PDA

View Full Version : Кучето ми



Twilight4e
06-24-2010, 13:18
Не знам дали това е точнто място, за да пусна тази тема, но исках спешно да попитам дали някой знае къде мога да отида на море с моето куче. Не искам на палатка 8) , а в някой хотел близо до морето. За предпочитане е да не е мизерен и да има място с парки или нещо подобно, за да има къде да го разхождам. :-) Моля някой да ми помогне. Спешно е!!!!! :)

Twilight4e
06-24-2010, 13:20
И ощ нещо, кучет ми е мопс
:grin:

Twilight4e
06-25-2010, 10:27
Мерси много. :grin: Това ще ми е наистина полезно, а случайно някой да знае нещо за вилно селище елените, понеже като се разрових интернет това беше единственото, което открих. Добри ли са отзивите? 8)

Twilight4e
06-25-2010, 16:52
Всъщност аз съм ходила там преди няколко години, но не помня нищо, затова послушах съвета ти и се обадих в една туристическа агенция, която работи с този хотел и ми казаха, че мястото не е особенно добра идея. Вилите били стари, а самата база запусната; ресторантът не предлагал добра храна. Вярно ли е това или просто са ме излъгали :? , макар че не виждам каква поза биха имали от това?

ralichka1992
06-26-2010, 13:04
Аз това лято ще ходя на Елените.Ходила съм 2 пъти,но само за малко е си е мн хубаво.Надявам се да говорим за едно и също място де.Храната е супер много,всичко си е мн яко.И аз имам мопс,много искахме да го вземем с нас,но не знаем дали позволяват.Твоя мопс на колко е ?

SmileyFace
06-26-2010, 23:36
винаги си взимам кучето с мен на море [независимо дали съм с нашите или с приятели] и отсядаме в бунгало 8-) до сега не са ми правили проблеми,но може и да е защото кучето ми е една педия - мини пинчер 8-)

darkPaladin
06-27-2010, 00:06
Вземи паспорта на кучето и да е с пълни имунизации

tuzaro
06-27-2010, 00:24
е то тва мопса куче ли е... няква смесица между прасе и куче ама много тъпо... яде всичко бaxти звяра... аз където и да съм го водил направо ми се присмиват като видят кво куче е...