PDA

View Full Version : Натурални капсули "FX15" за отслабване !!!



ira90
06-24-2010, 10:22
Здравейтеее тийн-потребители !!!
От скоро из нета нашумяха едни магически хапчета за отслабване .... :grin: спокойно не са ЛИДА ... :-D :-D
Тези са на билкова основа ( това е добре) И ето ги http://otslabni.me/index.shtml
Интересуваме дали някой ги е ползвал или някои техни познати са ги ползвали , има ли ефект .... общо взето кажете какво мислете и какво сте чували за тях ... хайде споделяйтее :-) :-) :-)

ira90
06-24-2010, 10:27
Ето ви някои предимства :

* Произведен изцяло от екстракти на натурални продукти.
* Не съдържа никакви синтетични вещества и не е лекарство .
* Не се налага да правите специална диета .
* Намалява апетита, без да чувствате глад и без странични ефекти.
* Регулира храносмилателната система .
* Понижава кръвното налягане и регулира кръвообръщението .
* Намалява и нормализира холестерола .
* Премахва излишните килограми, като разгражда натрупаните мазнини .
* Лекува и предпазва от болести по храносмилането и кръвообръщението .
* Дава енергия, като подмладява клетките в организма .
* Предпазва кожата от увисване и набръчкване и я прави по-мека и по-гладка .
* Не позволява премахнатите килограми да се възвърнат обратно .
* Запазва завинаги постигнатите резултати и идеалното тегло .

LipSy
06-24-2010, 11:37
Аз не съм ги ползвала тея хапчета, обаче съм на мнението, че каквото и да пиеш няма да отслабнеш по-бързо или пък да ти се премахне холестерола по-бързо...По някога даже хапчетата не помагат, а вредят. Аз ако искам да съм напълно здрава ще:
1. спортувам редовно,
2. храня здравословно,
3. ще пия повече вода (тя пречиства организма).

И други неща може да направи един човек, за да е здрав!

ira90
06-24-2010, 11:44
Мерси за мнението !!! :-)

roshavkotof
06-24-2010, 12:25
Аз попаднах на това:

FX15 няма отрицателни ефекти, но все пак ако предизвика главоболие, виене на свят, ускорение на пулса или други смущения, трябва да се прекрати приемането на капсулите и да се консултира с лекар!


Според мен лекарството си има своите странични ефекти. Какот почти всички лекарства. И както е написано още:

Препоръчва се един месец почивка след всеки два месеца приемане на FX15.

докато ако се храниш и спортуваш редовно няма да ти се налагат почивки.
:) :)

yakuza_
06-24-2010, 13:03
При всички хранителни добавки се прави почивка, за да не привикне организма към тях.

Aniiiii
06-24-2010, 14:51
Аз също не съм ги ползвала но само ще ти кажа, че такива неща дето се поръчват от интернет не са особено безопастни.
Имам роднина - фармацефт и той ми беше казвал, че такива неща които ги няма по аптеките, не са одобрени (в повечето случей) да се продават и затова те ги пускат в интернет.
Внимавай много с такива неща, можеш да си развалиш здравето! По добре се ограничавай по малко, то ефекта ще е същия. :)

Molzinka
06-24-2010, 17:14
Не съм ги ползвала. Всъщност за пръв път чувам за тях :-o

zlatnata_ribkaaa
06-24-2010, 17:27
Хапчетата не са пътя към перфектната фигура каквито и да са на билкова основа или не , или вредят или не деистват . Ако беше толкова лесно всички които искат да отслабнат щяха да изпиват кутиика магически хачета и да са с перфектни тела е в повечето случай не става така бих казала никога, необходими са Спорт Диета Постоянство !!!

Nestlee
06-24-2010, 17:49
Не съм ги ползвал !

Даже незнам какви са, но са хапчета за отслабване или нещо такова. Аз мисля ,че НИКАКВИ хапчета за отслабване не могат да помогнат, защото иначе на такава цена, на която са би трябвало да няма хора, с наднормено тегло. И диетите според мен не помагат много, но в спорта съм сигурна,че помага. Който иска да отслабва да спортува . :)