PDA

View Full Version : Проблеми-решения??



denny22
06-24-2010, 09:33
1.Акнето проблем на младежта- моля дайте някакви начини за отстраняването му.
2. Маски за лице- ако имате и знаете напишете ги.
3. Искам да си пусна маникюр,но ноктите се чупят.-Моля за някакво решение.И как да растат по-бъзро.

Благодаря!! :oops:

CuteBaby
06-24-2010, 10:11
По въпроса с акнето не мога да ти помогна много,но си го почиствай редовно,мажи се с някакви кремове против акне,може да ходиш и на козметик.Хубави маски за лице може да си намериш в по-големите аптеки или пък да си направиш домашна,зависи каква ти е кожата-според това може да потърсиш и в нета.А за ноктите и моите по едно време много бяха почнали да се чупят и си ги мазах с бадемово масло на Икаров и витамин А - имаше ефект,за около 3-4 седмици ноктите ми се заздравиха и израстнаха и от тогава ми се чупят рядко,и от време на време пак си ги мажа. :)

denny22
06-24-2010, 10:21
Благодаря за инфото.Но за ноктите съм чувала,че ако всеки ден държиш ноктите във вода по 15-20 мин. Ще растат по-бързо.Знаеш ли нещо по този въпрос? :)

YaNcHeToOo
06-24-2010, 11:02
Благодаря за инфото.Но за ноктите съм чувала,че ако всеки ден държиш ноктите във вода по 15-20 мин. Ще растат по-бързо.Знаеш ли нещо по този въпрос? :)

Напротив, дори вреди..гледай колкото можеш по-малко да ги мокриш ;)
Аз честно да ти кажа в продължение на почти 1 година използвах заздравителите на Пърфект, но нямаше кой знае какъв ефект!От месец спрях да ги лакирам и пораснаха, спряха да се чупят.Може би са имали нужда от почивка... :)

LipSy
06-24-2010, 11:31
Акнето е проблем на почти всеки срещнат тиийнейджър! Ползвай фон дьо тен и пудра за да не се вижда, че лицето ти е червено от пъпките. Не знам, дали има такъв препарат, който да премахне акнето изцяло. Аз до сега съм изпробвала сигурно вече 10 продукта на известни марки и полза няма. Киселото мляко помага до някаква степен. Мажи се с него всеки ден и като го нанесеш на лицето го остави после да изсъхне. След това го измий със студена или хладка вода (горещата вода не е хубава за лицето). Ноктите растат от водата. Примерно като переш нещо или като миеш чиниите...Абе просто като имаш работа всеки ден с вода няма как да не ти порастнат . За заздравяването им си вземи заздравител за нокти, обаче няма много голяма гаранция, че въобще няма да ти се счупят. Ако не стане, апък искаш много маникюри просто си купи изкуствени нокти. Лепенето няма да ти отнеме кой знае коклко време! Успех! :) :) :-)

denny22
06-24-2010, 12:44
Благодаря за инфото.Но за ноктите съм чувала,че ако всеки ден държиш ноктите във вода по 15-20 мин. Ще растат по-бързо.Знаеш ли нещо по този въпрос? :)

Напротив, дори вреди..гледай колкото можеш по-малко да ги мокриш ;)
Аз честно да ти кажа в продължение на почти 1 година използвах заздравителите на Пърфект, но нямаше кой знае какъв ефект!От месец спрях да ги лакирам и пораснаха, спряха да се чупят.Може би са имали нужда от почивка... :)


Благодаря тии :grin: :-)

denny22
06-24-2010, 12:45
Акнето е проблем на почти всеки срещнат тиийнейджър! Ползвай фон дьо тен и пудра за да не се вижда, че лицето ти е червено от пъпките. Не знам, дали има такъв препарат, който да премахне акнето изцяло. Аз до сега съм изпробвала сигурно вече 10 продукта на известни марки и полза няма. Киселото мляко помага до някаква степен. Мажи се с него всеки ден и като го нанесеш на лицето го остави после да изсъхне. След това го измий със студена или хладка вода (горещата вода не е хубава за лицето). Ноктите растат от водата. Примерно като переш нещо или като миеш чиниите...Абе просто като имаш работа всеки ден с вода няма как да не ти порастнат . За заздравяването им си вземи заздравител за нокти, обаче няма много голяма гаранция, че въобще няма да ти се счупят. Ако не стане, апък искаш много маникюри просто си купи изкуствени нокти. Лепенето няма да ти отнеме кой знае коклко време! Успех! :) :) :-)


И на теб благодаря :-) :-) :-) :-) :oops:

Melanie
06-24-2010, 13:28
Благодаря за инфото.Но за ноктите съм чувала,че ако всеки ден държиш ноктите във вода по 15-20 мин. Ще растат по-бързо.Знаеш ли нещо по този въпрос? :)

Напротив, дори вреди..гледай колкото можеш по-малко да ги мокриш ;)
Аз честно да ти кажа в продължение на почти 1 година използвах заздравителите на Пърфект, но нямаше кой знае какъв ефект!От месец спрях да ги лакирам и пораснаха, спряха да се чупят.Може би са имали нужда от почивка... :)

Не знам, ама точно от солена вода ноктите ми лятото стават много по-здрави и растат по-бързо :)

Sintya
06-24-2010, 15:44
Купуваш си продукт за растеж на ноктите, на пърфект е добър, до 3 лв, нанасяш го сутрин и вечер. Ноктите растат бързо от него. Иначе пий витамини и ги мажи със заздравител.
Иначе маска за коса... хмм, много зависи каква е косата ти.

shell
06-25-2010, 19:41
1.Акнето проблем на младежта- моля дайте някакви начини за отстраняването му. - Аз лично те съветвам да идеш на лекар,защото с прикриване с фон дьо тен няма да го излекуваш :?
2. Маски за лице- ако имате и знаете напишете ги. - Моята любима маска за лице е хума смесена с розова вода.Хумата можеш да намериш във всяка аптека или бутка за козметика и струва стотинки,обаче по идгодно е да си купиш по - голяма кутийка.Розовата вода също не е скъпа.Смесваш ги ,за да стане гъста каша ,нанасяш ,изчакваш 10 мин и изплакваш.Между другото маските с хума спомагат за борбата с акнето :D
3. Искам да си пусна маникюр,но ноктите се чупят.-Моля за някакво решение.И как да растат по-бъзро. - препоръчвам ти маслото за нокти на Икаров - много добро,мирише супер,струва 2лв в птеките,заздравява ноктите,стимулира растежа.

Благодаря!! :oops: