PDA

View Full Version : Бучка в пениса



zozzz
06-24-2010, 09:20
Преди 2 дни забелязах бучка с големината може би на малко грахово зърно (трудно е да се прецени заради кожата ) в основата на пениса си :/ няколко дни бях доста зает и не съм забелязал кога сее образувала помислих че е врастнал косъм защото имах един на същоот място и го извадих но може да е имало и още един.опитах се да го стискам но нищо не се получи . стерилизирах една карфица и пробих кожата след което пак стисканх бучката и този път започна да излиза прозрачна лепкава течност но не само от пробитото а от цялата област на бучката сякаш извираше от порите . повторих операцията още няколко пъти . на следващия ден се опитах да поразровя с карфица бучката за този косъм но нищо не успях да направя освен да пробия кожата на още няклко места след няколко часа кожата се зачерви . след това потъмня ( само около бучката ) ии на следващия ден започна да пада тогава мисля че се измъкна едно косъмче но не съм сигурен защото падаше и мъртвата кожа . днес вече е горе долу заздравяло цялото нещо . бучката е спаднала до размера по голямо зърно черен пипер и е далеч по малко болезнена но все пак още я има и още боли :/
Моля ви кажете ми трябва ли да ходя на лекар и ако да при какъв или при личния ии дали трябва спешно да отида ( бучката по мое мнение е само в кожата и не засяга нищо друго ) и ако не се налага да ходя на лекар какво да правя :?

maksimal
06-24-2010, 09:42
брато отивай веднага на личният си лекар, той ще те упъти къде и при кой доктор да отидеш :? може би е нещо сериозно.. ти няма ли кфо да праиш да го бодеш и да излиза няква течност.. :D

zozzz
06-24-2010, 15:34
честно казано предпочитам да не стигам до личния или поне да не минавам през него защото познава наште ии кофти история ще стане ... то продължава да намалява но и продължава да боли ( при допир де не попринцип ) но не мога да преценя дали е от повърхностната рана която още зараства или не .никой ли незнае колко време горе-долу мога да изчакам ако е врастал косъм това чудо ?