами най-много ще и се харесаш,като просто бъдеш себе си :) Като излезете някъде (най-хубаво да сте двамата само :P ), я прегърни като седнете, едно друго... Просто прави нещата както ги усещаш... Опитай се да не се притесняваш! ;)

VinDiesel
06-23-2010, 20:26
Ако мислиш ,че това е момичето за теб,давай смело,не се отказай и най-важното ,бъди себе си не някой друг.

filmimilmi
06-23-2010, 20:30
^ Побърквате ги хората с това "бъди себе си". А той дали може да си отговори на екзистенциялния въпрос кой точно е, за да разбере как да бъде себе си? Нека бъде какъвто си пожелае, важното е да не става скучен на момичето...

BaHuHkA
06-23-2010, 20:31
Ако при теб е имало някаква симпатия преди заапознанството ви не е задължително да я има и при нея! С течение на времето може и тя да започне да изпитва нещо повече към теб! Единствения сигурен начин да те забележи и хареса е просто като бъдеш себе си, за да и го покажеш опитай се да се сближиш с нея, да излизате с общи приятели, а защо не и само двамата! Ако не успееш не се опитвай да подръжаваш на някой, защото по този начин губиш възможността да срещнеш подходящата!

Technique07
06-23-2010, 20:53
Уоу.. не очаквах толкова много отговори.

Така.. нека по детайлно го изкажа.. Въпреки, че за кратко време, успях да и направя приличен психо-анализ. Както казах, по малка е от мене, при нея нещата вървят по пръв поглед. Тя като види някого, преди да си каже "чакай да го опозная този, да полафим малко, може да си допаднем" , тя си вика "оле колко е хубав,колко е сладък" и остава с това впечатление. Явно при мен не се получи така, и изглежда много трудно да и пречупя предубеждението.(не мога да си обясня и за какво обичам такъв човек, просто химия).
А коментари от сорта на: "АБЕ АЙДЕ ПОКАНИ Я НА СРЕЩА КАКВО ЩЕ ИЗГУБИШ" Поставям се на нейно място, някакво момиче което ми е безкрайно безразлично, ако ме покани на среща, на саме, ще се почувствам странно, неловко. Не искам просто да изпадам в такава ситуация.

Все пак, мерси за вниманието, така като гледам и аз не знам какво искам :)

BgHtH
06-23-2010, 21:02
Проблема ти е че сам се мислиш за безразличен....правиш впечетление на неорентиран(а ти ще излезеш ли с някаква неорентирана?),въпроса е че ти знаеш какво искаш(нея очевидно),въпроса е че не знаеш как да си я вземеш.

filmimilmi
06-23-2010, 22:55
^ Проблемът не е в това, че само го мисли, а в това, че действително е така. И е съвсем естествено. Както и той си го каза, ако го заговори напълно непозната, но и непривлекателна на всичкото отгоре, реакцията му ще е като тази емотиконка > :shock: ... както и на всеки друг. Щом не те е харесала, а и името вероятно не ти е запомнила, намери някакъв начин да ви свърже нещо като фейсбуук. Предполагам, че е кифла, така че 100% ще има някъде профил. От там като и пратиш покана за приятелство и види снимката ти, ако те е запомнила като опция ще те добави, а ако не ще ти даде игнор. Така е най-лесно да разбереш, макар и да е прекалено шаблонно. Всякакви други увъртания на живо само ще те оплетат и ще си глътнеш езика, особено ако е хубава, а изложиш ли се веднъж, нататък няма да има смисъл от каквито и да било опити. Но ако естествено те приеме в листата си приятели, от време на време слагай по някакъв закачлив коментар, за да си изпросиш поне едно "ей, абе тиии..." някое междучасие когато те засече. И от там насетне лафчето само ще потръгне. Нататък и в скайп разни зарибявки... И все пак тя е малка, едва ли чатенето няма да й се струва интересен вариант. Особено в 8-ми клас това е основна въдица... :lol: Малко смешничко, но наистина ти го казвам насериозно. Изпълни тези стъпки и от там насетне ако нещата потръгнат ще се ориентираш сам постепенно към това, което тя иска, за да задоволиш капризите й по отношение на някакви незначителни детайли... А и както казаха по-горе, просто действай без да се мислиш за смотльо защото дори малките момичета могат да го усещат и това да ги отблъсне. Покажи, че си по-нахакан, по-вещ и си интересния батко когото тя може би си търси... :)
Успех!

transformable
06-23-2010, 23:18
Не се давай толкова лесно.Покания на среща разкарайте се из парка :) Пък,ако ти каже НЕ поне ще знаеш,че ще си опитап и ще го преглътнеш по лесно.

EnigmaticSmile
06-23-2010, 23:23
Е... кво да ти кажа момко.

Самоотрязваш се. Не бъди смотльо, а се адаптирай. Като искаш девойката - покажи и че не си толкова тъп за колкото те мисли. Ест.. не почвай да играеш някакви роли, щото ще се оплетеш.

А ако решиш да си тръгнеш - то тогава сам си се отрязал и няма защо да мрънкаш.

Напълно съм съгласен. 8)

mincheto
06-24-2010, 07:23
Първо мисли,а после действай .Защото после ще съляваш,ама ще е късно....

peshost
06-24-2010, 11:42
Давай смело!

BiGBaDWolF
06-25-2010, 17:28
Откажи се на време за да не хлътнеш повече и после да те е яд ..