PDA

View Full Version : Парене отдолу след секс



make_you_mine
06-23-2010, 22:55
Здравейте...та така.Последния път,като правихме секс с приятеля ми ми се стори,че малко избързахме с проникването и сега като пишкам имам едно специфично парене и е мн.неприятно..от какво може да е ? (Протъркване може би..?) и след колко време и как ще мине ?

bebito0o
06-24-2010, 03:08
И на мен ми се е случвало,това се получава от бързо проникване и не добро овлажняване и се получава протриване.. неприятно е но до ден -два ще мине :) ако много те боли и продължава можеж да си направиш един душ отдолу с смрадлика или лайка за успокоение :)

CuteBaby
06-24-2010, 09:58
Протъркала си се,до 1 ден ще ти мине ;)

alex4o
06-24-2010, 10:26
И на мен ми се е случвало,това се получава от бързо проникване и не добро овлажняване и се получава протриване.. неприятно е но до ден -два ще мине :) ако много те боли и продължава можеж да си направиш един душ отдолу с смрадлика или лайка за успокоение :)

+1 и след като сложиш смрадлика или лайка добави 1 кафена лъжичка сода за хляб...Наистина много помага! :)

DevilWish
06-24-2010, 12:21
ЦЕНЗУРА се нарича ;) Пий червена боровинка ли какво беше ще погледна ако искаш ;) Има и хапчета, които можеш да вземеш, но най-добре да не ти казвам името, защото все пак от доктор се изписват ;)
Ще ти се оправи до седмица-две.Много е гадно, имала съм го 3-4 пъти.Става при много секс, при протъркване или настинка ;)

СПРЕТЕ с интернет диагнозите.
амк933

BiGBaDWolF
06-24-2010, 12:23
т.6
амк933

vellvet
06-24-2010, 13:41
охх много често ми се случва за жалост :( но пък минава бързо аз съм си купила дамски дущ и като стане така си правя разтвор с "yin care" /не съм сигурна дали точно така се казваха билките/ ;)