PDA

View Full Version : ХЕЛП ! Това решение ще промени живота ми...



fenkaaa
06-23-2010, 20:39
Значи положението ми е следното.. В момента съм 8клас.Миналата година кандидатствах,но бях изгонена и сега трябва да взема решение.. След 7 клас исках да уча в Плевен.. животът ми беше хубав дотогава но бях "никоя".Само за 1 година всичко се промени - въвлякох се в голяма компания,половината от които са по известни като имена в града.Мислех,че имам живот,приятели и въобще всичко.По едно време станаха интриги (все пак такива големи компании в повечето случеи не могат да успеят) и групичката ни се разби.Събираме се всяка седмица по купончета едно др но само тогава.Наскоро дори момичетата се разделихме дори не е точната дума.. по-точно се отчуждихме и ми е адски кофти.. от няколко дни не съм излизала,настроението ми е скапано.. нещо им става на всички и всеки може да каже,че това ще се промени,но просто поглеждам реално на нещата.За съжаление градът ми е малък,всички се знаем пък половината не можем да се гледаме :D Пък и всичко вече ми е еднообразно.. знам че не съм само за момента за това реших тази година да се преместя в Плевен да уча.. искам да започна нов живот с нови хора,нова територия.. готова съм да съм самостоятелна,такава съм откакто се помня.. говорим от страна на родители не на приятели.. Всички проблеми извън семейството си решавам сама без никой да разбира едно др.. и мисля че съм готова да направя и тази стъпка :) Колебая се да остана тук при едни и същи хора и да се върна в училището от което ме изгониха тук в малкия град където на 2 крачки познаваш всеки или там където мога да забравя всичко,да започна нов живот и естествено да се приспособя към самостоятелност,която ще ми трябва и занапред в живота.. :) :[

danibebi
06-23-2010, 20:57
Като за начало си помисли добре.Говори и с родителите си,и те да ти дадат някакъв съвет.Ако мислиш,че ще е по-добре в Плевен,върви.Ако мислиш,че там ще имаш по-хубав живот с по-добри приятели..не е лоша идея.Но все пак не забравяй,че трябва да вземеш правилното решение,помисли си много добре.Успех. :) :-)

JustAngel
06-23-2010, 22:44
Явно му е дошло времето да промениш начина си на живот.Не че искам, нещо да ти повлиявам де, ти все пак си решаваш : ) . Хубаво е да говориш с родителите си по този въпрос - те малко или много ще ти помогнат : ) Помисли добре и ти върху това : ) Успех :-)

fenkaaa
06-23-2010, 22:48
Благодаря :) Колкото до нашите .. що годе съм говорила с тях.. по точно с майка ми,баща ми все още е в неведение.. Но единият съгласи ли се и това е нещо.Засега и тя се колебае но вижда какъв е и моят интерес дано се получи :)

Vasoto129
06-24-2010, 10:25
Като за начало си помисли добре.Говори и с родителите си,и те да ти дадат някакъв съвет.Ако мислиш,че ще е по-добре в Плевен,върви.Ако мислиш,че там ще имаш по-хубав живот с по-добри приятели..не е лоша идея.Но все пак не забравяй,че трябва да вземеш правилното решение,помисли си много добре.Успех. :) :-)


+1 :) :)

iiordanova
06-24-2010, 10:38
Решението ти трябва да бъде обмислено много добре.
Все пак от това решение зависи бъдещето ти.
Аз мисля , че за теб ще е по-добре да бъдеш в Плевен.
Все пак в старото училище .. се връщаш към миналото , което съдейки по теб не е много цветно.
В Плевен ще намериш нови приятели , нови занимания.
Един човек трябва да прави малки крачки към бъдещето си , да се развива. Може би крачката към Плевен е възможност да се развиваш.
Ако не опиташ няма да разбереш.
Успех и си помисли кое ще е по-доброто за теб.

ShtrudeL
06-24-2010, 11:13
Е пък премести се при нас (хъх) ама да знаеш,че може да останеш не много очарована. Аз поне за в бъдеще не искам да си остана в Плевен.