PDA

View Full Version : Крив Зъб



babyface94
06-24-2010, 11:13
Здр на всички..Така аз имам един крив зъб,който е между предния и кучешкия и е доста навътре,дайте съвети кво да прая..а и между другото много ме е страх от зъболекар :( на 16 години съм.МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТИ КОЛКОТО МОЖЕ ПО-БЪРЗО

wali00
06-24-2010, 14:50
Защо ще те е страх.. Като по-малък имах такъв, само че издаден напред.. Отидох и ми го извадиха безпроблемно.. Ще ти сложат упойка (единственото леко болезнено нещо) и след малко- нямаш зъб..



Ако мислиш, че не е за вадене, а просто леко изкривен, пак отиди- може зъболекарят да те посъветва нещо..



Сам нищо не можеш да направиш :)

babyface94
06-24-2010, 18:06
ми навътре е само 1 и мн ме нерви тва ;( ](*,) е като ти извадиха зъба после кво , сложиха ти изкуствен ли ?И на колко години беше ?

tarlyo
06-24-2010, 18:10
Аве ти добре ли си? Защо пишеш тъпи теми?! Какво друго можеш да направиш освен да отидеш на зъболекар? С какво можем да ти помогнем ние, освен да те посъветваме да отидеш на зъболекар... Ако искаш хвани едни клещи и си извади зъба... Аман от простотии....

wali00
06-24-2010, 19:22
ми навътре е само 1 и мн ме нерви тва ;( ](*,) е като ти извадиха зъба после кво , сложиха ти изкуствен ли ?И на колко години беше ?


амии, той зъба беше като допълнителен.. :D все едно нещо като 33.. (сместо 32..) ии постепенно дупката, която се беше образувала, се оправи.. наместиха ми се зъбите..

Paramour
06-24-2010, 19:30
И мене ме е страх от зъболекари... знам че няма защо, но от малка имам страх... 8-)
Какво можеш да направиш... амиии страх не страх отиваш на зъболекар и каквото ти кажат в кабинета, това ще правиш. Сам нищо не можеш да направиш. Айде успех! :)

batkodoki
06-24-2010, 21:31
Здр на всички..Така аз имам един крив зъб,който е между предния и кучешкия и е доста навътре,дайте съвети кво да прая..а и между другото много ме е страх от зъболекар :( на 16 години съм.МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТИ КОЛКОТО МОЖЕ ПО-БЪРЗО

нищо ти няма и нищо няма да правиш!

на 16 да извадиш здрав зъб и да умъртвиш съседен здрав зъб, който да носи коронката с моста и "висящият" фалшив втори зъб е пълно безумие и вечен абонамент за двапъти годишно скъпи стоматологични процедури!

приеми се такъв/а както изглеждаш и това е!!!

babyface94
06-25-2010, 07:10
Здр на всички..Така аз имам един крив зъб,който е между предния и кучешкия и е доста навътре,дайте съвети кво да прая..а и между другото много ме е страх от зъболекар :( на 16 години съм.МОЛЯ ДАЙТЕ СЪВЕТИ КОЛКОТО МОЖЕ ПО-БЪРЗО

нищо ти няма и нищо няма да правиш!

на 16 да извадиш здрав зъб и да умъртвиш съседен здрав зъб, който да носи коронката с моста и "висящият" фалшив втори зъб е пълно безумие и вечен абонамент за двапъти годишно скъпи стоматологични процедури!

приеми се такъв/а както изглеждаш и това е!!!

тоя пак...трябва да се ходи един път да видим кво ше кажат

SmilezZz
06-25-2010, 12:24
Обърка ни нещо със зъболекаря !!
Ние тука с нищо не можем да ти помогнем..Нито със съвети,нито с начини за оправяне на зъба..
Е,да - ще те посъветваме най-сигурния начин = зъболекар

Red_Hair
06-25-2010, 15:04
иди на дискотека напсувай някого и сложи едно хиксче на устната точно там където се намира зъбчето...